Jump to content

Razzormaw

Recommended Posts

Тия "шинки" все така не мога да им намеря думата на български:) Възможните преводи на английски - ЖЛЮП. Не се сещам за нищо на бг, което да носи поне част от основните значения на думата и да не звучи тъпо, вписано в текст:)

 

Пожелавам ти приятно гледане и съм сигурна, че ще е такова;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного "шинки" заглавие! :) Носи въодушевление, ентусиазъм и всичко.  :)

Някой с добър японски трябва да обясни. Може би "преданно отдаденият"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз опитах втори сезон, ама не мисля, че ще го изтрая да ми мине по релсите. То и първи сезонец ми идваше леко банален на моменти, с тоя фенсървиз на главната, ма заради Ято и Юкине го гледах. Все пак, идвах от период, в който ми липсваха Ливай и Ерен (и тук ги преоткрих по някъв начин), не само заради сейютата, ми и героите ми намирисваха на тях.. ама тая опашарката просто ми дойде в повече.. и Шишамона като се появи довърши картинката. Де да знам що, най-ми беше интересен Казума и музиката, в крайна сметка.

 

Анимацията в първи сезон си беше добра, на мен ми се стори точно от "бутиковите" заглавия, понеже останалите анимации, дето зяпах и ми бяха по-интересни лепкавите пръсти от буркана, директно, си бяха оставили аниматорите вътре. ;/

 

Като цяло, съм си взела една почивка от анимето засега. Саааааамо си следя Уанпан-а, та може да пиша отвреме-навреме в темата му (дет' я няма XD).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умрях от смях, Рагносе!:) Лигавил се бил! 

Добро си е анимето. Даже изгледах и втори сезон докъдето е излязъл, което не ми се случи с "Токио Гул" и някои други нови ...

Психологическо, малко поучително и доста вдъхновяващо.

Това е Япония - разсичат се демони, емоции и връзки със самурайски меч... Красота.

Особено  много ми хареса един женски образ - на  богинята с русата коса.

Много целувки и благодарности за превода на GFotaku i Mrn. Заради един скрийншот във фейсбук реших да го гледам. Онзи момент, когато говорят за Ято: " Той никога няма съкровища и последователи за дълго", а богчето отзад се отдалечава тъжно в кафява роба... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боговете имат поклонници, а не последователи по принцип, ама карай да върви. ;) Нали сме в ерата на социалните мрежи, та последователи явно е политически коректният термин. :D

 

Ми лигави си се бе, ТъЛозева. Особено като се тръшка като малко дете. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го, за да разбера, че има и втори сезон. Защо? Според мен, ако не бяха се лигавили толкова в началото на първи, можеше да не се стига до продължение.

Добро е анимето, но идеята му се разкрива чак към финала. Моят интерес беше на моменти в първите серии. Иначе героите са симпатични. Вече съм сигурна, че Хироки Сузуки е перфектният избор за ролята на Ято, но така и не успях да открия сценичната версия.

Казва ли нещо повече продължението, или да не го гледам?

П.П. Защо, според вас, името му е Норагами? Заради Нора ли? Не успя да ми се изясни изцяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...