Към съдържанието

Съдържание с най-висока оценка

#170047 Moon Lovers - Scarlet Heart: Ryeo (2016)

Публикувано от speedy86 на 08 ноември 2016 - 06:23

Лошото на азиатските сценаристи е, че бъркат добротата с будализма и безгръбначието. От там насетне нищо не може да ни спаси героините.
  • 11

#176888 Виц от деня

Публикувано от Rino на 07 май 2017 - 02:03

Събужда се дядка посред нощ, поглежда през прозореца и вижда как циганска банда отмъкват картофите от градината.

Звъни на 112:

- Ало, тук цигани ме обират ! Моля, изпратете патрул !

-Съжаляваме , но нямаме свободни коли в момента.

Звъни след 5 минути:

- Не пращайте кола. Аз ги изпозастрелях...

След три минути с вой на сирени пред къщата спират 4 полицейски коли и бронирана кола на спецчастите.

Залавят крадците и крещят на дядката :

- Ти защо каза, че си ги избил, бе?!

- Ами вие защо казахте, че нямате кола...

---------------------------

Най-доброто упражнение за ръцете, е броенето на пари-  премахва болките в ставите, главоболието, подобрява зрението, апетита, външният вид, гардероба и регулира кръвното налягане.

• 10

#174763 Финансова подкрепа за форума

Публикувано от parab на 21 февруари 2017 - 10:16

MP-donations.png

Скъпи потребители,

Налага се да обновим форумния софтуер, за да бъдем в час с технологиите и да си осигурим по-надеждна среда за общуване в интернет пространството. Тази необходимост ще ни струва 200 лв, които се надяваме да съберем чрез волни дарения. 

Този петък (24 февруари) има организирана форумна среща в София, на която всеки, който желае да даде средства за добрата кауза, може да дойде и да остави колкото прецени на Вероника или Цвета. И двете ще присъстват.

За желаещи от страната - може да ми пишат на лични.

Благодаря предварително на всеки благодетел!

• 10

#174075 Goblin (2016)

Публикувано от speedy86 на 05 февруари 2017 - 08:26

Уважаеми другарчета, може ли да ви помоля да престанете вече? Всички. Ако имате нещо да си изяснявате и мерите, моля, правете го на ЛС. Или си намерете ваш си начин, все тая, но не му е мястото в темите на всеки нов сериал, отново и отново. Дължите поне малко уважение на всички останали съфорумци, които влизаме тук достатъчно изнервени и натоварени от всичко останало и последното, което ни трябва, са километрични постове от типа "Аз пък знам повече" или "Ти пък си тъп". Започнах да си развалям мнението и за хора, които иначе уважавам, така че айде да коментираме само и единствено сериалите, а?

• 10

#172691 Виц от деня

Публикувано от Гат'Мръсна на 10 януари 2017 - 05:22

В Районния съд се гледа дело за убийство. Подсъдимият е удушил съпругата си по време на семеен скандал.
-Обвиняеми, разкажете защо убихте жена си?- казва съдията.
-Прибирам се в къщи, Ваша чест, каталясал и подивял от глад и гледам - жената кюти пред телевизора и зяпа някакъв цирк. Викам й : "Жена, сложи бързо нещо да хапна , пък после продължавай да гледаш!". Тя казва: "Чакай само да го догледам тва дуо певци и ти слагам!".
Аз й разправям: "Това не е дуо, а ДУЕТ , не се мотай, слагай да ям!"
Тя се обажда: "Ти ше кажеш! Дует е т'ва, дето се бият по филмите!"
Аз й обяснявам: "Това е ДУЕЛ, не ме дразни, давай манджата!"
"Глупости!' - отговаря тя- "Дуел е т'ва , дето влаковете минават през него!"
"Патко загубена, това е ТУНЕЛ, дай да ям, ма!'
"Колко си глупав! Тунел е тва, дето хората си наемат стаи да спят!"
'Не ме ядосвай , ма !' -крещя й-" Това е ХОТЕЛ!"
"Ти ше кажеш !Хотел е онова, дето е от Шекспир!"
"Това е ОТЕЛО, ма !"
"Ти ше кажеш! Отело е, дето се прави от разбити яйца..."
...Ваша чест, докато й обясня , че е ОМЛЕТ , я удуших!
Съдията -в истерия:
-АЗ ОЩЕ В ТУНЕЛА! В ТУНЕЛА ЩЯХ ДА Я УДУША!..

Излизат двама мъртво пияни от кръчма.

- Брат, забрайх да пикая, бе...
- Небойсъ, аз шш'та науча...

Неделна служба в църквата. Изведнъж се чува страшен тътен и през гъстия дим се появява Сатаната. Огромен, страшен и с рога. Всички от страх се мушнали под седалките, само един човек не се изплашил. Дяволът се приближил към него:

- Знаеш ли кой съм? !
Човечеца:
- Разбира се!
Дявола:
- И НЕ ТЕ ЛИ Е СТРАХ ОТ МЕН?
Човека:
- Ти ли ще ме уплашиш бе? Аз от 30 години съм женен за сестра ти!

• 10

#170441 The Legend of the Blue Sea (2016)

Публикувано от dido100 на 17 ноември 2016 - 12:58

Явно, че да! :rofl:

Spoiler

Само с Малката Русалка се сетих да дам пример. :28558:

Така е. Аз също се допитах до виден специалист по русалките и тя ми каза, че те естествено си слагат грим и червило и как въобще съм можел да се съмнявам в това, всеки можело да го види и т. н.. Разбира се, веднага я отрязах и я пратих да си пише домашните.

• 10

#177217 Chief Kim (2017)

Публикувано от helyg на 19 май 2017 - 04:14

Финал на сериала: Тук и Тук

Този сериал ни върви по рождени дни. Премиерния епизод се излъчи на рождения ден на Джуно, преводът и редакцията му завършиха на моя рожден ден. Приемам превода като личен подарък за мен, за което изключително много благодаря на ina79 за четирите месеца неуморен труд по сериала и защото изобщо ми се върза на акъла да го преведе. Пожелавам на всички ви приятно гледане и дано и на вас хареса толкова, колкото на мен! Очаквам мненията на всички, които тепърва ще започват да го гледат, в дискусионната тема на сериала във форума. Приятни моменти с шеф Ким и компания!

• 9

#175742 Виц от деня

Публикувано от Ragnos на 24 март 2017 - 11:13

"...Тази история започва с това, че в блок номер 3 на улица “Юндолска“ внезапно спря питейната вода. Както се полага дойдоха работници, изкопаха с булдозер двуметрова яма, потърсиха тръбите, но не ги намериха. 
Известно време озадаченият пролетариат надничаше в ямата, изказаха се различни предположения, всички огорчено плюха в ямата и единодушно решиха да преустановят с археологията до утре. Същия ден, късно вечерта, един мой познат - бай Стамат се прибираше у дома и понеже уличното осветление отдавна се беше превърнало в избледнял атавизъм, се изхитри да се бухне в ямата… 
Когато дойде на себе си, бай Стамат поиска да излезе на свобода, да се рее в полето, свободен като вятъра, но претърпя неуспех. Тогава започна да вика, така както се полага да се вика при падане в яма. Вие знаете тези думи, аз няма да ви ги изреждам. При звука на омайната родна реч съседите се събудиха, заизлизаха на балконите – всекиму се искаше да установи източника на тирадите. Живо същество, попаднало в яма, винаги предизвиква интерес у себеподобните: как ще се измъкне пък тоя, все-пак. А ако въпросното същество е в състояние да реди сложни съставни псувни с подчинени определителни – от това шоуто само печели. После от блока излезе автомонтьорът Гого , подаде на многострадалния Стамат ръка за опора и взаимопомощ. Стамата се вкопчи в тази ненадейна възможност и… събори пишман спасителя върху себе си. Сега вече и двамата издигнаха глас в неописуем дует, простиращ се доста извън ортодоксалните представи за нотна стълбица. Бай Стамат обвиняваше Гого в липса на устойчивост и фундамент, а автомонтьорът от своя страна, изказваше някои съмнения в легитимната наследственост на опонента. После двамата прехвърлиха словесния огън върху хипотетичния индивид, със съвсем нехипотетична сексуална определеност, различна от общоприетата сред представителите на неговия пол - виновника за ямата. Обединени пред лицето на общия враг, двамата герои намериха начин един през друг с бутане и пръхтене да се изкатерят отново на повърхността на планетата. Кибиците по балконите се прибраха със смътно усещане за неосъществена драма. 
На следващия ден в ранния следобед около блока се появиха работниците с булдозера. Оказа се, че вчера са копали на грешно място, от което логически се изясни защо не са намерили нищо. Ямата в двора беше запълнена обратно и беше изкопана нова, този път от другата страна на улицата. На дълбочина към метър и половина започнаха да се появяват първите признаци на погребана цивилизация, по-точно телефонен кабел. Естествено, кабелът даде фира още преди да го забележат. След кратко обсъждане на възникналата ситуация бе взето единодушно решение да се спре на достигнатото ниво и всички да се прибират. Работният ден беше свършил, а отговорни решения се взимат на свежа глава. По-нататък се досещате, нали? 
Късно вечерта бай Стамат се прибираше вкъщи. Ветеранът помнеше, че в двора на блока в земната кора зее двуметрова пробойна и реши да заобиколи опасността откъм улицата. Същата сутрин, като излизаше от блока, ямата на двора си беше там, а отсреща такава нямаше. Горкият не подозираше, че в негово отсъствие работниците подло са разменили местата на ямите. Той падна в дупката и набара скъсания кабел, вкопчвайки се в него като удавник в греда. Ако някой не знае, при повикване, напрежението в телефонните линии достига 110 волта и в този факт се крие ключът към разгадката на тайната, защо телефонните техници не обичат да оголват кабелите със зъби. Така се случи, че точно в тоя момент някой отчаяно търсеше някого по телефона във въпросния блок. 110 –волтовият призив бе приет от съвсем страничния в тези отношения бай Стамат. След кратък, но съдържателен коментар, състоящ се предимно от глаголни форми, се оказа, че бай Стамат не се нуждае от никакъв автомонтьор, за да изхвърчи от ямата. Получил праволинеен заряд бодрост, той с един скок удържа убедителна победа над гравитацията. А горе, от висотата на новото си положение, нашият герой отправи такова витиевато проклятие върху „археолозите“, че самият Тутанхамон би умрял от завист още веднъж. Целия останал път до дома бай Стамат пролази, подпрян с една ръка на стената на блока, подозрително опипвайки всеки сантиметър от околната топография. Даже във входа той опипа всяко стъпало, преди да стъпи върху него – вече не беше уверен в нищо. Или беше неуверен във всичко… 
Както и да е. На следващата сутрин, веднага след като се наобядваха, при блок номер 3 на Юндолска се върнаха работниците. Завтекоха се да зариват вчерашната яма, но в нея неочаквано се оказаха няколко навъсени техници от близката телефонна централа. Много разсърдени. Получи се конфликт, техниците посъветваха работниците да си търсят тръбите на едно друго място, недалече от фалопиевите такива. Пролетариатът чак толкова далече не отиде, просто изкопа още един ров на няколко метра вляво от предишния. Този път тръбите се намериха. Работягите се зарадваха, поувлякоха се и прокопаха окоп, като при обсадата на Плевен. Замина целият тротоар и част от шосето. Естествено всичко се наводни за минути. За удобство на преминаващите веднага бе конструиран мост, състоящ се от три нерендосани кофражни дъски с произволна дължина. Отдолу, под дъските, се плискаше Суецкият канал. А както обикновено, късно вечерта бай Стамат се прибираше у дома. 
Освен тектоничните промени пред блока, денят се характеризираше и със сериозни промени в социалната сфера на вида сапиенс. Иначе казано, беше Свети Паралей и бай Стамат беше взел заплата. Част от сумата веднага беше похарчена за три двестаграмки Заралийска мастика, редена салата, четворка кебапчета и три бири с чипс, които за по-сигурно бай Стамат носеше към къщи в себе си…вътреутробно, така да се каже. Поради тази причина Стамата се прибираше по-късно тая вечер, в часа, когато всичките котки са черни. Внезапно на лунната светлина пред него зейна окоп. Ако това се беше случило по-рано, бай Стамат без колебание щеше да се изтъркаля в него. Но днес всичките негови чувства бяха изострени, той беше наясно с коварството на тръботърсачите и беше морално готов за окопи. Бай Стамат мина по дъсчения мост с грацията на мис Вселена по подиума, само че небръсната и с характерен анасонен дъх. От другата страна на моста той отправи едно ехидно: „Да ве разроват анадолците и къртиците му неедни!“ и с втората крачка се бухна в телефонния ров… 
Когато мъдрият цар Соломон е казал: „Гордостта предхожда падението“ е имал предвид точно бай Стамат . Персонално. Въпреки, че костно-мускулната система на нашия герой бе вече добила известна гъвкавост и рутина вследствие предишните падания , тройният аксел, който той извъртя, си беше чиста авантюра и завърши с фрактура на лявата подбедрица и всички произтичащи от това здравноосигурителни злини. Само след няколко секунди за поредното приключение научи целият блок. По балконите заизлизаха заинтригувани съседи. По отделни словосъчетания и характерни звуци, скоро им се удаде да проумеят същината на събитието и да извикат бърза помощ. Докато помощта бързо идваше към блок номер 3, бай Стамат успя да обогати българския език с шест нови отглаголни прилагателни и да постави в 11 различни синтактични позиции съществителното „яма“. В експресивния му изказ за кратко си дадоха среща глобални теми, касаещи правото на сексуално самоопределение на всеки индивид, както и някои регионални теми с външнополитически характер, а именно съвместни действия с представители на анадолската общност в южната ни съседка. Пристигналият екип на спешна помощ освети детайлно ямата с фенерчета, а коментарите се ограничиха до мнения колко ниско може да падне човек. Бай Стамат беше изваден от ямата и красиво оформен с гипс. Следващите два месеца нашият ветеран със своите бели овални форми удивително напомняше скулптура на художник-модернист със широкоскроени представи за човешката анатомия. Първата седмица много му се искаше да се напие, следващите – да се почеше. Оставен на спокойствие и екстензия организмът му бързо възстанови предишните си параметри /донякъде/. Когато го изписаха, Стамат извърши бленуваните мероприятия в обратен ред – чеса се около 90 минути след това се напи. Пролежаното време трябваше да се навакса. 
А следващата неделя, в блок 7, намиращ се от другата страна на“Юндолска“, внезапно спря питейната вода. Дойдоха с булдозер да търсят тръбите. Не ги намериха…"

• 9

#174266 Лайкове и рейтинг-система във форума - за или против?

Публикувано от Sierra на 08 февруари 2017 - 09:51

Така, дами и господа, системата беше прекроена, за да отразява само позитивните ви мисли. Надявам се оттук нататък да се успокоят страстите и да няма обидени (или поне ако ще се обиждат да е по каналния ред с лични нападки, които модераторите гордо да изтрият след това   :28558: ).

Надявам се подобни драми да не се повтарят и моля изблиците срещу админите да си ги таите за себе си въпреки чувствителните си натури. Админи в момента сме аз и Параб, ако не сте наясно. Тук сме по собствена воля и отделяме от личното си време за вас и за вашето удоволствие и това тоя сайт да не западне съвсем. Същото се опитват да направят и модераторите, както и всички от екип субтитри, така че cut us some slack и бъдете по-вербални в позитивните си настроения, а не в негативните, както демонстрирахте дотук.

Благодаря за разбирането и разчитам, че с това темата за системата е приключена. 

• 9

#173074 Кога и Как започна всичко?

Публикувано от sonihrisi на 17 януари 2017 - 04:30

„Кръвта вода не става”
             Всичко започна в един празен киносалон. Плашещо празен, с не повече от 5-6 души насядали самотно. Празните редове бяха като тунели и ми се ходеше до тоалетна, но майка ми така втренчено гледаше екрана, че не чуваше мрънкането ми или се правеше, че не чува. Не помня първия си филм, малка съм била, може би на 4 или 5 години, но не на повече, защото когато се роди сестра ми и бях вече на 6 имах изгледани няколко филма в празни салони. Част от тях ще да са били японски. Майка ми твърдеше, че първият и японски филм е „Идиот”, но според мен е „Пияният ангел” – бърка ги нещо. Та майка беше абсолютен фен на Тоширо Мифуне. Казваше, че е велик и уникален, обожаваше го просто и само да се зададе японски филм ме хващаше за ръка и хайде в празния салон. Баща ми го раздаваше революционер и по никакъв начин не искаше да придружи майка ми в японските и похождения в киното. Той беше потомствен печатар и четеше непрекъснато.  Но пък помня, че татко беше с нас когато гледахме индийския филм „Бродяга” – тогава имаше и правостоящи и всички ревяха, абсолютно всички.
          Помня повечето филми, защото понякога ги гледахме два пъти и „На дъното” и „Рашомон” и „Замъкът на паяците”, „Йоджимбо”, „Санжиро”, „Седемте самураи”, „Икиру”, „Червеното слънце” ,„Дерсу узала” и много други, някои от които съм забравила. Но пък се замислям, колко много преведени японски филми е имало по онова време. Всички знаехме кой е Акира Куросава.
        И нещо като край на част първа от азиатската ми любов е „Додескаден” – този филм ме трогна, развълнува, потресе и  тогава обявих на майка, че това е последният  японски филм, който ще гледам. Беше нещо много мрачно и тъжно, за изнасилено момиче, което губи разсъдъка си. Не съм го гледала след това и не искам да го гледам. Помня още колко ме разстрои и тогава реших – край с мрачното японско кино. Край, майка да си намира компания от по-малките ми братя и сестра и да си ги води тях. Баща ми да води ако иска, а аз минавам в друго измерение.
         Вече бях голяма на 14, 15 или 16 и ме интересуваха други неща. Уестърните ми доставяха огромно удоволствие и Гойко Митич в ролята на индианец беше великолепен. По това време излезе култовият филм „Двама мъже в града” с Ален Делон, „Серпико” с Ал Пачино. „Дългото сбогуване” и огромната ми любов Филип Марлоу. И да не пропусна руската класика „Иван Василиевич сменя професията си” и „Москва не вярва на сълзи”, „С легким паром”…………много са. Българските „На всеки километър” а там се подвизаваше Стефан Данаилов – всички бяха влюбени в него, абсолютно всички. „Момчето си отива” беше хит, „Селянинът с колелото”, „Шведски крале” и „Топло” – не мога да изредя всички но четях и гледах много. И някъде там, тогава, взех че се влюбих в един реален човек и създадох семейство.
     После децата ми пораснаха, а аз открих интернет. И се започна отново. Забравих за мрачните си кино преживявания и се потопих отново в японското кино. Този път завинаги.

• 9

#175973 Виц от деня

Публикувано от debil4e на 01 април 2017 - 10:43

Жена шофьор паркира точно под знака „Паркирането забранено“. Идва полицай. – Госпожо, нищо ли особено не забелязахте? – Аз… Ауу, извинете, колко съм разсеяна… Имате нова униформа. Честито!

-------------------------

– Как да те позная? – Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 54….. – Добре, аз съм със светло яке, ще нося кантар и рулетка.

-----------------------------

Кифла в автосервиз: – Когато давам отзад, не свети лампичката…След като се посъвзел от смеха, майсторът попитал: – Разбрах, а на колата какво ѝ е?

• 8

#175944 Виц от деня

Публикувано от kcekce на 31 март 2017 - 01:03

Мъжът ми ме хвана да си бръсна краката с неговата самобръсначка. Каза да му купя нова.

Новата бръсне още по-добре!

Много са нежни днешните деца. Карат кънки с каска и наколенки. А мен като малък ме е блъскала кола и си мислех само "Дано мама не разбере, че ще ме убие!".

Син на еврейка и негър пита баща си:

- Тате, аз евреин ли съм или негър?

- Защо питаш, какво има?

- Абе съседското хлапе продава едно колело за 20 долара. Чудя се дали да го купя за 10 долара или да го открадна?

• 8

#175243 Честит 8-ми март

Публикувано от Erutan на 08 март 2017 - 10:18

Честит 8. март и от мен! Сетих се днес за една хубава песен, та реших да ви поздравя с нея... Пък и малко да отсрамим, че да не се получи само жени да си честитите една на друга. Вярно, че сте мнозинство тук, но все пак--

• 8

#173433 Chief Kim (2017)

Публикувано от helyg на 24 януари 2017 - 01:00

Chief Kim (2017)

Chief-Kim-Poster1.jpg

Оригинално заглавие: 김과장

БГ заглавие: Шеф Ким
Година: 2017
Държава: Южна Корея
Епизоди: 20

:forumes:

Превод: ina79 и helyg

/Сериалът стартира утре, на 25/01/2017, запрятаме ръкави и ние веднага.
Ще качваме сериите веднага щом са готови, няма да чакаме да излезе целият сериал./

Прогрес:

1 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

2 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

3 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

4 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

5 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

6 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

7 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

8 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

9 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

10 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

11 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

12 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

13 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

14 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

15 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

16 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

17 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

18 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

19 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

20 еп. - превод: 100%, Редакция: 100%

• 8

#171585 Goblin (2016)

Публикувано от Lawandula на 13 декември 2016 - 05:01

Девойката си му и вика  на демона аджоши и се държи така, защото за пръв път се чувства закриляна от  някой. Как се държат момичетата с бащите и чичовците си- по същия този детски начин. Ако кокетничеше, съблазняваше и се лигавеше и  го възприемаше като мъж, ако му викаше  оппа, щеше да е може би дразнещо поведение на ученичка.Това, че се смята негова годеница, тя го приема за даденост и на приказки. Мисля, че женското  не се е обадило все още в нея по отношение на Демона, а за сега само детското, поне тя не осъзнава женските си качества. Това и целят явно да ни покажат- да видим еволюцията .

Детето ще наруши рутината и отегчението му, а жената ще го накара да се влюби.

• 8

#170027 Moon Lovers - Scarlet Heart: Ryeo (2016)

Публикувано от Matrim на 08 ноември 2016 - 10:11

Колективното отношение към Су в този форум натрапчиво ми напомня един цитат от Джейн Остин: 

„Тя беше добродушно, възпитано и мило момиче; в нея нямаше нищо лошо — беше напълно достойна за презрение.“

• 8

#177181 Виц от деня

Публикувано от diant на 18 май 2017 - 12:37

Българин, руснак, англичанин и китаец са на разходка в планината.
- Ехо, обичам те! - виква българинът
- Обичам ...обичам ...обичам... - отговаря ехото.
- Я тебя люблю! - провиква се руснакът.
Ехото:
- Я тебя люблю... люблю... люблю...
Англичанинът също се пробва:
- І love you!
- I love you... you... you... - отвръща ехото.
Ред е на китаеца:
- ニキ 魅力ナイト
- К'во-о-о-о? - смайва се ехото.

• 7

#175964 Виц от деня

Публикувано от Гат'Мръсна на 31 март 2017 - 09:00

Срещат се двама приятели след години. Единия унил, опърпан… Другия го пита:
– Какво става? Не приличаш на щастливо женен…
– Мани, остави се! Жена ми ми прибира всичките пари. Нищо не ми оставя…
– Сега ще те науча! Аз на моята съм й казал, че в казармата съм си загубил калашника и до сега го изплащам. Оставя ми парите и аз си правя каквото си знам…
Връща се нашия в къщи и казва на жена си:
– Жена, аз в казармата бях танкист. При едни маневри цопнах с танка в едно блато и така и не го извадихме. Сега ми се обадиха от военното, че ще трябва да го изплащам!
Почва едно изплащане: месец, два, три, пет…. На жената й писнало:
– Води ме при генерала, аз да говоря с него…
– Мани, недей! Това са мъжки работи…
– Не! Отиваме!
Отиват там и тя почва:
– Г-н Генерал, ние сме тук по въпроса за танка…
Генерала учуден:
– Това са мъжки работи, госпожо. Изчакайте отвън, ние с мъж ви ще ги обсъдим. Влизат в кабинета и генерала го почва:
– Ти луд ли си!?! Танк?!? Аз изплащам картечница, ти цял танк?! Излиза нашия и казва:
– Жена, казах ти да не идваш! Прегледахме книжата и се оказа, че в танка имало и картечница

Из полицейски бюлетин...

Внимание..! Shopping Terapy - това е женска терористична организация, занимаваща се с окупиране, превземане и тотално опустошаване на моловете...Водейки ожесточени сражения по всички етажи, те често прибягват до вземане на заложници - невинни, беззащитни мъже, изтезавайки ги до последна стотинка..!

Започнах стриктно да следя фигурата си.

И с изненада открих,че тя нощем 
ходи до хладилника!!!

• 7

#175058 Финансова подкрепа за форума

Публикувано от parab на 02 март 2017 - 10:02

Скъпи съфорумци,

С общи усилия успяхме не само да се справим с поставената цел, но и да я надвишим доста. 

Средствата, които събрахме за доста кратко време, са 538 лева, 93 долара и 10 евро. 

С част от тях ще покрием разходите, за които споменах и благодарение на които ще обновим форума. 

Останалите ще останат за резерва за бъдещите разходи по хостинга, домейна и сайта.

В знак на признателност към всички, които ни оказаха финансова подкрепа, решихме да бъдат удостоени с титлата "форумен благодетел". Оценяваме изключително много вашата отзивчивост и се надяваме да не се противите на този жест. 

Големи благодарности и на всички модератори, които наред с неуморната си работа из форума, също направиха дарение за целта. 

Да знаят, че ги очакват още задачи занапред :) .

Благодаря много и на двете съкровища, които ми помогнаха със сметките.

• 7

#170420 Виц от деня

Публикувано от naia на 16 ноември 2016 - 07:00

Доктор пита мъж:
- И кога за последен път правихте секс?
Мъжът звъни на жена си:
- Пено, ма, кога за последен път правихме секс? ... Как кой са обажда, ма?!?

• 7