Jump to content

Recommended Posts

Любим, любим, любим :) Страхотен е! В началото девойката малко ми беше странна, но след няколко изгледани серии се влюбих в играта й, и по скоро в личността която играе "Джу Ю Рин" - голям шемет, страхотна е! А за :wub: Lee Dong Wook :wub: нямам думи - speechless, много красив човек, много добра игра. Краят беше много сладък, задължително го слагам в моя топ 3 - даже в топ 2 и бих го гледала още няколко пъти поне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали някой би могъл да ми даде работещ линк от който да си сваля саундтрака на този сериал?Наистина ще съм благодарна! :D

Може би има някъде из темата, но ето един ... не гарантирам, че са всички песни :)My link

 

01. chum boo tuh - Yun Woo

02. Never Say Goodbye - Mario & Nesty

03. suh reun bun jjeum - KYO

04. Alone - Lim Jae Wan

05. sang uh reul sarang han in uh - Jo Kwan Woo

06. neul - Tree Bicycle

07. My Girl - Park Yong Suk

08. sarang eun him deun ga bwa - Lee Ji Soo

09. Alone (Female Ver.) - Kara

10. sang uh reul sarang han in uh (Female Ver.) - Park Hee Kyung

11. Happy Happy - Song Bo Ram

12. sarang ee shim shim hae suh - K2

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък сериал :) докрая на на епизодите ми стана едни от любимите . Началото е доста глупаво направо се запитах защо го тледам , но добре че гледам всички сериали от началото до края и продължих да го гледам , защото си заслужаваше. Нраят също е сладурски. А песничките са супер. И играта на Ю Рин ме разби. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е невероятно!!! Гледала съм го два пъти и навярно ще го гледам пак някой ден :) След като приключи много дълго време не исках да започна друг сериал, защото мислех че няма да е достатъчно добър.

 

Много ми харесаха всички герои. Чистата обич , която се зароди между Гонг Чан и Ю Рин ме караше да се усмихвам и да ми е тъжно, понеже смятаха че е невъзможна.И какви комични ситуации само.Със сълзи съм се смяла.Няма да забравя как накара И Джун Ги да яде люта чушка.Страшна лъжкиня (когато се случеше да опитам да пързулна половинката си се смееше и ми казваше "Джу Ю Ринкеее").Как се пльосна в банята и после Гонг Чан трябваше да се преструва, че не я е виждал и колко още други ми идват на ум. Като се сетя и се нахилвам инфантилно.

А как ми беше мъчно за Джун Ги когато му отказа да са заедно, а той толкова романтична обстановка беше сътворил.Много мило момче.Направо ми се скъса сърцето ,когато остави цветята на прозореца и си тръгна.И двамата обаче постъпваха много мъжки опитвайки се да я спечелят. Продължаваха да се уважават въпреки всичко.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен имаше една много силна сцена в предпоследна серия, когато стомаха ми се сви от напрежение...

 

 

И това беше сцената на летището, когато Ю Рин трябваше да си тръгне, заради обещанието към дядото и се разплака и затръшка така сърцераздерателно, че направо ми разби сърцето.

 

 

Много е добра в този сериял Ли Да Хе :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче, сладурско, забавно, романтично...всички герои са страхотни, невероятни сладури. И музиката беше доста добра. Но все пак, трябва да призная, че гледайки го след сериали като 'Coffee Prince', 'IRIS', 'You're Beautiful', 'Slave hunters'...направо ми бледнееше в сравнение с тях. Приятно за гледане, но има още много какво да се желае. Главната героиня, като осъзнах, че е същата от 'Slave Hunters', си умрях от кеф. Там беше невероятна. Страшно добре сменя характерите, в тотално различни роли се представя много добре. :yes: Като цяло, въпреки че сериалчето не ме впечатли страшно много, се радвам че го гледах, приятно беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко сериалче,направо не ми се вярваше, колко неусетно вървяха сериите .Лий Джун Ки е направо супер сладък ...играе ролята си с такава лекота , че някак си ти се струва лесно да се направи това :) ....ще го гледам отново ...никога не е късно да си вдигне човек настроението с хубави корейски актьори ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно сериалче.Да се запиша и аз,че пропуснах.Толкова ми хареса Джун Ги тук,че му станах абсолютна фенка. при все,че тук го гледах за първи път като актьор. :yes::yes::yes:

Иначе филма много много ми хареса.Точно типичната романтика поднесена с приятни емоции и различни приключения до развръзката :) Страхотна музика .Песничката си я пускам всеки ден и винаги предизвика вълнение.Имам чувството,че ако ми е тъпо бих си го гледала за подобряване на настроението. :es::es: :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее пропуснал съм да коментирам тази драмичка :)

И Да Хе успя да ме спечели още от първите серии с нейните физиономии и с култувата си прическа. Много добре направен образ. Много се смях с този сериал! След това ми хареса как го обърнаха на драма и започнаха нещата да се заплитат още повече. Интересна беше и главнатата тема - лъжите. Не мога да намеря нещо в сериала, което да ме дразни, така че определено се нарежда сред любими и най-вероятно след време ще го изгледам пак. Естествено има и много хубав саундтрак, което в последно време стана много важно част за мен.

 

А и как само до последно държаха в напрежение... измъчиха ме.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериалчето - свежо, забавно, премерена и не прекалена доза драма, красиви актьори, добра игра... Няма за какво да се хвана, за което да съм негативна. Супер беше!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще започна с това- Lee Da Hye е много хубава. :D Драго ми беше да я гледам, дори само по физиономията й и жестовете човек може да разбере какво чувства героинята в дадения момент. И аз станах фен на стила на Joo Yoo Rin- Дрехи, прически, аксесоари. :rolleyes:

Сериалът също ми хареса, освен че е интригуващ, забавните моменти са доста добро попадение и по принцип харесвам подобен стил на представяне. Нещо подобно имаше и в "You're Beautiful "... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изумително е как си промених мнението за тази драма за минути. Почвах я два пъти, но винаги се отказвах на едно и също място и ми трябваше доста инат, за да я довърша до края и не съжалявам. Началото на последния епизод ми дойде в повече, но то само подсили края на драмата, а именно промяната на героите, които така силно заобичах. Изключително много съм доволна от края, който въпреки че не беше трудно да се сетиш какъв ще е, успя да ме впечатли и да компенсира за останалите превъртени сцени.

Това е първата драма, в която всичките персонажи са ми приятни и наистина се радвам докато ги гледам. Сол Гонг Чан не успя да ме впечатли много като актьорска игра - но определено доста моменти му се получиха пък и самият актьор си е радост за окото.

Джу Ю Рин - перфектна откъдето и да я погледнеш. Не стига, че актрисата е доста красива, ами и перфектно се вписа в образа на жена, която доста умело послъгва. Много добра актьорска игра, много добро излъчване - от странните дрехи и държание на "момичето" в началото, до "жената" със стил и излъчване в края. Справяше се перфектно във всякакви ситуации, но винаги се познаваше дали лъже или не. Най-вече ми хареса това, че лицето й издаваше емоциите й винаги.. най-голямо впечатление ми направи сцената, когато тя трябваше да замине. Една снимка с която да подкрепя мнението си :)

 

5273855m.jpg

 

Со Джунг И като визия и въобще като присъствие ми беше доста странен. Добре, че поне към края се сетиха да му оправят прическата, че да заприлича на нещо. Безкрайно много им се радвах на приятелството с Гонг Чан. Най-безсрамно задминаха вече бившите любими Джун Пьо и Джи Хо от Boys Before Flowers. Да си призная, очаквах Джунг И да плете големи интриги, особено щом 50% от хотела са негови, приятел е с бившата Сео Хьон и е влюбен в същото момиче като Гонг Чан, но наистина останах приятно изненадана. Доста тъжно ми беше за него, че остана самичък. Заслужаваше нещо наистина добро.

Се Хьон, колкото и да се опитвах да я намразя заради поведението й, не можах, тъй като самата драма изискваше персонаж като неиния. Добре докара лошата бивша, която обаче все още не може да се откаже от любимият си и прави всичко възможно, за да е с него. На моменти обаче славата й седеше малко изкуствено. Вярно, шампионка по тенис, но в един момент не може да измине 10 метра без да я гонят папараци все едно е най-нашумялата поп-звезда, а в друг въобще не я забелязват. Също така доста добро впечатление ми направи и мениджърката й, която беше винаги до нея, без значение какви ги върши. И тяхното приятелство, както и това на Гонг Чан и Джунг И винаги ме караше да се усмихвам.

Приятни образи бяха и семейството на Гонг Чан. Особено двете аджуми, които постоянно спореха за нещо и се хвалеха една на друга. Любимата ми тяхна сцена беше, когато

едната /не й помня името/ се опитваше да навие другата да хареса Ю Рин и да я вземе за жена на Джунг И и после като постигна каквото искаше пак почна да я храни :D

И за малко да забравя да спомена онова, което ми хареса най-най-най-много в драмата. Стъклената играчка, която Ю Рин получи за рождения си ден, и която тя представяше за "фалшивия свят, в който всички са щастливи". И когато дядото разбра за всичко, тази играчка се счупи, както и светът на Ю Рин се разби.

Определено сериалът е много интересен и го препоръчвам на всички, които все още не са го гледали. Наистина си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от първите ми азиатски драмички и пазя много мили спомени към нея. Навярно нямаше да ми е така любима, ако не беше сред първите изгледани, но има сантиментална стойност в моето сърце. Освен, че е една от първите изгледани, в нея за първи път различих кореец и въобще азиатец/изключаем Джеки Чан/, когото после можех да разпознавам, без да го объркам с някой друг :lol: Естествено още имам проблеми с имената, но това е друг въпрос. Та въпросният човек бе И Джун Ги. Страшен чаровник.

 

 

 

Сега, като се сетя за сцената, където се правеше на Дон Жуан и бягаше от мъжа на някаква кака, ми стои доста изкуствено сценката, но като си спомня после колко сълзи пролях с него и как ми се искаше да го гушна. Направо ме умиляваше. Главната я помня като ненадмината скица и фурия. Имаше една сцена с едни мандарини и как я сбара в градината-култово. От останалите герои нямам спомен :blink:

Страхотно усещане ми остави музиката и метафорите и прийомите чрез които предаваха историята и поуките. Няма да забравя преспапието и това, че тя имаше рожден ден всеки път, когато завали сняг, защото не знаеше датата на рд-то си, а също и монетата, която тя даде на главния, за да може да лъже.

 

 

Ето заради всичко това горещо препоръчвам тази драмичка на всички романтични натури ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче няколко пъти безуспешно се мъчих да го дръпна с БГ букви и все не успявах.

Снощи го мернах в Dramafire и вече съм тотално запленена от него, само с няколко изгледани серии.

Подходих с леко предубеждание, все пак е стар, тоалети , фризури мислех, че ще са демоде, но нищо подобни- двойката главни ми харесва в пъти повече от визията и особено играта им в наскоро изгледания Hotel King.

И Да Хе е страхотна, много забавни сцени има с нея, толкова естествена, свежа и лъчезарна , цветна визия- коренно различна от образа А Мо Не.

Lee Dong Wook e сладур, но все еднотипно сдържано-сериозни са му ролите, искам да го видя в някакво коренно различно амплоа

 

Ще си го изгледам с голяяяяям кеф, много усмивки и хубави емоции ми носи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...