Jump to content

Naruto & Naruto Shippuuden (2002-2017)


Ragnos

Recommended Posts

И на мен ми липсва Джирая, но посланията, който е оставил след себе си са много. Както се казва "Посял е семето" ще чакаме да поникне. Моето отношение към филърите е съсвем различно от общото. За мен те са важна част от анимето. Там дават разяснения и обогатяват представите ни. Относно следващият филър - със сигурност няма да е преди битката на Наруто и Пейн. Гледам всеки епизод с интерес, въпреки че знам какво предстои. Това ме зарежда :lol: все едно съм пак тийнейджър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е филърите поне в Шипудена ни показват бижутата, но пък са ми малко скучни, за разлика от на Bleach там и филърите много кефят. Но пък филърите след търсенето на Саске до Шипуден си бяха пълна загуба на времето (след като разбрах, че нямат връзка с мангата), направо ме хвана яд че ги гледах защото и те не ми бяха много интересни. Иначе и аз си чакам новите епизодчета защото нямам търпение да видя Наруто срещу Пейн in motion and colors :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах 163-ти еп и съм направо настръхнал. Брутален! За пръв в цялата история на анимето тоя бастун Наруто да ме изкефи. Колко се радвам, че не чета мангата в такива моменти. Просто в рамките на 2 минути жълтуркото направи повече, отколкото във всичките 382 епизода преди това. Сугой! Точно когато се бях отчаял, че почват да се повтарят, от ТВ Токио завиха на 180 градуса. Очакват ни супер епизоди, въпросът е как ще ги дочакаме. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди малко го изгледах и аз настръхвах докато гледах няколко пъти, въпреки че чета мангата и тоя епизод го чакам от много отдавна сякаш за пръв път го гледах. Направо ме разби Наруто. Мъдрец формата най-много му отива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм много запалена и всеки четвъртък гледам новия епизод. :wacko: Сега предстои да излеза 220 епизод на 21.07.011г. Напоследък става много интересно - Цунаде се събуди от дълга кома, Какаши за малко да стане хокаге и т.н. От както започнах да гледам НАРУТО се запалих по анимета после и по драми и сега искам да отида в Япония. :es::inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло идеята е УНИКАЛНА , обожавам всички герои - Имам си и фаворити , ест! Но , спрях да го гледам тъй като сериите започнаха да стават супер кратки. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер кратки?!^ Е, как става този номер? :huh: Доколкото ми е известно всеки епизод е с 24 минути, нито по-малко, нито повече...

 

Въпреки, че вече съм ориентирана към други анимета, пак гледам Наруто и пак със същата страст, каквато бе в началото. Персонажите ми харесват, в определен момент дори и тези, които се падат отрицателни пак имат нещо положително и тях ги движи нещо, което е общочовешко. Разразботките на идеите не свършат само с приятелството или любовта. В отделните епизоди дори във филърните съм откривала идеи за честта и достойнството, за болката и себедоказването, или саможертвата...

 

Типично японско гледане на нещата и живота! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За феновете на Итачи и хората, които подкрепят преводачите на Истърн Спирит - малко банерчета за подписите, с които може да се украсите:

 

88dc80f9afa77abf.jpg

 

48591128a4b71a18.png

 

b13ddfb077820b88.jpg

 

525710f39b768f19.png

 

f48164ee601f033d.png

 

42993fc2d5eec838.png

 

3fa896b819c3c9ef.png

 

a089445d0c8fda32.png

 

3feddd2442d568ae.png

 

Благодарности на sinardin!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерм не че нещо..ама не ви ли е терсене така като му е отрязано лицето на Итачито или какъвто е там :? То по добре да му клъцнете ръката то се вижда че сочи с пръст ама да се вижда главата или в случая соченето е важно? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерм не че нещо..ама не ви ли е терсене така като му е отрязано лицето на Итачито или какъвто е там :? То по добре да му клъцнете ръката то се вижда че сочи с пръст ама да се вижда главата или в случая соченето е важно? :D

В случая соченето е по-важно, но и оригиналното изражение беше с клъцната глава, така че не е у нас вината. :D Търсех подобни изображения и за други азиатски персонажи и актьори, но без особен успех. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да пиша за старите епизоди, филми и т.н. - дълга работа е туй аниме, дълъг ще ми стане и поста, пък мързел ме мъчи, да пиша за Наруто. (туй стана като стихотворение бе :D)

Затова почвам със седмични постове за новите епизоди, или евентуално за новоизлезли филми/ови.

 

Епизод 366 - Представянето на съживените хокагета е в пъти по-добро, отколкото в мангата. Обаче ако не греша, сега идва не толкова интересният момент с миналото на Хаширама и Мадара. Дано го направят добре.

 

п.с 'Що пиша 2002-2010? Сега сме 2014, а то още не е свършило, че има и да се точи още доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните няколко епизода по разбираеми причини( заради мангата де :) ) ги чаках от доста време и този път не се разочаровах. Не само защото Хаширама и в аниме вариант изби рибата, но и един от любимите ми моменти така се открои дори повече. По конкретно става въпрос за еп 364 когато 

Мадара след включването на Хюга искрено се възмути, че не се е справил с тях преди да започнат с речите :D

 

Освен това след началото на летния сезон гледам на Наруто с други очи-като на аниме с прилична анимация :lol2: , все пак от новите заглавия има доста издънки и то още при първите епизоди... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 367 - Отлично направен епизод. Точно тези моменти в мангата не ме впечатлиха много, но тук доста ми харесаха, предвид обичайните провали на това аниме. Единствената ми забележка е, че депресарските моменти с Хаширама ми бяха по-забавни в първоизточника - останалото е 6. Вероятно студиото се е усъвършенствало с флашбеците, предвид че ги пуска постоянно... :lol:

... За жалост от следващия епизод ще задълбават с драмите на Мадара, ако не греша. А това ми беше крайно досадно.

 

п.с Защо гласа на Хаширама ми се стори по-различен, докато разказваше? :dunno:

 

п.с2

 

Освен това след началото на летния сезон гледам на Наруто с други очи-като на аниме с прилична анимация :lol2: , все пак от новите заглавия има доста издънки и то още при първите епизоди... 

Дай някой пример, че аз само на добри, откъм анимация, попаднах... :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един потребител от друг форум даде линк за това

 

Вие какво мислите? На мен идеята за меха-Кюби не ми звучи зле icon_lol.gif
Иначе да, тъпо е, че пак се почва с филърите, но то беше ясно, че няма как да не пъхнат колкото се може повече тук, 'щото има няколко яки момента...

Лично аз се надявам да пуснат един-два филъра за гореспоменатото нещо, а не цяла арка; и по възможност, да е след флашбека с Мадара и Хаширама, и след като хокагетата потеглят за войната. icon_rolleyes.gif

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

369-ти:

'Ми... Върна се към стария метод - флашбекове от епизоди, минали преди две-три седмици, обичайно разточване...
В мангата повече ме кефеше Мадара, обаче в анимето нещо по ме радва Хаширама. icon_rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...