Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Kimi wa petto (きみはペット)

Страна: Япония

Също така известен като: You're My Pet

По мангата на: Yayaoi Ogawa - "Kimi wa Pet"

Период на излъчване: 2017 – Февруари – 6 старт

Време на излъчване: Понеделник

Формат: Renzoku

Жанр: Романс, Комедия

Канал: Fuji TV

Епизоди: 16

Режисьор: Izuru Kumasaka, Osamu Minorikawa

Субтитри: Английски

 

Участват:

Noriko Iriyama като Sumire Iwaya

Jun Shison като Takeshi Goda

 Terunosuke Takezai като Shigehito Hasumi

Yurina Yanagi като Shiori Fukushima

Kayo Noro като Yuri Shirotae

Yuumi Shida като Rumi Shibusawa

                    Takashi Okabe като Tomokazu Itami                      

Oolong ta Yoshida като Kazuo Uriyama

Reiya Masaki като Ryuta Ishida

                                       Misaki Kinoshita като Arisa Yamaguchi                                         

Izumi Okamura като Sayaka Kuraki

Nao Okabe като Koichi Yoshida

Sho Ikushima като Wataru Unno

 

Резюме: Sumire Iwaya (Noriko Iriyama) е призната журналистка в отдел "Световни новини", но в същото време личният ѝ живот е пълна катастрофа - приятелят ѝ я зарязва, защото я намира за твърде властна. В работата всички се боят от сприхавия ѝ характер. След един напрегнат работен ден тя намира кашон пред дома си, а вътре - пребито момче Takeshi Goda (Jun Shison). Следващият ден ѝ носи нова изненада - момчето, което е приютила, няма къде да отиде и е без пари, съответно не иска да си тръгне. Тя приема той да остане при нея, ако ѝ бъде домашен любимец - като куче, което можеш да погалиш, а можеш и да удариш. Или не съвсем…

 

 

Римейк на сериала Kimi wa Petto (2003)

 

Свали  :click:  :click:   :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

 

Много си обичам оригинала, затова малко съм скептично настроена към новия... но ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноого ми беше дълго, въпреки че паралелът, който добавиха - куче-котка, не беше зле. Дори пренесоха действието в Корея за известно време.

Заради Джун-Джун го изгледах. Той е идеалният Момо. Едва ли има човек, който като го види на екрана, няма да поиска да го нагушка. Още като се присъедини към Д-бойс, всички го носеха на ръце. И на мен ми стана любимец, понеже се появи в Тенимю и в сентайска поредица, а това са двете ми любими школи за таланти. Няма такова същество! Толкова добре пасна на образа. Всеки път ме изненадва това дете. Разнообразните роли са най-интересни. А той ги събира от всички места - телевизия, сцена и дори кино.

Аз лично не харесах финала в първата дорама. Честно казано, дойде ми като гръм от ясно небе. Исках Момо да си остане Момо. Така се развали магията, според мен. Щеше ми се тук да е по-различно. Е, имаше някаква разлика, но... 

Мисля, че Джун изнесе дорамата на гърба си. Затова най-добре да си намира нови предизвикателства. Прекалено е добър, за да разчита само на романтични заглавия. 

17201294_1358694744177522_84459493833208

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра е тази версия. Джун може би може да претендира за най-добрия питомец. Но Noriko Iriyama ми е първа всред стопанките, много я харесах. Като се изключи типичното за японските актриси пулене, стоеше добре на екран, а може би и самата роля ѝ залепна. Не знам, но от всички актьори-герои тя истински ме очарова. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала оригинала, но този римейк ми влезе яко под кожата. Това същество Jun Shison реално ли е? Толкова нежно и красиво момче, но все пак с мъжко излъчване. Много му залепна ролята на Момо. Искам и аз да си намеря един такъв в кашонче на боклука :) 

Имаше си химия в двойката, имаше си и хубав финал. Доволна съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално е, разбира си. Джун Джун си го отглеждаме 11-а година в Д-бойс. Жалко, че колегите му все се губят и не им дават роли (Ако не броим Юки Ямада). Много ми е мъчно, понеже всички там са толкова талантливи.

Аз пък исках да расте с ролите и затова съм доволна, че започнаха да му ги разнообразяват и да му дават сериозни такива. Препоръчвам мини дорамата Junichi.

Преди няколко години в София дойде 1 театрална трупа и 1 от актьорите разказа, че го познава и е играл в театъра с него (японските артисти са мултифункционални). Каза толкова хубави неща. Бил много усърден и добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...