Jump to content

Recommended Posts

My Boss, My Hero

401473.jpg

マイ★ボス マイ★ヒーロー

 

Формат: Renzoku
Жанр: училищна драма, комедия
Епизоди: 10
Зрителски рейтинг: 18.91
Телевизионен канал: NTV
Период на излъчване: 08.07.2006 до 16.09.2006
Излъчване: Събота 21:00

Тематична песен: Sorafune by TOKIO

Субтитри: Английски

 

Участват:
Nagase Tomoya as Sakaki Makio
Tegoshi Yuya as Sakurakoji Jun
Tanaka Koki as Manabe Kazuya
Aragaki Yui as Umemura Hikari
Murakawa Eri as Hagiwara Saki
Kikawada Masaya as Sakaki Mikio
Osugi Ren as Kuroi Teruyuki
Ichimura Masachika as Sakaki Kiichi

Naka Riisa

Takeda Kohei

Сюжет:
Sakaki Makio, познат като "Торнадото" е 27 годишен здравеняк, изхвърлен от училище. Според стандартите той спада към глуповатите ученици. Баща му обаче е решен да принуди насила Makio да се върне в училище, за да получи диплома. За целта той моли свой стар приятел, който по случайност е директор на училище. Ако Makio не завърши, шефския пост ще премине в ръцете на по-малкия брат Mikio...


И комедията започва, да ще бъда пристрастна, това беше първата азиатска драма, която изгледах, на която стоях за първи път до "рано" сутринта, но за което не съжалявам, защото последицата от това беше да открия още и още, и много други интересни неща.
Препоръчвам драмата, защото както всички японски училищни драми в нея има много поучителни и в същото време забавни моменти. Препоръчвам я защото, тук е разбира се един невероятен актьор, поне според мен, Nagase Tomoya. Препоръчвам я, защото ще ви накара да се смеете, да плачете и да се радвате.
Това е от мен, другото зависи от вас.

 

Награди
50th Television Drama Academy Awards: Best Supporting Actor = Tanaka Koki
50th Television Drama Academy Awards: Best Titleback
 

Свали с английски субтитри :click:  :click: 

 

Свали с руски субтитри :click: 

 

Онлайн с английски субтитри :click: 

 

Онлайн с руски субтитри :click: 

 

Забележка: Драмата е базирана на Южнокорейския филм Doosabu Ilchae от 2001г. с участието на Jung Joon Ho.

 

Пожелавам на всички приятно гледане!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех, че това филмче сме го пропуснали тук. Определно става за гледане. Посмях се с главния герой на Нагасе /я ми вижте аватара /. Много забавно тъп беше. В началото даже не можеше да си изпише правилно името /ха-ха/ Но пък е голям симпатяга. Много ми се искаше да има продължение, но уви. Гледайте го, няма да съжалявате. Съвсем в духа на японските училищни комедии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този сериал съм се смяла от сърце имаше толкова забавни моменти особено когато се опитваше да си сдържа характера и да се прави на добро момче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех, че това филмче сме го пропуснали тук. Определно става за гледане. Посмях се с главния герой на Нагасе /я ми вижте аватара /. Много забавно тъп беше. В началото даже не можеше да си изпише правилно името /ха-ха/ Но пък е голям симпатяга. Много ми се искаше да има продължение, но уви. Гледайте го, няма да съжалявате. Съвсем в духа на японските училищни комедии.

Тоз актьор на мен ми е японската любов, иначе гледай го в Utahime, направила съм тема, толкова е различен там, това е май една от редките му роли, в която не е някой мафиот

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно сериалче. Макио беше просто невероятен образ Горкия, още си спомням как в началото на първи епизод не можеше да смята до 27 (май) и не успя да си напише името с йероглифи То не бяха физиономии, то не бяха излагации, то не беше чудо

 

Препоръчвам на всички, на които им се гледа лека и неангажираща комедия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А много съм се смял на тази драма. Като го видях в ученическа униформа си умрях направо. .И като чух "Ханя" направо ме разби. Това е една от драмите, които не съжалявам, че гледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро не съм се смяла така с глас, нищо че напоследък само комедии гледам Няма такъв идиот като Макио , просто уникален, как смяташе на пръсти а какви изкривени мутри правеше, (на моменти ми напомняше на Кинг Конг ) ... особенно като беше цивилен и видеше някой от съучениците си или като забели очи в размисъл Сериала щях да го пропусна но песничката на Токио много ме зариби, после пък видях и оня сладур от NEWS който се справи блестящо , а Коки направо ме довърши в началото ми беше като храбрия шивач, очаквах към края някой гоблен да извеза а и той прави едни такива облещени муцунки същия си е като в Tatta Hitotsu no Koi .... За девойката нямам думи, много ми е симпатична (но не мога да и запомня името) , все играе някаква тиха, плаха и скромна мома ... но и отива Та ... моето мнение е гледайте и няма да съжалявате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод. Не знам нататък дали ще ми хареса сериала, но мога да кажа, че много се забавлявах с абсурдната, но много смешна 1-ва серия. И сега се хиля, като се сетя каква физиономия направи главния, за да стресне учителя, който искаше да го изпитва, а в 1.00 ч. през нощта със сигурност съм разбудила целия блок със смеха си.  :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, има смях, поучения, нелепи изцепки - все едно гледаш аниме. Нещо такова е този сериал, поне за мен това бе усещането. И любовта на мафиота към пудинга /крем карамела/ беше просто култова. Тези бандюги, като деца са! :slap::rofl:  :na2:  Иначе мили и симпатични актьори. Може да разтовари подобаващо! Айде от мен приятно гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...