Jump to content

Recommended Posts

По повод защо кралицата не стана вампир - на мен ми се струва, че Гуи не захапа кралицата, а само заби пръсти във вратлето й. Преструваше се, че я хапе, но после дадоха как само облизва пръстите си. Следите приличат на ухапано, но всъщност не е. За това тя не вампиряса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сещам за Главния. Какво точно е правил 120 години, че не е изучил из основа естеството на вампирите. Първо не знаеше, че дете на вампир и жена може да убие вампир. Второ не знаеше как точно това дете може да убие вампир. Трето не знаеше какво означава този белег на лявото рамо на Главната, въпреки, че един куп пъти го видя и се загледа в него. Къв вампир е тогава като не знае нищо за себе си. И какъв герой е като за 120 години не е научил съществени неща за врага си и не е изучил слабите му места, за да се справи с него. 120 години търсил някаква си книжка, която даже и не можа да разгадае. То тогава и какъв учен е да го питам аз. Това е някакъв пишман вампир и учен - с производствени дефекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сещам за Главния. Какво точно е правил 120 години, че не е изучил из основа естеството на вампирите. Първо не знаеше, че дете на вампир и жена може да убие вампир. Второ не знаеше как точно това дете може да убие вампир. Трето не знаеше какво означава този белег на лявото рамо на Главната, въпреки, че един куп пъти го видя и се загледа в него. Къв вампир е тогава като не знае нищо за себе си. И какъв герой е като за 120 години не е научил съществени неща за врага си и не е изучил слабите му места, за да се справи с него. 120 години търсил някаква си книжка, която даже и не можа да разгадае. То тогава и какъв учен е да го питам аз. Това е някакъв пишман вампир и учен - с производствени дефекти.

Не , просто човек ухапан от вампир... Човещинка е да тънеш в невежество  :slap: Пък и човешкото сърце е пълно със слабости...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как му ходи на Гви синята кралска бойна одежда. Пич и половина. С червената одежда сигурно нарочно ходи разпасан, за да символизира неуважение към трона. На него по му ходи да е крал, отколкото на задръстения бивш Принц-Крал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледан 17епизод- Гви си е пич-вампир отвсякъде, но  нашият  с   ясно изразеното вече, дисоциативното разстройство на идентичността, зор ще види. :282:  Пак любовта ще спасява света, но с тая заспала героиня, хич не ми се връзва, добре,че поне  и намериха роля  в секретния план - на кръводарителка. ;):28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благоуханна, с тази миризма що привлича вся наоколо, няма къде да се скриеш, добре го знаеш... :28558:  :28558:  :28558:

 

 

още повече, че ги привлича за да я смукнат. Ти на нейно място, дори любимият ти да иска да те смукне, как ще реагираш, не ще се парализираш, ами..

Харно си е момичето, такава му е ролята. А на кралчето - вампир, да му изям щръкналите ушички. като видях ония ми ти трупове натръшкани, закоравял отвсякъде, тоя оправия няма... Рекох ще залюби някоя мома, ама... ней се.

Хапкал ги наред, защото не можел да стане човек... :28558:  :28558:  :28558:  И тая кралица, ми е все още мътна вода... Но... що ми се струва, че може тя да го мушне в сърчицето...или.. бившият вече крал,

нали у него е кинжала от глог...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да изгледам 17 епизода за да установя, че нашата мома е по-гъвкава и от котка.  :28558:

 

С каква лекота изсмука кърв от раната, която и направи Гви-то. Друг е въпроса, че той си заби пръста на едно място, тя се докопа до друго, пък промиваха трето. :) Ама нейсе, слагам пердето за такива недомислици и продължавам да гледам, че то не остана.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, голяма бозичка си е отвсякъде  сериалчето,само дето секси -вампирчо ме радва от време на време....даже и като му светнат комбалките  и хрусне някое вратле  :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то добре, че е Гвито да държи аудиторията,че ако останеше до историята...

Ще стане май, най-секси  и любим вампир живял,  в корейски сериал.

Краличката прекрасна,действуваща, опасна- съвсем добре му пасва.

Затритата мома, скроена пък по мярка, за ученият, дето 120 години все броди в мрака и чака да хване влака.

А дано най-после, че го ожалих, все на диета и с дисоциативно разстройство, вампирочовешка душа клета.

 

Да дават фира вампирирчетата, та да свършва най-после, щото ако станат човеци, съвсем ще го обозят края.И заживяли щастливо кралят и новата кралица( старата и тя в кюпа) и 3 дни яли, пили и се веселили .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гви е върха -

утрепа целия министерски съвет и разчисти пътя на Краля за ново правителство.

Как само ги беше натръшкал всичките  :beer:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква боза я забъркаха тези сценаристи...

Не мога да се наканя да изгледам последните няколко епизода. Даже и коментари щом не ми се пишат... :unsure:

Е то добре, че е Гвито да държи аудиторията,че ако останеше до историята...

Ще стане май, най-секси  и любим вампир живял,  в корейски сериал.

Малкият грозник ме изненада приятно :yes: . Само да не се усмихва широко, иначе си е бомба отвсякъде - глас, чар, игра. Не го бях гледала досега и не ми вдъхваше доверие първоначално, но се радвам, че не бях права. Пък и ролята му подхожда, и е най-издържаната в този шантав сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туко що изгледах и последния епизод  :)

 

Малко с отворен край завърши , но така поне всеки може да си тълкува нещата както иска и всеки да е доволен :D . Не им се е искало на сценаристите да се задълбочават много ... което си личи и от предишните серии  :P

 

 

Според мен като актьорски състав като цяло добре ги бяха събрали и хората се стараеха, играеха , който колкото може ;) . Също много красиви костюми, декори и синематография - мисля , че на хубавите картинки най се радвах.  :P  Имаше и няколко добри момента , ама като цяло сценария просто беше много ала-бала. Не знам дали въобще са знаели как ще завърши като са го почнали , пък и смените на сценаристите винаги води до проблеми в сюжета , ако питате мен.

 

Обаче аз като се отказах да влагам много логика или умисъл в нещата след първите няколко епизода , по някакъв особен начин ми хареса да гледам това сериалче и да се подсмихвам на разните недоизмислици. Като има харизматични вампири , те компенсират малко или много всякакви други кусури  :D . Пък и пак казвам ,много ми беше красив сериала и като приказка ми вървеше. Само жалко за пропиляната идея , защото можеше да е много по-стойностен с добре написан сценирий ... ама каквото , това е. 

 

Обаче много трупове , много нещо ! Как не му стана лошо на Гви от толкоз преяждане !  :lol: 

 

Та не съжелявам, че го гледах сериала, приятен беше  :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми хареса сериала, въпреки недомислиците. Гви беше особено харизматичен.  :) И аз по едно време си помислих, че ще му стане лошо от преяждане. Той по едно време наистина беше като неадекватен. От рязкото покачване на кръвната захар ще да е било.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той по едно време наистина беше като неадекватен. От рязкото покачване на кръвната захар ще да е било.

 

Да , точно това ще да е ! :P  Изигра му лоша шега обилната вечеря , защото после беше като дрогиран. Но все така харизматичен  :rolleyes:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това чудо изгледано.Приказка,но с много пробойни.Понеже вампирите бяха най-впечатляващи, заключителни думи за тях.

 

Гви си остана джентълмен до край- остави влюбените да се мляскат, прощават, че и Ученият да нацели дозата, че и да му подеиствува и тогава се появи за решителната схватка. :282: Язък, че умишлено, си замина  от свръхдоза, но  беше му писнало  от хорските простотии и липса на любов.Последователен до последната минута, за разлика от учения, който въпреки великолепната игра на Джун Ки, като герой ми бледнееше.Е няма как- няколко в едно, зор работа, особено, като имаш какво да губиш.

Краят- хепи, независимо от тълкуването, заедно в един или друг свят, за мен специално, момата скочи заедно с въображаемия, завърнал се любим и отиде при него в другия

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... Аз ще задам един леко малоумен въпрос, ама простете ми, моля...

 

Та, тоз мухъл що умря точно? Айде, лакомият дългуч го утепа слънцето. На ушатият що умря?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... Аз ще задам един леко малоумен въпрос, ама простете ми, моля...

 

Та, тоз мухъл що умря точно? Айде, лакомият дългуч го утепа слънцето. На ушатият що умря?

 

 

Спомням си, в началото пазителя му каза, че ако победи Гуи ще се превърне отново в човек. На финала вътрешната борба беше между човешката и вампирската му същност и човешката уби вампирската, отказвайки се по този начин от безсмъртието. Запази човешкото си сърце, а то беше изтръгнато от Гуи. Нямаше как от вампир да го трансформират в човек, нямаше и как да го оставят да живее като вампир, така, че поне го убиха като човек.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...