Jump to content

Recommended Posts

 Spicy Flavor Of Love

spacer.png

Заглавие: Koo Za Rot Zab / คู่ซ่า รสแซบ

Държава: Тайланд

Година: 2017

Жанр: романтичен, комедия

Канал: Ch7

Период на излъчване:  20.02.предстоящ

Режисьор: P. Yong

 

Участват:

Weir Sukollawat Kanarot като Mr Korn
Min Peechaya Wattanamontree като Rosalin
Nat Natasha Nuanjam
Bank Artit Tangwiboonpanit

 

Резюме:
Семейството на Rosalin е собственик на най-голямата компания за производство на ферментирала риба " Isani",
Когато тя се връща от следването си в чужбина, разбира, че семейният им бизнес е на ръба на фалита. За да преодолеят
кризата, тя е принудена да вземе заем от приятел на баща й, а той в отплата иска тя да се омъжи за сина му - плейбоят Korn.
Интелигентната и образована Rosalin, въобще не се интересува от този неподреден човек, който дори не е по вкуса й, ами и
постоянно са в кавга. Обаче сестрата на Korn, много харесва  Rosalin и прави всичко възможно да ги събере заедно.
И така след преодоляване на много трудности и недоразумения, двамата се влюбват.
  
    
 
Свали с руски субтитри  :click:
 
Онлайн с руски субтитри  :click:    :click: 
   
 
Галерия:
 
 

 

 
485px-523265.png
 
600px-54312.jpg
 
56545.png
 
56555.png
 
800px-46545.jpg
 
5454.png
 
856656.png
 
606px-8852.jpg
 
95552.png
 
 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го чакам с голямо нетърпение, защото участва моята любима двойка Веир и Мин. Двамата са страхотен тандем и са го доказали в сериалите, които имат зад гърба си заедно. :) Това сериалче  е точно, като за мен, защото аз обожавам романтичните комедии, а когато на екран са и тези двамата сладури, се получава очаквано добра комбинация. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киткет , жива да си!  Благодарско за линкчетата.  :kissx: Да ги видим пак , какви ще ги спретнат с пореден път тандемът  Мин - Веир.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този лакрон го чакам с нетърпение, а някой има ли идея дали са почнали и превод на английски език? Тези двамцата са ми любимата двойка и много ще се радвам да ги гледам отново на екран. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рали, опитах ,скъпа, но не успях да намеря английските буквички. А според мен трябва да има .За да е почнал руския , би трябвало първо английския да са го захапали. Освен ако не го превеждат от друг език. Съжалявам. Ако попадна нещо ще "свиркам".

Всъщност има вариант, ама малко е врътка :

Сваляш с руски , превеждаш го с чичко Гугъл на английски и така преведени субките ги пускаш . Малко ще е "една гаща плява " , но все пак ще е нещо. На този номер ме светна един словенец , който така е изгледал  и превел "Sunset at Chaopraya ".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението но не мисля да си усложнявам живота така с този превод ако пуснат ще гледам. :)  Не съм гледала нищо от миналата година (буквално) и ако почна поне да е ок. Този сериал е точно , като за мен и моята любима двойка участват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнат е превод и с анг. суб но става бавно, защото момичето, което го превежда го прави сама през свободното си време. Важното, е че е започнат и превода с анг, суб и това е радост за всички, като мен, които гледат с анг. субтитри. :)

Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 5 епизода, които са преведени с анг суб, а останалите 5 без никакъв превод. :28558: От това, което видях, купона с тази моя любима двойка  е пълен. :rofl:  :rofl:  :rofl: 

Още в самото начало започват да си въртят едни номера и почти в началото се влюбват един в друг но естествено никой от тях не си признава, дори и пред себе си. Мин тук играе сериозна и отговорна жена, нашия хубавец Веир е тотален женкар, мързеливец и глезен от всякъде. :)

За сега ми допадна това, което видях. Играта им няма да я коментирам, както винаги са на ниво и двамата, а химията, която присъства между тях и тук се вижда от километри. :kissy: Чакам с нетърпение превода, а дано и се намери някой да го преведе и с бг. суб. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного сладурски сериал. Красиви артисти, тоалети, въобще радост и отмора за сетивата.

Препоръчвам за разпускане... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука Мин и Веир си сменят ролите - тя е сериозна, разумна и оправна, а той - женкар и мързеливец. Но химията между тях си е добра, играха сякаш много леко и забавлявайки се. Пак има една сюрия роднини, но те са интересни и различни. Другите двойки също бяха интересни и правеха добър пълнеж. Таткото харесах много като персонаж - той беше опората на фамилията и стабиляга, но най-готиното беше, че имаше едно тънко чувство за хумор - майтап, ирония и сарказъм, всичките диалози с него бяха страхотни. 

Общо взето сценария не блести с никакви постижения, даже на моменти си мислех как са се оставили Мин и Веир да ги въвлекат в старите познати и неприятни сцени с дърпане, крещене, женски бой и елементарни кавги, не бяха много, но ги имаше. Но последната серия... тя се различаваше, сякаш е правена от други хора. Свежа, забавна, с естествени диалози и сценки от обикновения живот, много се забавлявах с героите и имаше страхотно смешни моменти.

Препоръчвам сериалчето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да го женят за главната, трябваше просто да го пратят на пансион при лелята за няколко месеца, тя щеше да го превъзпита набързо, голям смях как му натъпка храната в устата :rofl: Голяма забава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, не мога повече! Добре си играе Вейр, но не му ходи тая роля на мамин лигльо. Не е за комедии. Зарязвам го. Кажете някой друг сериал с него, който да не е комедия и да е хубав.

Тоя баща трийсет години къде е спал, че чак сега решил да превъзпитава сина си, след дъжд качулка, и то не той самият, а пак прехвърля отговорността на жена му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...