Jump to content

Recommended Posts

Това беше целта , Матрим ...успяла съм.  :icon_sunny:

А сега ще си навлека гнева форумен  със следващото инфо : :bee:

 

Случайност или не, но от началото на месеца по Диема Фемили е тръгнал турския вариант на този сериал, който през 2014 г беше от летните хитове при комшиите, поради което си изпроси и втори сезон . Дават го само събота и неделя по 3 серии накуп със симпатичното пролетно заглавие "Сезонът на черешите" .Ако сте любопитни , какво са натворили  , може да му фърлите едно или половин очО. Там ,поне , героинята на мястото на даскалката не се прави  на щипана булка  :na2: .  Първите десетина серии са  :up: , но нататък е  :swoon:  жална ви майка ... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

asha, комшиите не са достатъчно далеч, за да ми е интересно битието и житието им, освен това не са дръпнати.., аз корейско гледам именно заради различността им.., не толкова заради уникалните истории, които ще измислят сценаристите :28558:

 

 

по същата причина напоследък загледах комиксовите истории на Марвел, понеже другите на DC ми бяха до болка познати ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова много похвали реших да гледам този сериал. Не знам дали защото очаквах да бъде "уау", останах разочарована.

Гледах заради Чани и пак превъртах непрекъснато. Учителката - слаба игра, не ми хареса изобщо. Не видях химия между тях...

Най-много ме дразнеше досадната лигла и нейният адвокат - мухльо.

Мин Сук как го търпеше този флиртаджия... то бива любов, ама той си просеше боя :nunchako:и развода.

Корейските простотии няма да ги коментирам, писнало ми е от тяхното лицемерие.

Става за губене на време, давам му 6 от 10 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-любимите ми сериали. Такива образи са героите, колкото и да ги гледам не ми омръзват. Но най-ценното е приятелтвото между мъжете, безкомпромисно и вдъхновяващо. Истинско удовоствие за сетивата. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъп сериал като цяло, ама аз и Тайната градина не харесах. Също беше напълно инфантилен. Главния герой някак си дърт ми идва, поне визуално.

Off Topic

Главната героиня сираци ли учеше, че ще ходи за тях в полицията? Те родители нямаха ли?  Върховна тъпотия. Оня я обвинява в някакви тъпотии, тя като пълна патка не може да се защити. Те децата в детската градина по добре биха се справили в техните отношения един към друг. Главния герой беше като някакъв преследвач. И главните героини са едни такива безпомощни ,че нямат никаква друга възможност освен да се предадат?????  Тя намери кошницата с бонбоните на неговото бюро, трябваше само да си грабне картичката от нея и да изчезне.  А тя като някаква идиотка взе някакви признания да прави?  По тъпо измислени ситуации не се сещам. А като и разплете полата, вместо да и даде сакото си да си го сложи на кръста, той се залепи на задника и?  Хумор беше изключително тъп ,че чак ми беше неудобно.  Тая сценаристка ако иска да види как се пишат добри романтични сериали да гледа I do, I do.  Явно тук ще изгледам 4 серии.  Оня толкова зор си даде да я вози в колата си, а после я изхвърли да яде навън, за да не му цапала колата??? О боже. Това само малоумник може да го напише. Или да кажа, че това само жена може да го напише. Чак се чудя как може толкова хора да припадат по тоя сериал?  Маскирания прокурор който беше доста тъп сериал, сега започва да ми се издига в очите.  Даже и маската не изглежда толкова тъпо както ситуациите тук. Всяка минута нова тъпотия.  Спрения мерцедес на кея, вмирисаната чанта, тъпата патка над 30 години умира от страх да не разкажат за несподелената и любов????  Ами срещата на сляпо?  Като и преди съм забелязвал на корейките ръцете са им за дърпане и всеки който ги хване може да ги дърпа за където си иска.  Та нашата героиня е като тяло без воля.  Я опитай една европейка да я дръпнеш така.  Ще ти счупи главата.  Да и аз бях дотук, докато я изтегли пред хотела и за кой ли път я заплаши да разкрие любовта и. И тя като беше толкова лесна и уплашена що не я качи горе в една стая и да я оправи?  Или сценаристката не обича логични завършеци? 

Поне няма да загубя време с тоя сериал.  City Hall(на тази сценаристка) беше добър сериал. Нямаше толкова глупости.  Гоблина даже не го и започнах.  Описанието ме спря навреме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, gig911 написа:

Тъп сериал като цяло, ама аз и Тайната градина не харесах. Също беше напълно инфантилен. Главния герой някак си дърт ми идва, поне визуално.

  Покажи скритото съдържание

Главната героиня сираци ли учеше, че ще ходи за тях в полицията? Те родители нямаха ли?  Върховна тъпотия. Оня я обвинява в някакви тъпотии, тя като пълна патка не може да се защити. Те децата в детската градина по добре биха се справили в техните отношения един към друг. Главния герой беше като някакъв преследвач. И главните героини са едни такива безпомощни ,че нямат никаква друга възможност освен да се предадат?????  Тя намери кошницата с бонбоните на неговото бюро, трябваше само да си грабне картичката от нея и да изчезне.  А тя като някаква идиотка взе някакви признания да прави?  По тъпо измислени ситуации не се сещам. А като и разплете полата, вместо да и даде сакото си да си го сложи на кръста, той се залепи на задника и?  Хумор беше изключително тъп ,че чак ми беше неудобно.  Тая сценаристка ако иска да види как се пишат добри романтични сериали да гледа I do, I do.  Явно тук ще изгледам 4 серии.  Оня толкова зор си даде да я вози в колата си, а после я изхвърли да яде навън, за да не му цапала колата??? О боже. Това само малоумник може да го напише. Или да кажа, че това само жена може да го напише. Чак се чудя как може толкова хора да припадат по тоя сериал?  Маскирания прокурор който беше доста тъп сериал, сега започва да ми се издига в очите.  Даже и маската не изглежда толкова тъпо както ситуациите тук. Всяка минута нова тъпотия.  Спрения мерцедес на кея, вмирисаната чанта, тъпата патка над 30 години умира от страх да не разкажат за несподелената и любов????  Ами срещата на сляпо?  Като и преди съм забелязвал на корейките ръцете са им за дърпане и всеки който ги хване може да ги дърпа за където си иска.  Та нашата героиня е като тяло без воля.  Я опитай една европейка да я дръпнеш така.  Ще ти счупи главата.  Да и аз бях дотук, докато я изтегли пред хотела и за кой ли път я заплаши да разкрие любовта и. И тя като беше толкова лесна и уплашена що не я качи горе в една стая и да я оправи?  Или сценаристката не обича логични завършеци? 

Поне няма да загубя време с тоя сериал.  City Hall(на тази сценаристка) беше добър сериал. Нямаше толкова глупости.  Гоблина даже не го и започнах.  Описанието ме спря навреме. 

 

Ех, от няколко  години чакам нещо поне толкова тъпо, но на-  няма! Че и такъв дърт главен герой чакам, но пак същото- няма!

Остава ми да си гледам  от време на време  спешъла  с тия нахилените и да си спомням времето, когато айдълетата бяха само гости в някой епизод, а играеха  дърти;) актьори.

 

spacer.png

 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 minutes ago, Lawandula said:

 

Ех, от няколко  години чакам нещо поне толкова тъпо, но на-  няма! Че и такъв дърт главен герой чакам, но пак същото- няма!

И аз така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за всеки влак си има пътници. Да наистина актьора ми се вижда дъртичък и тъмничък. 

Off Topic

Ама 40 годишен мъж да се оплаква постоянно  - ти ма как не ма помниш??  И да си измисля как дълбоко го била обидила? Инфантилна работа, да му се връзва на глупостите.  Много тъпи им бяха закачките. Тя пък на 36 ли беше, да се държи по зле и от ученичка.  Ама ако си падате по такива работи. Аз харесвам по горди главни героини. Не такива дето като ги теглят не могат две думи да кажат.  И то да ги тегли сульо и пульо.  Разбирам да и е роднина или гадже, ама той за какъв се мислеше?  Не си падам много по сексуалния тормоз. Детска работа. И тя се пишеше учителка?  И някой да обясни тя от какъв зор ходи в полицията да спасява ония ученици? Ако са сираци си има социални служби, ако не са, си имат родители.  Тя защо ходи да се унижава? Тъпотии сценаристки.  Ама аз съм мъж, не разбирам как една дама би трябвало да реагира в такъв случай.  Тая сценаристка явно като беше писала City Hall си беше вземала лекарствата и затова беше станала добре драмата. През другото време явно не си ги беше вземала.  И колко беше страшно да разкажат за несподелената и любов?  Ако бяха разказали можеше услуга да и направят и  обекта на любовта и можеше тогава да и обърне внимание. И оня като я заплашваше да разкрие тази голяма тайна, луд ли е да го направи?  За него няма логика да го направи , защото така ще я загуби ако нещо се случи между двамата?  Ама тя учителката не беше от най умните за да знае кое е блъф и кое не е. 

Радвам се, че ви е харесал сериала, аз съм на следващия вече.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

Абе чакате вие, се едно не го знаете най-дъртия кой е :D

Той е от друга епоха и друго измерение. А и има кой да го чака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала определено ми хареса, въпреки че няколко пъти го зарязвах по средата на първа серия - Jang Dong Gun нещо не ми допада. За сметка на това искрено се забавлявах с номерата на мъжкия квартет и като млади, и като (уж) зрели мъже. Да им завидиш на приятелството и синхрона изграден с годините! В началните серии (слава богу, само там) се бях издразнила на сценаристите каква бяха направили героинята Kim Ha Neul - голямо тръшкане и хленчене след всяка среща с Jang Dong Gun. Единствено играта на актрисата спаси образа като внесе точната доза хумор и ни спаси от гледането на поредната корейска многострадална Геновева. Иначе като класна мацката беше огън. Като цяло и персонажите бяха много добри и хумора беше по мой вкус. С нетърпение очаквах началото на всяка серия, защото започват с някоя от типичните изцепки на квартета. Дамският състав също никак не беше скучен. От актьорите в главните роли само Kim Ha Neul ми беше позната, но всички играха много добре. Благодарности за превода на екипа и горещо препоръчвам за гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Лесно се гледаше и няма кой знае какви драми.

Добре беше показано едно приятелство от детство как е запазено и не само - всеки от четиримата е неразделна част от семеството на останалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...