Jump to content

Recommended Posts

Стоях настрани от спойлери преди да започнат да излъчват драмата. Даже и трейлъри не бях гледала и о, колко се радвам, че реших да е така. Много приятно ме изненада.

 

Героят на Бини през първата половина си мислех, че ще е темерут, пък той се отказа такава откачалка и така ме радва като се появи. Много ми и харесва, че се влюби от пръв път. Обикновено в драмите момичетата се влюбват преди момчетата и никога не е от първият епизод, та тук тази промяна е много ободряваща. Героинята на Джи Уон също не е типичната глуповата девойка и това също ми харесва. Много се смях при всички сцени, когато героят на Бини(мм, трябва да понауча малко имената ми се струва) се опитваше да докаже, че спортният му екип е марков. :lol: :lol: :lol: Оска забавлява като личност и той. А треньора си е пич и половина. Нямам търпение обаче главните да си сменят местата. Ще бъде още по-забавно.

 

Засега драмата е шест. Мисля си, че и занапред ще е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепие това е след първите две серии,които са страхотни.Харесва ми всичко,музиката ,каста страхотни са .Дано да продължи все така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИСКАМ ГО ТОЯ АНЦУГ.

 

Не знам за вас, ама на мене независимо от тва колко е готино всичко в сериала, очите ми бяха само в Бини. Не го бях гледала в толкова жива роля никога (аз май само драматичните му съм гледала) и съм в нечовешкия възторг. Едно, че е много слабичък, ама с тея трапчинки. И маниите, физиономиите и тоя пайетен екип. Муцунка и половина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам някой превежда ли го на бълг.,защото искам да помогна.(ако тук не му е мястото да питам извинявайте).Аз никога до сега не съм превеждала, пролетта щях да почна понеже бях в отпуска но после се оказа че пак съм на работа и нямах никакво време после почна сезона и имах много работа както и да е.Сега почнах втората серия и съм превела 100 реплики и искам някой да ги провери да видя да ли ставам или не,ако не ставам здраве .Благодаря Ви предварително. :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИСКАМ ГО ТОЯ АНЦУГ.

 

И аз, чуден е....синият с пайетите, нали?Стилистката на SG може и в продажба да го пусне, марката била със звучно име "S Roberto" и интересът е огромен XD

Не че с леопардовия принт, не го ща...aко може в комплект с трапчинката на Бини, да си го поръчам още по-добре :lol2:

Това момче е неустоимо..сериозно, леко усмихнато и отракано. Много як образ изгражда:

31120hdtvh264450pfull02.jpg

b6aeba1161109835ca80c4c.jpg

87295688.jpg

 

П.П.Ако се сформира екип, ще помагам с някоя серия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва леопардовото е грозно, ама пайетите...И на Бини му тичат като за световно.

 

А как е излязъл трети епизод? Нещо ми се губи....

 

Искам да похваля драмата с нечовешки добрия диалог. Не бях виждала реплики, които да се нижат толкова добре, толкова на място, толкова естествено. Особено от на Бини устата, ама аз разбирам, че това му е подаръка му за нас преди 2те години липса >< Наитина е разкошен, всяко негово движение и гримаса са идеални, а репликите и тона...Влага всичко, което може в тази роля и ме кара да го харесвам още повече.

 

Оска е голяма скица и с неговата мацка ше са сладури.

 

И Филип е едно към едно с образа си от легендата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах трети епизод и аха-аха да пусна четвърти... :D Доста се увлякох, нооо имаше защо! Става все по интересно... Хал хабер си нямам от корейски, но всичко разбрах! B) Много истинска игра усещам и най - хубавото е, че не ми трябват субтитрите за тая цел.

Трябва да отбележа няколко неща, които ми направиха много силно впечатление:

1- во: Бини до края ли мислят да го обличат с тия пайетени истории?!Днеска сме на леопардово (но пък ни отива!) И до кога Ра Им ще продължава да го рита?!?! :blink:

2- ро: Oskar в началото ми изглеждаше като човек, на когото всичко му е наред - парите, колите, жените - всички са негови, но сега видях, че и той си има болка... (и освен това с леопардовото халатче в началото ми заприлича на сводник от нискобюджетен американски екшън! :D ) Ааа, да - танца си го биваше, отива му в бяло!

3 - то, и най -важно - коремните преси :wub: :wub: :wub: Сигурно 10 пъти връщах на тая сцена! :)

 

 

 

Като видях как свърши днес, май утре ще е не по - малко интересно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре започва. Ха Джи Уон е невероятно забавна и толкова много емоции изразява за кратко време, че съм очарована. Имах известни резерви към нея, но от промо кадрите към епизодите с разменените души, направо очаквам да ни изнесе голям спектакъл. Бини ми напомни за ролята си в Ким Сам Сун, естествено с по-зрял и уверен маниер. ОБАЧЕ много е отслабнал, а прическата му още повече го подчертава и тук губи по точки пред главозамайващия Филип Лий. ( ще пратя протестно писмо на сценаристите, ако това момче го оставят на сухо по метода на Мун Дже Шин и Джи Хо).

Много динамични диалози и купища остроумия - голям плюс за това и от мен.

Само където отново тръгнаха по клишетата - болницата, припадъците, тъпата кака, подлата лисица - малко разчупват с по-различните връзки между героите, но ме дразни въпреки това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е сериалчето, харесва ми как играят актьорите, харесват ми диалозите, но...
Не започнаха ли много рано с баластрата? Твърде често си спомнят и стоят загледани в една точка! laugh.gif Е, да, 20 серии ще са, ама... прекаляват!

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е толкова интересно, че гледам без всякакви субтитри :) 4-ти епизод беше добър, но ми се струва, че най - интересното ще е в следващите 2!

Тука се появява лошата страна на това, че гледам без субтитри - искам да разбера какво толкова се джанкаха Оскар и С'он, ама нъцки... И по каква линия им е връзката?! Първо си мислех, че са баща и син, ама като им видях годините и ... :D Имам и още едно предположение, ама като гледам как се развиват нещата ще се окаже, че съм на светлинни години от истината!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е толкова интересно, че гледам без всякакви субтитри :) 4-ти епизод беше добър, но ми се струва, че най - интересното ще е в следващите 2!

Тука се появява лошата страна на това, че гледам без субтитри - искам да разбера какво толкова се джанкаха Оскар и С'он, ама нъцки... И по каква линия им е връзката?! Първо си мислех, че са баща и син, ама като им видях годините и ... :D Имам и още едно предположение, ама като гледам как се развиват нещата ще се окаже, че съм на светлинни години от истината!

 

 

 

до колкото разбрах са братовчеди,

от 3-ти епизод, който междувпрочем не ми беше особено интересен, чакам да качат преведен 4 да видим как е.

Харесва ми че има много сюжетни линии, да видим дали ще успеят да ги развият балансирано в 20 епизода, че понякога започват обещаващо и после цялото екранно време е само за главните актьори и тяхната история, а второстепенните направо ги забравят.

Понякога си мисля, че не им излизат много скъпи тези сериали, те репликите са основно за 2 ма актьори, както и над 50% от сцените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато още няма превод на 4-ти епизод, който е добре с английския, може да разбере оттук..

Мерси за втората част ОСТ-то. Песничката на Kim Bum- Soo e готина..

 

Лично на мен ми е много мъчно на героинята.. Мамичка е голяма примадона, идваше ми да я удуша направо..

А Оска ме кефи. Със стайлинг и физиономии. Много добре си играе ролята. Като го видя само да си отваря устата и започвам да се хиля:)))И да е разтенат сериала, няма да ми дойде в повече.. Ще гледаме Бини преди казармата в аванс и толкова..

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що успях да изгледам и 4-ти епизод :)

Имаше интересни моменти, повече ми хареса от 3, и 5 изглеждаше обещаващо на превюто

 

 

Най-ми хареса директора как се домъкна на Джеджу да развали на хората ромнтичния тур :D :D :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да не сте харесали 3-ти!?!? Прекрасно ги завързаха нещата точно в него. Тъкмо очаквах поредната шеговита и лека сюжетна линия, а сценаристите така добре да ме зарадваха с това задълбаване. Напипването и изтъкването на различията, светът на единия, непознат и неосъзнат за другия, толкова добре го показаха, че се чудех кого да съжалявам повече. Ха Джи Уон ми е изключително странна като плаха жена в моментите, когато стои пред героя на Хьон Бин, но не отричам, че й отива. Искрено се надявам да има още няколко епизода с тези моменти - явно е, че после всеки от тях ще се сблъска с онова от другия свят, което няма да хареса преди това. Но сега тази противоречивост между поривите и реалността е повече от забавна.

Обаче този Оска ми е повече от нечовек, особено изигран от този актьор. То не бяха прически, гримове, дрехи, които определено са за жени.... А нормалните му моменти още повече подчертават лудия му образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как, аз харесвам 3-ти...и 4-ти, всичко до тук ми допада много. Като се почне от Бини и идиотското му обличане и невероятно
изиграно образче, шармантният Оска, който се бори с природата си и звездния си статус, обърканата Ра Им, за която гордостта и
честта са всичко дето има..и се стигне до уникалните попадения в свежия диалог и директни действия, без завъртания и притеснения.
Просто е напипано всичко добро и се надявам линията и дълбочината и на героите, и на историята да продължат да се развиват и да ни радват.
От 3-та серия, сцената с коремните преси е просто велика...

...а погледа и дъха на Бини, навярно са трудни за самообладание, дори и
за актриса от ранга на Джи-уон laugh.gif
Да не споменавам за въпроса : "Ms Gil Ra Im, from which age did you start being so pretty?” дето може да гътне всяка наточена мацка, най-много че не може да отговори laugh.gif
Няма равен Хьон Бин, когато сменя арогантното и надменното си поведение с детинския наивен полъх, и после става груб, докато си признава
как се чувства. И най-хубаво е, че го прави много истинско, просто го разбираш защо действа по този начин.
В четвърта се подгответе за съблекалнята....останах и аз бе дъх....а после семейната среща и химикалките на Бини, а на края как долетя на чеджу, нали имаше фобии??? XD


Играта на всички до тук е за адмирации..

Но има и нещо малко по-неприятно, този уикенд драма (и не само тази) навярно няма да има....
Но има текс превюта за 5-ти и 6-ти епизод...


еп.5
When Ra Im sees Yoon Seol, she gets very angry and confronts her about whether Yoon Seol called the department store to get Ra Im’s friend fired. When Joo Won sees this confrontational Ra Im, he actually asks Ra Im to apologize to Yoon Seol.
When Joo Won sees that Ra Im remains silent, Joo Won asks if she is angry at him? Ra Im asks Joo Won – how can a person behave like he does? Joo Won had intended to explain to Ra Im that he was not helping Yoon Seol…..Ra Im asks Joo Won how does a person spend one billion won at a department store [remember that access to the special lounge in episode 1 was given to members who spent that amount]?
еп.6
Ra Im looks at herself in the mirror to find Joo Won's face looking back at her, prompting her to let out a scream and run around in panic asking herself what happened, while Joo Won goes around looking for Ra Im after seeing that he looks like her. It's confirmed that they switched bodies when they finally meet, and they stand speechless as they stare at each other in awe. Ra Im thinks that maybe if they kiss then they could switch back to their original bodies, and Joo Won asks if it should be a light "kiss" or a heavy one? as they both close their eyes...

 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вас не знам, но мен сцената с коремните преси и сладката страна на Бини ме накара да си гушна лаптопа, толкова хубава сцена...Но леопардовото е грозно

 

Оска за сметка на това ми се очертава любим образ, аз си мислех, че ще бъде изпълнен със злоба и желание да отнеме жената на Бини, но той е просто бижу засега...Един по детски егоистичен, весел, малко глуповат, много чаорвен и явно доста наранен. И все пак е шматка и половина се радвам, че са го създали тоз образ, разкошен е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадини такива, не ви ли е срам да ме закраствате така, та сега и аз да потропвам с пръсти в очакване на следващите епизоди...

 

Няма такъв сладур! Бини е върха - ще повторя вече не знам колко мнения, ама съм съгласна - щом може да носи анцуг с пайети и тигров принт и все пак да прилича на мъж, то ЕВАЛА МУ на момчето! Само ми е тъжно, че е останал съвсем без бузки милият, та почти му е изчезнала трапчинката. :( Дано се усмихва повечко занапред, та да му се порадваме на макс.

Иначе като образ много ме кефи какъв е безпардонен. Цепи направо и хич не му дреме кой какво, обаче точно след 5 минути... къса маргаритки! :lol: И да, диалогът е страхотен. Почти няма преповтаряне на едно и също като в оня тъп скеч: "Изабела е бременна!", "О, Изабела е бременна?", "Не бе, Изабела е от Бремен." А и не се правят на излишно срамежливи, което си е направо невероятно. Като споменах срам, много ще ми е интересно как ли ще представят чисто практическите страни на "размяната". В повечето филми на тая тематика само леко загатват някакви неща и наблягат на психологическите последствия, но корейците, знаем, са достатъчно откровени да пускат бъзици в тоя аспект. Може и да греша, но очаквам да е интересно.

 

Ха Джи Уон - е какво да кажа. Страхотен образ! Съвсем атипична корейка, борбена, силна, но без да е простачка. Не знам как успява хем да направи героинята си мъжко момиче, хем да остане нежна и уязвима в подходящите моменти и същевременно да излъчва класа. Дори когато псува и беснее, изглежда някак си... изискана. Но без да изпада в другата крайност и да кифлее. Много странен характер са й придали и определено ми пълни душичката. Особено ми е любопитно как ще го предаде Бини. :rolleyes: А и обратното, защото и той е сложен и противоречив, и сладък, и забавен, и... Абе бонбон! А двамата са невероятна комбина. Странно как не са подпалили площадката, толкова искри хвърчат. :) То не бяха коремните преси, то не бяха караниците, то не беше съблекалнята...

Междувпрочем още се чудя дали след тая сцена Бини се задъхваше само заради клаустрофобията или му дойде в повечко близостта с наш'то момиче? :lol:

Сериозно, още малко и почвам да си гриза ноктите от нетърпение!

 

Оска... Не знам защо, но ми се струва малко преекспониран тоя човек. Симпатяга е, ама нещо дразни. Е, да, за клоун става, с тия лафове, дето ги пуска когато "скромничи": "Ах, толкова мускули имам, та не си усещам силата!", "О, дай да ти оправя чантата, имам тооолкова дълги пръсти..." и прочие. Обаче си има своите моменти. Дано занапред го представят в малко по-читава светлина.

Режисьорката... Много дразнеща ми идва. Лепка някаква. Въртиопашка. Такива хич не ги обичам... Дано греша за нея, щото иначе до края на сериала ше има оскубани коси... :)

 

Ох, да идва 6 епизод най-после... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди, и на мен Бини ми изглежда твърде изпощалял, но се загледах в предишни негови снимки и установих, че прическата му е донякъде виновна. Тя му подчертава тази специфична форма на лицето. А иначе играта му е великолепна - в усмихнатите моменти вече не е наивно пресметлив, а направо лукав.

Иначе и аз нямам търпение за размяната и обръщането на ролите. Много добре развиха историята засега и очаквам още по-интересни моменти. Този с майка му в 4-ти беше един от ключовите - тепърва ще видим как веждите на тази жена ще набират неподозирани висоти от поведението на сина й. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, много весел сериал - поне до сега

Всяка от дамите във форума си има любимец - първи, втори, трети.....

Но, мисля, всички са единодушни за Бини - как да не го харесваме, хем е хубав, хем и талантлив

.....

А като се сетя как Бини издърпа чорапките с образа на братчеда от краката на мацката...още се смея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм гледала засега само без субс .. Чакам си бг субтитрите. Все пак утре и в неделя пак се каня да гледам он-лайн.

Обръщение на наш Бини. Вярно, досега не бях забелязала, че не е участвал в сериал на SBS. И заради това още повече му се радвам. :wub:

А като се има в предвид и екипа режисьор-сценарист очаквам наистина интригата да е пълна..

Обръщението е от официалния сайт на сериала /на което попаднах в италианския форум/ ..

 

juwon.jpg

 

 

 

 

 

"Hello? I'm Juwon, Hyun Bin.

Posted on 2010.11.19 17:21:19

Through Secret Garden, this is the first time I'm working with SBS.

Firstly, I'm thankful for the love expressed for my first SBS work, Secret Garden, and for Kim Juwon.

Many thanks to everybody's enthusiastic response after the broadcast of episodes 1,2.

I was really surprised by the responses all around. Especially for Juwon's tracksuit, I didn't know it would become so famous ^^

 

The weather's getting colder, everyone is working really hard including the director, staff, actors and everyone else involved in the filming. However, thanks to the support all of you are giving, we are filming with satisfaction in our hearts.

 

To show everybody a better Juwon in the future, I will be researching extensively and work hard with the other staff and actors on the filming set.

 

As the weather is getting colder, everybody please take care not to catch a cold, and gather your family during this winter's weekends and watch Secret Garden. ^^

 

Please continue to show your concern and support for us. Together with Secret Garden, I hope you can end your 2010 on a good note."

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...