Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Modern Farmer / Модерният фермер

모던파머

 

Страна: Южна Корея
Жанр: романтичен, комедия, драма
Тв канал: SBS, събота и неделя 20:45 ч. корейско време
Период на излъчване: 18 октомври - 27 декември 2014 г.
Епизоди: 20
Режисьор: Oh Jin Seok

Сценарист: Kim Ki Ho

 

В главните роли:

Excellent Souls:

Lee Hong Ki (F.T. Island) като Lee Min Ki

Park Min Woo като Kang Hyeok

Lee Si Un като Yoo Han Cheol

Kwak Dong Yeon като Han Ki Joon

 

Lee Honey като Kang Yoon Hee

Min A (AOA) като Lee Soo Yeon

Han Joo Hyun като Song Hwa Ran

Han Bo Reum като Han Yoo Na

Kim Jae Hyun (N.Flying) като Park Hong Goo

Park Jin Joo като Han Sang Eun

Lee Il Hwa като Yoon Hye Jung

Kim Byung Ok като Han In Ki

 

Сюжет: История за корейската рок банда "Excellent Souls" и нейните четирима членове - И Мин Ги (И Хонг Ки), Канг Хьок (Пак Мин У), Юн Хан Чол (И Ши Ун) и Хан Ги Джун (Куак Донг Йон), които решават да напуснат големия град и да заживеят в провинцията. Романтична комедия/ драма, която ще ни представи животът и приключенията на момчетата, новите хора, които те ще срещнат на това непознато място, техните приятелства и любовни истории.

 

 

Свали с български субтитри :subs:  :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

 

[2014.12.26] Modern Farmer OST

tumblr_nhcvwxclni1r3hs1eo5_r1_250.jpg

 

 

 

1. When Love Comes - Nam Woo Hyun of Infinite
2. When Love Comes (Acoustic Ver.) - Lee Hong Ki
3. Should I Knock? - Jun Geun Hwa
4. Same Place - Jung Joon Young
5. Do or Die - Lee Hong Ki
6. When Love Comes (Inst.)
7. Same Place (Inst.)
8. Modern Farmer - Various Artists
9. 뭐 하는겨? - Various Artists
10. 그냥 달려 - Various Artists
11. 미움 다시 그리움 - Various Artists
12. 쇼킹 행진곡 - Various Artists
13. 전국 개그 자랑 - Various Artists
14. 어느 작은 시골학교 - Various Artists
15. 울고 싶다 - Various Artists
16. 키 작은 꼬마 - Various Artists
17. 장난감 병정 행진곡 - Various Artists

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този сериал и аз наскоро четох, имам предчувствие, че (ако не окепазят нещо сценаристите) може да се получи една чудесна комедия примесена с романтика насред многозвездното открито  небе и песента на щурците, пък и рокаджии насред провинцията си е направо като сблъсък на две планети, ха-ха. Имам само една чуденка-защо отново Hong Ki, наскоро го гледахме в една драма, трябваше да разнообразят малко "екрана", не че имам нещо против него, в Ангелите беше голяма скица, но сега се сещам за две китари, които ми се искаше да видя, хайде да не е на неговото място, но поне във въпросната рок група. Но ще се гледа, задължително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кои две китари говориш? Жасминов и Синята ли? Първият е дърво (обичам го, ама никак не се справя), а и няма амбицията да става и актьор, а синият, той си е кротушко, не се бута много пред камерите, а и неговата цел не е да прави актьорска кариера, въпреки че показа, че е доста добър и като актьор, за разлика от колегата му, който продължават да налагат като актьор. И двама знаят в кое и къде им е силата, работят само в тази посока. Така и трябва, така е най-добре. И на двамата им дай китари, пиано, да си свирят и да си пеят.
Именно тук му е мястото на Хонг, в подобна продукция, да има рок банда, той да е вокалистът, лицето, един от главните герои. Така ще се чувства в свои води и ще бъде същият онзи Хонг, който познаваме от "Ангелите".
Дори може да се жертвам и аз с няколко епизода. Има време, ще реша, но и на мен историята ми се вижда (поне) интересна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е продукция на една от трите големи телевизии, значи си е вид "издигане" на звездния му статус.Хон Ки е достатъчно щур да изиграе буйна рок-звезда, въпросът е да е го вкарат в клише с някоя мърлява селска мома, че няма да го изтрая :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, добре, ще гледаме Hong Ki, щом сте казали, aз нямам нищо против, просто ми се искаше  нещо ново да видя, както и да е. Rie за Синята китара говорех ( но ти си и  знаеше де), в Джентълмените добре се справи, за Жасминов и аз докато ми мина като идея си мислех, че не го виждам много като актьор, но пък можеше да е мълчаливия затворен  в себе си член на групата. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С физиката и бицепсите, които има, малко трудно ще мине за "мълчаливия затворен в себе си член на групата", но няма лошо да си помечтаеш (виж обаче за друга роля е идеален). От него актьор не става, той си е музикант преди всичко, стига му появата за кратко в онова филмово недоразумение... не помня вече името на продукцията.

Този малкият, Ким Дже Хьон, е барабанистчето на новата група на FNC - N.Flying, която скоро ще дебютира (предполагам, че и тук ще е в ролята на барабанист, по характер е много близък до Канг Минхьок от "сините", същият образ). Той е шушомига, забавно и артистично хлапе, голяма симпатяга. Сигурна съм, че ще направи впечатление, а и по този начин от компанията го рекламират и представят. Това си е сериал на FNC, може да имаме късмет двете китари да се появят поне с камео участие, не се знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха превю за драмата с Хонг  хахаха Какви са тези ферми той е И Хонг Ки!



 


Най-сладкият музикален фермер хаххаха Снимат си с кеф на село.....


tumblr_nboec8N2k91r3hs1eo3_r1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя защо успешна рок банда ще реши да живее в провинцията... Все едно FT island да решат да заживеят в някоя фермичка, не ми се връзва нещо, но заради Хонгки ще го гледам, много ме радва този младеж :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омо .. Хонг  :kissy: Този е голям сладур. Много му се радвах в сериала с Гън Сок. Очаквам да се получи някаква смешна драма, дано не се разочаровам. Хонг с руса коса приличаше на кифличка така мисля, че е по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пускам едно кратко превю, хайде  да почва вече тази драма, че направо нямам търпение, изчака ми се чакането вече.

Ето ги и рокаджиите-фермери.

 

10614364_1493787880863873_89631668145884

10300276_1493787937530534_44425075970525

10678770_1493787967530531_28077565605879

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъроронг, ъроронг, ъроронг де.

Моите хора и те ще "участват", макар и задочно в сериала. Затова лудите ЕХО-фенки наскачаха тази седмица срещу SBS и използването на името на ЕХО. Много са "чувствителни", чудят се за какво да се хванат.

Ще погледна и аз каква ще е тези ферма за зелки, как ще се развие действието, а и може да си остана само с изгледан първи епизод, няма да е изненада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях още едно кратко превю, още по-обещаващо от предните, обаче в края му виждам изписана дата 18.10 и се чудех дали не са променили деня на старта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 минутното превю......



 


Пресконференцията се проведе, чакаме само 1 епизод на 18-ти :D



 


Хонг го е ударил на молитва пред журналистите за успеха на сериала  хахахахаха


tumblr_ndfuzw0JAT1r3hs1eo3_1280.jpg


 


tumblr_ndfuzw0JAT1r3hs1eo6_500.jpgtumblr_ndfuzw0JAT1r3hs1eo5_500.jpg


tumblr_ndfuzw0JAT1r3hs1eo2_1280.jpgtumblr_ndfuzw0JAT1r3hs1eo4_500.jpgtumblr_ndfuzw0JAT1r3hs1eo1_1280.jpg


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да започне!!! Струва ми се, че времето е спряло- толкова бавно минава.  :lol: Изглежда, че този сериал ще бъде много забавен. ^^  А и Хонг Ки щом е тук - няма съмнение.  :lol2: Не може да се пропусне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май аз ще се разпиша като първата, изгледала началото! Изненада, има български субтитри! :28558:

 

Сега за сериала - ами Хонг Ки си е както винаги - забавен, ярък, бързак! Гласът му е уникален, наистина!

Интересно режисьорско решение - половината време камерата е навряна в лицето му и наблюдаваме реакциите му от "първа ръка". 

Плеядата звезди и айдъли засега не дразнят. Все пак личи си кои са актьори от школата и кои не.

 

Предположението ми, че ще има мърлява селска мома почти се оказа правилно, добре че момичето е интелигентно и оправно. Не можах да повярвам - актрисата, пресъздала елегантната

Oh Sae Yоung от "Паста" тук е бойна мадама от село.

 

Засега забавлява. Като видях в кой часови пояс се излъчва и че досега винаги е имало семейни саги по това време, ми стана любопитно какъв експеримент си прави телевизията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще се поправя и аз и ще гледам 2та епизода, че е срамота така да се бавя. хахахаха


 


Епизодите започват мааалко към ниският рейтинг за национална телевизия (4.8%), но заради часовият пояс, който са избрали е нормално. По MBC дават новата "Аджума сапункa" (Rosy Lovers) и познайте какъв й е рейтинга хахаххаха Ще им е трудно с толкова младежки сериал да пробият.......


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...