Jump to content

Recommended Posts

Е, то майка му ако не знае......... ;) ДНК тестове и въпросът е решен за една серия.

И да си ходи за Америка, а? :lol: Ех, че жесток човек си, значи. Аз ти пожелавам пък Ким Ха Нъл да започне да носи само панталони. :P:28558:

 

И аз за До Джин си мисля. Ще стане интересна историята, ако "застане" между двамата. Няма информация изобщо за майка от Америка, да не се появи и тя да меси картите, макар че не съм заглеждала каст-а да видя липсва ли някой на екран.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то майка му ако не знае......... ;) ДНК тестове и въпросът е решен за една серия.

Луд ли си? Това е корейски сериал. Дано 7-8 серии им стигнат. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Ще залагаме ли кой е бащата или няма съмнение ?! Може да се гадае как ще оплетат архитекта , учителката и въпросния младок. Тук вариянти има а и може да ме изнадат дори кор. мъдреци. :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, никакво късане на нерви вече! Който и да решат все тая, но по закона за всемирната гадост ще е именно архитекта. Това обаче би било много банално решение с дразнещи последствия. Дано да е на сваляча!

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалячът, ако е, много ще му дойде. Вярно, и това понамекнаха.

Все пак жена му като я гледам е 100% бременна. Напоследък много й се "ядяло", една страшно нападателна и кисела, не че и той самия не й дава достатъно поводи. Струва ми се, че нещо подобно я спира, за да не му е била дузпата вече. Ама бебе и незаконен син да му стоварят.

 

Няма значение как ще го измислят, стига да го я развият интелигетно и да не се окаже котвата на сериала тази история. Ако се постараят могат да избягат от баналността. Аз не съм толкова песиминистично настроена. Ще поживеем и ще видим. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааах....много ми хареса И този сериал. Ужа щях да се огранича с 2 този път, ама уви -не може! :)

 

Аз си мисля, че бащата може да е инжинерът :D какъвто е един такъв тихичък ...интересно ще ми да е той :D:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: То че няма да позная ми е ясно. Винаги оставам излъгана от мъдреците/сценаристите но 80% сигурна че не е адвоката. Останалите трима са 100% потенциални. Тестовете за бащинство са готови. Младока не е казал , не сме ги подредили в колонка и тествали. :lol: .

 

magito1986, инженера хич не го възприемам като тихичък.

 

Реално това което ме грабна най-вече, споменато и от blacky80, е стила "право куме в очи" в текста. Е жалко че не е повече като % но като за кор. сериал и на толкоз съм доволна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалячът, ако е, много ще му дойде. Вярно, и това понамекнаха.

Все пак жена му като я гледам е 100% бременна. Напоследък много й се "ядяло", една страшно нападателна и кисела, не че и той самия не й дава достатъно поводи. Струва ми се, че нещо подобно я спира, за да не му е била дузпата вече. Ама бебе и незаконен син да му стоварят.

 

А тъкмо и аз това си мислех, но щом вече и специалистите го потвърждават ;) , значи не съм се излъгал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите два епизода и съм доста разочарована от Ким Ха Нъл - наистина тя се очертва като слабото перо, голямо лигавене, голямо нещо, чак дразнещо <_< Чанг Донг Гон засега доста ме кефи, напомня ми малко на Бини в меланхоличния поглед, а Ким Су Ро е все едно го гледам във Фемилито, голямо хахо, ама умее да създаде настроение :D

Леко разочарование и от сценаристката - малко в повече ми дойде самохваленето и препратките към Secret Garden.

Това са ми първите впечатления, може би нататък ще си променя мнението, но засега съм 50 на 50 дали ми харесва или не :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, забавлявам се с Чани и ролята му тук. Понякога е такъв идиот, горкият :28558: , когато се обеснява като незрял третокурсник, но дори и да не го удря сачмата на любовта, и с френдовете си е шантав харизматик. А, любовта му към „Бети“ е класика :lol: ! Адмирации за играта му.

Aко трябва да съм тотално откровена, всички мъжки образи в този сериал са разкошно-забавни и доста реални!

Химията, освен дългите и остроумни диалози, в ahjussi F4 клуба адски ме радват и задържат вниманието, и си мисля, че и 4-мата се забавляват заедно по сценарий без

да се напъват, защото са и добри познати, да не кажа приятели, отпреди да снимат сериала. Всяка случка с тях в началото на всеки епизод е сладко зрелище и най-оригиналното дотук!

Някой сценарист да помисли и за аджума F4, ахаха, че ми се гледат подли женски номерца...хехе.

Забелязвам обаче Чани колко е слаб (... сещам сe за Бини), чак измършавял ми се вижда и се замислям...

 

Дано верно не лепнат някоя сериозно измислена болест на героя му...че достапроточили се сърцераздирателни истории не ми се гледат. Пък и да страдат

всичкото забавни на възраст мъже тук, не си го и представям....

 

Темпото в 6-та серия засега бе най-добро и си искам развръзките в любовните двойки и тройки, и скиншипа, да продължи..моля, моля… :896767:

Ким Ха Нъл и нейното “Ottoke?” продължават да са ми слабото звено тук, но, дано разчувственият й образ влезе в понятни релси и излезе от клишето, но пък Me Ahri, интригува и кефи на килограм. Любовната нишка и развитието с адвокатчето също буди сладострастен интерес.

Женената мацка също вече я разбирам и чакам да атакува "фронта" :lol:.

Забелязах, също, колко много "важни" и "смислени" думи, запомнят мъжете, от песните на SNSD. :lol2: :lol2: :lol2:

Споменах музика, OST-ето е подходящо, също ми допада.

 

Та, тази драма и "Ghost" засега водят по точки, следва I do, I do.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът до момента се очертава много приятна и лека комедия. Дано не вкарат някоя голяма драма около сина (неизвестно на кого още). Можеха да спестят някои от лигавите моменти на героинята на Ким Ха Нъл. Иначе случката с разплетената рокля беше забавна и съвсем реално възможна :rolleyes: . Четиримата господа са уникални и съвсем реални едновременно.

С нетърпение очаквам следващите епизоди... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните два епизода се позаплетоха интригите и бяха много ценни откъм лафове. До Джин и Сие мога да ги слушам денонощно.

Женските персонажи да се стягат, защото само Мери-то и жената на Плейбоя спасяват положението. Симпатизирам им с две ръце. Учителката е невероятно голяма шматка. Към края имаше някакви индикации за просветление, но си личи, че ще е много труден и болезнен процес. Голфаджийката ми е доста антипатична. С това поведение, което демонстрира, не знам ще стигне ли далеч. До Джин така и сви сармите, изпълни ме. Смятам най-прилежно да си водя записки и да прилагам извадки от житейската му философия в реалния живот.

 

Колин,

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

 

сумарно за 1 мин. много допадна като образ. Има определено заигравка с флиртаджийското. Млад, непокорен, убийствено чаровен. Намирам за много привлекателна мистерията, която витае около него, но спешно му трябва развитие. Сега няма абсолютно никакво извинение да го показват на екран, не че на пък ми трябва, де. :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах само на картинки 7 епизод,но пак ми беше интересно и как иначе с такива образи като нашите 4-ма хубавци.Много добре са ги подбрали.Интересно звърши и чакам с нетърпение 8 епизод,още повече като изгледах и превюто му :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах само на картинки 7 епизод,но пак ми беше интересно и как иначе с такива образи като нашите 4-ма хубавци.Много добре са ги подбрали.Интересно звърши и чакам с нетърпение 8 епизод,още повече като изгледах и превюто му :up:

 

Хаха напълно съгласна съм и аз го изгледах много бързах и не дочаках субтитрите, ни поразбрах и отново останах очарована, сериалът е страхотен, присъединявам се към мнението, че финала на епизода беше..... просто искш да не спира и още и още, чакам вече с нетърпение 8 епизод, а и английските субтитри на седми, определено Ким До Джин е страшен,

за малко да нападне главната като падна върху него и а дано най-после малката Мари да спечели любимия си оппа

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах само на картинки 7 епизод,но пак ми беше интересно и как иначе с такива образи като нашите 4-ма хубавци.Много добре са ги подбрали.Интересно звърши и чакам с нетърпение 8 епизод,още повече като изгледах и превюто му :up:

 

След 8 епизод мога с ръка на сърцето да потвърдя , че ми допада повече от всички К-драми досега (стотици часове от дежурства съм "похарчил" :D ) . Само дето ми се иска на български сериала да се превежда като "Баджанаците" - след средата на сериала усещам , че това е бил и замисъла на сценаристите :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи изгледах серията само с картинки,а днес и с английски буквички.Ейй много са бързи,явно има и други като мен които следят и се кефят на сериала.

Все по-интересно взе да става(поне за мен).Май ролите се обърнаха.Последните думи на Kim Do Jin ме накараха да :blink: и много ми е интересно какво ще отговори мацката.

В превюто на следващия епизод много не ги дават и не можах да разбера какви ще ги сътворят тия двамата. Ако съм на мястото на Yi-Soo няма много да му мисля,но кой ме пита мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено става все по-интересно, а и след изгледания 9 епизод направо не мога да спя искам да видя какво ще стане по-нататък. Като гледам в края привютата на следващите серии все повече искам да гледам новата серия :D Направо зарибяващо, хах как се обърнаха нещата между учителката и Ким До Джин хаха и аз искам да знам какъв ще е отговорът и . В следващия епизод доста интересно се завързват нещата и между адвоката и Ме Ри.....ще гледаме да видим какво ще се случи..

 

Дали тази, която беше със сваляча от привючто не е майката на Колин и първата им обща любов :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...