Към съдържанието

Снимка
* * * * - 5 гласа

Място за питане

• Влезте в профила си за да пишете
278 отговора на тази тема

#1 parab

parab

Носител на "Daejong" 2011

• Ст. модератори
  • 2405 Мнения:

Публикувано 27 октомври 2010 - 09:32

Ако имате някакви въпроси, свързани с форума, нещо не ви е ясно, чудите се кое, къде, какво, можете да попитате тук.
  • 0

#2 ni76

ni76

Посветен

• Потребители
  • 85 Мнения:
  • Местожителство: Пловдив

Публикувано 10 януари 2011 - 01:50

Незнам дали тук е мястото да попитам,но ме интересува как се свалят филмите за да се гледат ? Аз си мислех,че е като в другите торенти.. Цъкаш на заглавието и сваляш. Моля да ми обясните.
  • 0

#3 mrnkaloto

mrnkaloto

Тотално оазиятчен

• Ст. модератори
  • 2674 Мнения:

Публикувано 10 януари 2011 - 02:07

Незнам дали тук е мястото да попитам,но ме интересува как се свалят филмите за да се гледат ? Аз си мислех,че е като в другите торенти.. Цъкаш на заглавието и сваляш. Моля да ми обясните.

Това тук не е торент тракер и няма да стане от заглавието.
Влизаш в темата на сериала или филма, който си си избрала, преглеждаш картинката, информацията за него и най-отдолу има линкове към външни или български тракери, откъдето да си го свалиш. Пише си "Свали тук". Българските субтитри за него, ако са написани такива, се намират на сайта, ето тук.
  • 0

#4 ni76

ni76

Посветен

• Потребители
  • 85 Мнения:

Публикувано 10 януари 2011 - 02:21

Много благодаря за отговора. Разбрах вече как става. Още по хубаво е от торент тракерите,защото предварително можеш да прочетеш доста за филма.
  • 0

#5 Kathie

Kathie

Пазител

• Потребители
  • 689 Мнения:
  • Местожителство: Петрич

Публикувано 15 януари 2011 - 12:32

Не знам дали тук му е мястото, но имам една забележка отправена като въпрос: защо не можем да си трием собствените мнения? Много често напоследък ми се случва да публикувам по няколко пъти мнението в конкретната тема и всеки път трябва да докладвам за да се трие. Според мен трябва да можем да трием собствените си мнения. :)
  • 0

#6 PyMeH

PyMeH

Kim Tae Hee Addicted ;)

• V.I.P.
  • 1215 Мнения:
  • Местожителство: Варна

Публикувано 15 януари 2011 - 11:04

Такова е решението на администраторите. Има си причини за това, а и има вариант за докладване, както си споменала. Има достатъчно хора с права, които веднага да отреагират ;)
  • 0

#7 ni76

ni76

Посветен

• Потребители
  • 85 Мнения:

Публикувано 17 януари 2011 - 02:08

Искам да попитам за това само песничка ли е или има такъв филм ? Или песента от кой филм е? Моля ви някой ако знае да ми отг. ? Gummy - As A Man Може и да не питам на правилното място за което се извинявам.
  • 0

#8 Sierra

Sierra

Всевиждащата

• Ст. модератори
  • 2805 Мнения:

Публикувано 17 януари 2011 - 08:52

Не е драма - само клип е ;).
  • 0

#9 svenxxx

svenxxx

Глупаче

• Потребители
  • 20 Мнения:

Публикувано 24 януари 2011 - 01:08

Здравейте на всички потребители на това невероятно общество за азиатско кино.

Хвала за хората, които поддържат този сайт и за създаването му.

Пиша ви тук с едно предложение на ум. Амии, как да започна... нека първо да ви представя идеята и вижданията ми за нея.

Виждам, че постоянно качвате преведени азиатски сериали и филми по най-различни известни торент сайтове, което е много добре, защото така ще се популяризира азиатското кино в България. Моята идея е следната: Занимавам се (малко или много) с уеб сайтове и уеб дизайн. Идеята ми е да се направи един торент тракер (български) само и единствено за азиатско кино и анимации(анимета). Така всичко преведено на български, дори и на английски, да се качва в този тракер, но най-вече говоря за българските субтитри. Така всеки фен на азиатското кино ще може да разглежда само база данни с азиатско кино, а не както в другите торент сайтове, всичко да е смесено. И не само, така ще се изгради база от данни с азиатски филми, сериали и анимета. Мисля, че така ще е много удобно за всеки потребител и дори ъплоудер.

Аз бих помогнал за изграждането на този торент сайт, заедно с един приятел. Но искам да видя какво мислите за това и дали ще има успех.
  • 0

#10 PyMeH

PyMeH

Kim Tae Hee Addicted ;)

• V.I.P.
  • 1215 Мнения:

Публикувано 24 януари 2011 - 08:38

Здравейте на всички потребители на това невероятно общество за азиатско кино.

Хвала за хората, които поддържат този сайт и за създаването му.

Пиша ви тук с едно предложение на ум. Амии, как да започна... нека първо да ви представя идеята и вижданията ми за нея.

Виждам, че постоянно качвате преведени азиатски сериали и филми по най-различни известни торент сайтове, което е много добре, защото така ще се популяризира азиатското кино в България. Моята идея е следната: Занимавам се (малко или много) с уеб сайтове и уеб дизайн. Идеята ми е да се направи един торент тракер (български) само и единствено за азиатско кино и анимации(анимета). Така всичко преведено на български, дори и на английски, да се качва в този тракер, но най-вече говоря за българските субтитри. Така всеки фен на азиатското кино ще може да разглежда само база данни с азиатско кино, а не както в другите торент сайтове, всичко да е смесено. И не само, така ще се изгради база от данни с азиатски филми, сериали и анимета. Мисля, че така ще е много удобно за всеки потребител и дори ъплоудер.

Аз бих помогнал за изграждането на този торент сайт, заедно с един приятел. Но искам да видя какво мислите за това и дали ще има успех.

Здравей и на теб :)

Първо, благодарим за хубавите думи :bow:

Второ, радвам се за идеята ти да създадеш местенце, в което да има само азиатски продукции (кино, музика и т.н.).

Трето, относно предложението ти...
Единствената помощ, която можем да ти окажем като интернет общество, е да предоставяме субтитрите, които правим.

Всеки един от хората тук (като индивидуалност, а не част от интернет обществото) може да изяви желание да ти помогне по някакъв начин за реализирането на идеята ти. За целта трябва да си комуникира лично с теб.

Дали един такъв сайт би имал успех? Ами това може да се разбере, когато бъде пуснат в експлоатация.

Успех в начинанието!
  • 0

#11 Neotrazima

Neotrazima

Млад герой

• Потребители
  • 33 Мнения:
  • Местожителство: Добрич

Публикувано 24 януари 2011 - 09:16

Здравей те ! Аз съм от скоро във вашия форум и имам един въпрос към вас. Когато съм във форума незнам от къде и как се поставят снимки, клипове?
  • 0

#12 Iryoku

Iryoku

Млад господар

• V.I.P.
  • 138 Мнения:

Публикувано 15 февруари 2011 - 10:29

Днес влизам да разгледам форума и какво да видя - нов раздел с името "Помощ и напътствия", а отстрани пише "Protected Forum". Та, помислих си няколко неща. Първото беше, разбира се, "WTF!?" Второто - "разбирам за какво става въпрос, ама тея все едно се правят на интересни". И в този ред на мисли, не е ли по-добре пак да си имате съответния раздел, но просто да го направите скрит за потребителите, които нямат съответните права?
  • 0

#13 katomova

katomova

Пазител

• V.I.P.
  • 979 Мнения:
  • Местожителство: Kyoto, Japan :)

Публикувано 15 февруари 2011 - 01:05

Този раздел е скрит и наистина е само за преводачите и редакторите. Явно отново имаме проблем с форума. Админите са уведомени за проблема. Раздела в най-кратки срокове няма да се появява :)
  • 0

#14 Ragnos

Ragnos

Чугуле

• V.I.P.
  • 3906 Мнения:

Публикувано 15 февруари 2011 - 02:26

Проблемът е отстранен.
  • 0

#15 Iryoku

Iryoku

Млад господар

• V.I.P.
  • 138 Мнения:

Публикувано 15 февруари 2011 - 11:44

Мерси за проявеното разбиране ^^
  • 0

#16 k1227

k1227

Пазител

• V.I.P.
  • 580 Мнения:
  • Местожителство: Монтана

Публикувано 16 февруари 2011 - 12:12

Ragnos, имам едно питане към теб. Защо, когато добавям линк към вече направена тема(визирам само моите), линковете не остават скрити в спойлера, а той стои постоянно отворен?
  • 0

#17 Ragnos

Ragnos

Чугуле

• V.I.P.
  • 3906 Мнения:

Публикувано 16 февруари 2011 - 08:23

Ragnos, имам едно питане към теб. Защо, когато добавям линк към вече направена тема(визирам само моите), линковете не остават скрити в спойлера, а той стои постоянно отворен?

Доколкото виждам, всичко си е наред с твоите спойлери с линкове. Може би си затворил неправилно някой таг? Дай ми някоя конкретна тема за пример. :)
  • 0

#18 PyMeH

PyMeH

Kim Tae Hee Addicted ;)

• V.I.P.
  • 1215 Мнения:

Публикувано 16 февруари 2011 - 08:41

В Затоичито беше станало мазало с таговете.... затова не ти излизаха... Пиши всеки линк на нов ред, за да не се получават подобни проблеми ;)
  • 0

#19 k1227

k1227

Пазител

• V.I.P.
  • 580 Мнения:
  • Местожителство: Монтана

Публикувано 16 февруари 2011 - 06:57

Доколкото виждам, всичко си е наред с твоите спойлери с линкове. Може би си затворил неправилно някой таг? Дай ми някоя конкретна тема за пример. :)

Е тук спойлера ми стои отворен:
http://www.easternsp...?showtopic=3314
http://www.easternsp...st=0#entry36093
  • 0

#20 PyMeH

PyMeH

Kim Tae Hee Addicted ;)

• V.I.P.
  • 1215 Мнения:

Публикувано 16 февруари 2011 - 07:28

Махни всички тагове център в спойлера и има голяма вероятност да се оправи.
Виж в темата за Демон. Махнах ти всички център тагове в спойлера и всеки линк е на нов ред и няма никакви проблеми. Просто в спойлерите ти всичко е леко боза...
  • 0