Jump to content

Recommended Posts

Ех, и първата целувка тип страстоубийка я видяхме. :D 

Тя като втрещена, нищо че човека си и каза още в предишните серии, че я харесва, пък и преди целувката предупреди, че ще направи нещо като мъж. Той, уверен в себе си и знаейки какво иска я целуна едва-едва, ама това е с цел - да не се уплаши и да избяга ученичката му.  

И докато пиша това ми проблясва Ботевия Хаджи Димитър  и самодивите "трета го в уста целуне бърже - и той я гледа, - мила, зесмена!." Не ме убивайте за сравнението, но това е първата асоциация, която се роди в главата ми. Невинност и свенливост от ...кой век беше? :) Е, аз мисля да си затворя очите за тази изненадваща за единия и плаха за другия целувка. Ще видим в следващите серии дали ще разчупят стереотипа, макар че не очаквам много от ПШХ.

Сиера, не вярвам професорчето да има ревматизъм. Виж какъв танц под дъжда й спретна.   :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oбаче, народе, след тази не знам и аз как да я нарека неловка уж-целувчица, вече съвсем се убедих, че на ПШХ-то и има нещо.

Я алергия, я неприязън към допир, може само към мъже, знам ли? Да е от свенливост, съмнявам се.

Обаче имам някакъв проблем момчето. Защото всички  се целуват с нея боязливо..

Каквото и да е. Пък ухажори в сериала бол. То мъжете нали харесват недостъпните, ще се редят на опашки,няма как...

Ако някой фен на ПШХ-то е чел нещо от биографията й да сподели, болна ли е от свенивост, алергична ли е или  някой и друг депрсант-има-нт... :28558:  :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето съмнение е, че "You're Beautiful" е всъщност донякъде автобиографичен и тя наистина е била послушница някъде. Ей тука мисля, че почнаха да се отпускат нещата:

 

https://www.youtube.com/watch?v=P_5X4ZbwDjw

 

Както и тук:

 

 

Ма явно е влязъл някакъв Бенджамин Бътън ефект в действие. Ма той и докторът толкова плахо да я целува, той и той да не е някакъв монахин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oбаче, народе, след тази не знам и аз как да я нарека неловка уж-целувчица, вече съвсем се убедих, че на ПШХ-то и има нещо.

Я алергия, я неприязън към допир, може само към мъже, знам ли? Да е от свенливост, съмнявам се.

Обаче имам някакъв проблем момчето. Защото всички  се целуват с нея боязливо..

Тук искам да я защитя... не може да обвиняваме нея... целувката беше кат за деца от детската градина и вината си е негова... никаква страст от негова страна :(... кат толко и се куми и я чака 13 г... ( защо ли...) се очаква с повече хъс да подходи към нещата... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз щерката целувам по-страстно, баси... Наскоро гледах някакви хлапета първокласници /водят се гаджета/ как се целунаха за здравей - определено беше по-сериозно от целувката на този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оплаквате се, ама аджумите здраво са хванали дистанционите. Задава се следващия DotS  :28558:  :28558:

Date Episode TNmS AGB Nationwide Seoul Nationwide Seoul

2016-06-20 1 11.4% (4th) 15.1% (4th) 12.9% (4th) 14.7% (4th)

2016-06-21 2 12.4% (4th) 16.9% (3rd) 14.2% (4th) 16.2% (4th)

2016-06-27 3 12.8% (4th) 16.5% (3rd) 14.4% (3rd) 16.9% (3rd)

2016-06-28 4 14.6% (3rd) 17.8% (2nd) 15.6% (3rd) 18.0% (2nd)

2016-07-04 5 16.1% (3rd) 20.7% (1st) 18.4% (3rd) 20.2% (3rd)

2016-07-05 6 16.8% (3rd) 20.8% (1st) 19.7% (3rd) 21.6% (2nd)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роси, аз не се оплаквам, на мен си ми харесва сериалчето. Идеално ми е за отпускане в жегата...

Дреме ми, че другият медицински е по-добър. Този ми действа по-релаксиращо, а когато седна да гледам нещо вечер, искам точно това.

 

За целувката оплакването е резонно - мъж на около 40 целува за първи път жената, в която е влюбен от 13 години. Ма така я целува, че да ти се възмутят и джапанките чак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска, нормално- тя им е запазена марка на аджумите след цял ден ориз, кимчи, кимчи, ориз. Само тя  остана светица-  колкото по-зле се целува, толкова по-висок рейтинг. Ама-ха, коя порядъчна мома се мляска с някой пред нацията! Виж, Суджи-то откак обикаля с Минчо хотелите, ще пукнат от злоба. От вчера не са спряли да я дъвчат. Пак си играе, колкото  (не) може, но чак сега го видяха. :28558: Добре,че е У Бин да събира ученичките, та докараха 12%.

 

И понеже горе гледам теории на вероятностите за манастири и т.н., моята е, че може пък да е на другия бряг и за това да не понася целувките с партньорите. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф-топик, но когато Диспатч спипа ПШХ да излиза с партньора си от "Пинокио" не по работа, всички очакваха да се оформи нова любима двойка в Корея. :kissy:

 

Да, ама не!

Тя твърдо отрече и никакви доказателства от истерясалия Диспатч и половинчатите потвърждения от страна на кандидат-бойфренда не успяха да я изкарат от манастира. :icon_sunny:

Желязна, шапка й свалям!

Друг е въпроса дали би си струвало да си съсипе кариерата заради мимолетно увлечение или каквото и да бе там и не се ли пробва някой да си вдига рейтинга на неин гръб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на партньора й от Пинокио едва ли чак пък толкова му е затрябвал рейтинг.., че да лъже за ПШХ, освен ако не си я представят като своеобразна Брук Шийлдс :na2: , недостъпна.., и който я превземе да обере точките в Корея :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър е сериалът сега наваксах всичките епизоди. От целувката съм потресена, но няма какво да се очаква друго. Наистина последните рейтинги са доста високи ама лично аз не видях нещо уау за такъв рейтинг. Аз не разбирам как тя е на 20 и кусур даже наближава 30-така и се сдухва, като Хонг й говори, че я харесва. Сковава се, като той я докосне дори и леко. Колкото и да е нямала приятели и да не е излизала от 13 години с никой, то от вътре трябва да ти идва да флиртуваш особено, като е някой , който харесваш. От тук нататък на 80% съм сигурна какво може да се случи и г/д как ще се развият нещата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал можеше да се казва "Зарзаватчии". Или "Шивачи". Или "Учители". Или....Всъщност няма значение, защото професионалните занимания на героите са само фон на мелодрамата. Както каза една от колегите: "Това е романтична комедия!". И си е така. Но трябва да уточним-простичка (не просташка) романтична комедия. Нещо като чалга при при този жанр. Две ноти и три изречения, повтаряни до безкрай. Бързо, лесно, но не особено вкусно. Лошите са си лоши на пълен работен ден, при тях няма мърдане. Добрите през цялото време са весели, бодри и жизнерадостни. Даже можем да добавим и бързи, смели и сръчни. Героинята на ПШХ е като аксиома - някакво чудо на природата, което неудържимо и необяснимо привлича мъжките индивиди. Защо? Амиииии. Няма значение, Ролята е писана за ПШХ и тя не се напряга много - много. Важното е да се усмихва и да прави сладки физиономии. Героят на Ким Ре Уон е някак си неестествено ухилен и екзалтиран през 70% от времето, сякаш всяка сутрин гълта по няколко хапчета "за настроение". Каква е ролята на И Сонг Кьонг? Ами в сценария пише: "Мрази ПШХ, сваля мъже, прави лоши физиономии, плете козни и замисля отмъщение, в свободното си време се прави лекар". То повече не е и нужно. На който му трябва по-задълбочено обосноваване на персонажите е сбъркал сериала. Тук медицината е само подложка за захаросано - сълзливата, но затова пък елементарна романтика и никой не се залъгва, че това е "медицински" сериал". Добавяме и двама - трима селски идиоти (каква е тяхната роля в сериалите можете да видите в темата "Какво не харесваме в корейските сериали"). Жалко, че засега пропускат да покажат повече за сестрата на ПШХ, която лично на мен ми е по-интересна от кака й. Да видим какво ще става по-нататък.

За да не губя после време и да отговарям на Киддо: като не ти харесва-не чети! Отиди на море и гледай как

Минаваааа, големият кораб минавааааа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, вървя  след теб днес. ;)   Няма да разочаровам Киддо я, дет' се вика. Кидич, :na2: .

 

Гледам на нещата от хубавата им страна.Тия надминаха и най-смелите ми очаквания-

лък в операционната, стрелба в мишена от легнало положение на операционната маса. :282: Това стерилност, ръкавици, дето уж  му ги нахлузваха, как си му  е реда преди това, напълно ги зарязаха- сеир да става и операцията си продължи със затварянето на черепа-виртуози!  :28558: .Да не говорим, какви чистници са тия двамата влюбени-   ония дрешки, с които бяха при катастрофата, край носилката и спасяваха пострадалия си останаха съвсем  чисти.Сгънаха си ги двамата грижливо преди операцията и след нея  си ги разхождаха цяла серия, даже си отидоха на купон с тях, че и на тренировка на стадиона. И вратовръзката непокътната идеално под яката, няма мърдане и в най-тежките моменти- умрем за такива мъже! Тоя пък, мотористо, само ми го загрозиха с тия лепенки по лицето, но няма как-лицето на първо място- жив, умрял, важно най-вече да си хубав, пък животоспасяващите могат да почакат!  Иначе голяма радост, не спря да  приказва  и  да и се усмихва след тежката операция (какъв позитивен пациент). И как да не бъбри, най-после му се отдаде да е с Убавицата за по-дълго време, макар и парализиран. :896767: И де да беше само това! Направо Статуята на Свободата героинята на ПШХ-то( хем високо над всички,хем с ореол), освен, че е хапчето на целия мъжки каст и всички в краката и- пу, пу, да не са и уруки! Злобарката, забележки ще и прави пред батьо на операцията- ама ха, айде в кереча, батко професионалист!И не само- запазил е всичко детско в себе си- на тия години, скок- подскок, ей това му се вика да се поддържаш. Мъжкият каст, такава радост за окото-  сериозни доктори в престижна болница, пък все на ядене и майтапи ги избива и купонджии големи. Как да не им се възхитиш на тия работохолици.И още и още...

 

 

Е как да я изтърве човек ся такава веселба, през цялото време бях в хилеж! Продължавам и нататък, дано е все така забавно и не вкарат нещо сериозно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убеждавам се, при това за пореден път, че най-хубавото нещо в някои сериали са коментарите-много се смях на последните два :D .

Общо взето се покриват с впечатленията ми от това чудо, а имах некви надежди за него след първи епизод(или пък беше втори :huh: , не обърнах особено внимание) .   След Пинокио и след сцената тук, когато ПШХ  

разбра за смърта на бабата

, почти  повярвах, че най-после е излязла от категорията дърво и се е научила да играе, но тя се постара много усърдно да ме опровергае в следващите серии. Вероятно сте прави и вината е в сценария -от малкото видяно не видях да са пропуснали дори едно клише, затова го и зарязах след пети епизод, но ще продължа да следя темата, зарежда ме с добри емоции :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам...докторите и те са хора... И са им привични слабостите.

Но тези тук надминаха себе си. То ще речеш в болниците отговорност няма, веселие и забава само...

Познавам някои доктори-приятели, и те са доста цапнати, не в лошия смисъл,явно срещата тет а тет със смърта ги прави малко непукисти.

Т. е. Живей за мига. Да ме извини Лавнадулка, нали е докторка, но е така , нали?

ПШХ-то така се разтрепери за приятеля си, че забрави изобщо че е докторка. Интересна реакция.

А тя за него е като по-голяма сестра, която видяхме, че боготвори.

Той ще внесе раздора, трагичната нотка, която ще ни кара да зяпане и глупаво се надяваме, че нещо може да се получи между някой от останалата сюрия ухажори и ПШХ-то.

За сега всичко си е по план, любовта :emote_kiss3:  :emote_kiss3: с бавни, но скокливи :28558:  :28558:  крачки напредва, то не знам с колко плюшени играчки я засипа,

само оня живия мечок :panda: - влюбеното безответно докторче, както и въздишащата по него некомпетентна и със самочувствие сладурана, на която  непослушния :panda-145:  нажежи нервата до краен предел...

Каза му тя, че ще страда, ама той не, явно за първи път получава сърцетуп и "шапка му свалям",

но се е захванал с най-естественото саморасло из от паважа дърво, че дори и клонче няма да откъсне, загубена кауза брат...

Има да си ближат раните с отхвърлената... Стана ми жал...

Но най-вече за осакатения супер-як, мега приятел на Пешито.

Душевно и физически осакатен... 

Та надявайте се към края наред с измъчената любов между главните да има купчина трупове на несподелената л'бов.

Ясен, като осветен от Луната на Любовните терзания сценарий... Очаквам... :rolleyes:  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукреция и на мен ми направи впечатление реакцията на ПШХ, за приятеля в 1 епизод я дават баси безстрашната лекарка, супер хладнокръвна, око не й трепва и тука нещо изпадна в истерия и като се разтрепери една. Нормално нали да се притесни за приятел ама на мен леко преиграно ми дойде. Гледайки рейтинга стигам само до следния извод, явно аджумите просто им  е толкова скучно или не са си изживели както трябва първата любов или така не са имали, че нещо се кефят на мъж ударил 40така, който хлътва, като 16 годишен сополанко та пеперуди ли не бяха и т.н. След купона този увеселителен парк не беше ама нещо подобно, където играха разните там работи на мен ми дойде малко в повече. Нереално е... На мен засега тъпият ъгъл ме кефи повече от "тийн" аджошито. Поне вече знам, ако искам да впечатля някой по така ще предложа да се пуснем боси на тревата, ако успея да го надбягам значи  е мой. И най - много ме е жал, че вече е късно ако знаех още от гимназията щях всячески да избягвам всичко живо от мъжки пол, пък току виж на 30 не един а цели 4 има шанс да те ухажват. :Д:Д Абе хора дали има някой, който вярва на тези глупости? Защо ли си мисля, че в Корея хората прекалено много се филмират? Аз не мога да си представя и в реалния живот да са такива. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, да не съм чула да ми обиждате момчето, че се целувал девствено и като първокласник! Най-вероятно ПШХ го е помолила да не я наляга още на първата целувка  :896767: както знаем не е от най-целувателните актриси, но целувката в 12 епизод компенсира – една от най-добрите й екранни целувки според мен. И за да не ми е съвсем без хейт коментара не мога да не отбележа, че пак ги беше стиснала тия устни като... можеше да се отпусне още малко. Не знам, има някакъв проблем това момиче с целувките и тва е, то бива имидж ама чак толкова... Добре, че беше Ре Уон да свърши работата :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доживяхме, вярно. :282: Добре, че написа, че можеше и да я пропусна "гледайки". Пичът се отсрами. Както интересно върви  тоя сериал, ще си коментираме  цЪлуФките по  една на  6 епизода. :28558: От сега се вайкам как ще дочакам до 18-ти.

 

Да питам, че не помня вече, какво стана с парализирания приятел на Пешито- моториста, дадоха ли нещо или си лежи в някоя стая в болницата без да го навестяват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя що Хилърчо много мрачен в неговия сериал с Вихъра, където си вихри чара на макс,

пък то... Щото друг доказва, че може да награбва ПШаХ-то и не му пука какво целува, дърво или айсберг......

Ся. след като Ре Уон я понатисна, с рик да му повърне в лицето,

няма какво да кажете, нали... най-добре да се замълчи..?

Чудя се к'во ще се нищи още толкоз серии. Политика, икономика...и болница-3 в едно... :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:

Има да ми измъчват цели 8 серии сърчицето на Меч-к'о :panda: ,който не ще да се предава...

Рускините вече му намериха приятелка, и аз съм за-приятелката на ПШаХ-то, оная сладурана от гимназията...

Супер ще се получи мисля. Както и да е, ще гледаме, предполагам, някои с избодени очи, невярващи в оче-извадащото :slap:  :slap: ... :emote_kiss3:  :emote_kiss3:  :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...