Jump to content

Recommended Posts

Фантом определено ще ми стане текущ сериал :) Изгледах първите 4 епизода и съм доволна. Изпипан като каст, сюжет и снимане криминален трилър. Тепърва ще коментираме детайли а и евент. слабости но началото е ударно и напълно по мой вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите две серии и мога да кажа, че си поех свежа глътка въздух от всичките тези драми, които видяха очите ми напоследък. Идеята за киберпространството е актуална и интересна, а заплитането /или по-точно разплитането/ на сюжета тепърва предстои. "Фантомът" ме омая :wub:, а когато чух и песента направо се разтопих /и докато пиша това скромно мнение се наслаждавам на гласа на Тария/.

Актьорите няма да коментирам (да бъда критик на Со Джи Суб ще е кощунство). Утре продължавам със следващите две серии. Надявам се да не го разводнят, че да му се порадваме докрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах епизодите до момента и бих казала, че сериалът е доста интресен и определено ми хареса.

Надявам се така да продължи до края.

Актрисата И Йон Хи не ми е сред любимките, но тук нямам проблем, с това да я гледам на монитора.

Възможно е да се дължи на по-сериозния образ, който играе.

За останалите актьори няма какво да кажа, освен че се справят чудесно.

 

Надявам се скоро да излезе и песента, която се чуваше в първи епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

%EB%B8%94%EB%9D%BD%EB%B9%84%28BlockB%29+-+%EC%9C%A0%EB%A0%B9+OST+Part+1.jpg

 

유령 OST Part 1

01 Block B* - Burn Out

СВАЛИ

 

 

*Доколкото чувам не са гласовете на цялата група в песента, което не пречи да ми харесва и да отговаря на тематиката на сериала.

 

Всичко ми харесва, като идея и изпълнение, в сериала до тук и очаквам интригуване и занапред. На снимачните площадки цари яка работа и добро партньорство.

Джи Соп и по-големите актьори, помагат доста на младоците, резултатът от играта е отличен, а и рейтингите го показват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фантом продължава ударния начален ход и след шест епизода.

 

Песента звучаща в края на епизодите ме :lol: . Не разбирам текста но пасва идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седма серия беше доста слаба. Полицайката е толкова тъпо парче! Да не би в Корея да има режим на тока, че двамата "суперполицаи" не смеят да запалят поне една лампа в това училище? Направо подскочих от радост като видях тъпата полицайка да пада, но за мое дълбоко разочарование я показаха жива и здрава в следващата серия. Наистина корейските ученици са много изперкали, щом за едната оценка са готови да умрат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е интересен и актьорите се справят на ниво. Предполагам, че нещата ще се завъртят около връзките "баща-син". Единият търси отмъщение заради баща си, другият е въвлечен в цялата история отново заради баща си. Като добавим към това тайни парични фондове, незаконни финансирания и борба за контрол и власт и "зайчетата ще започнат да изкачат от храстите".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересен сериалът, с нетърпение чакам всяка следваща серия. По принцип корейците не са много силни в криминалните, обаче тук добре им се получава. И макар всичко да се знае, пак държи в напрежение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееееее, почнаха дивотиите! :( Подобно развитие разисквахме още в темата за "Черно и бяло" и мога само да съжалявам, че сценаристът не си е напънал мозъчната клетка да измисли нещо правдоподобно. Развалиха доброто впечатление от досегашните серии с подобно малоумие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, регрес настана във Фантом. Лъсна още преди 4 епизода. Доброто и обнадеждаващо начало си остана до там. Започна да става поредната крими пародия. Актьорите са си ок. Сценариста имаше спешна нужда от помощ още след първите 6 епизода.

Ясно е че ще си го догледам, като съм го почнала но ще си остане заглавие от общата кор. маса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък на мен продължава много да ми харесва. :rolleyes:

Добър сценарий, добър каст, добро изпълнение.

 

Со Джи Соп, Ом Ги Джун, Куак До Уон - перфектна игра, много добре поставени герои.

И Йон Хи - слаба роля и съответна слаба игра. Не обичам тази актриса, и това си е. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми допада този сериал. Напрегнат, интересен сюжет, страхотни актьори, и това - съчетано с хубава, динамична музика. Какво повече му трябва на човек? :) Няколко дребни пропуски в логиката на отделни сцени не могат да ме съборят, като знам какви съм ги гледала... А сюжетът може и да не е нещо невиждано, но пък не е и изтъркан. Актуална е темата и даже много поучителна.

И накрая да кажа основната подправка на сериала - Джи Соп да се разхожда из сценките, всяка серия... Красота. wub.gif Джи О да се мерва от време на време като бонус... Честно казано, и да не беше хубав сериалът, щях да съм доволна. Ама той е хубав. Сега ще си чакам търпеливо последните 4 епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо вече се оплетоха в собствения си сюжет. И за съжаление светлина в тунела не се вижда. Даже "От местопрестъплението" е на светлинни години по-позитивен въпреки кръвожадните убийства. Не разбирам накъде вървят сценаристите. 16 епизод - и злият фантом продължава да е две стъпки напред, въпреки отбора хакерчета на полицията. Не ми харесва прекалено мрачното развитие. Ако смятат в последния епизод да обърнат нещата ще стане набързо и замазано. Ако пък завърши все така мрачно в полза на фантома, ще пратя този сериал в дъното на класацията си. Иначе най-много ме кефи "лудата крава". :rolleyes: Персонажът на Со Джи Соп е малко вдървен. Нещо не ми допада особено. А пък полицайката с всеки изминал епизод просто става все по-зле. "Фантомът" очевидно трябва да е гениален шахмат гросмайстор?! :blink:

И за какво е тази полицайка там в тандем с Ким У Хьон като изобщо не се завързва нищо между тях? Като ще са само колеги, не трябваше да я ръгат на постера с него, а трябваше да сложат "лудата крава" там, понеже той играе по-съществена роля. Или най-малкото и тримата. Нещо не ми става ясно. Намекнаха в началото нещо, обаче тази сюжетна линия изобщо не се развива на никъде. Нещо са омазали сценария.

Хайде да видим какво ще сътворят нататък :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено недостатъците и недомислиците на сериала са изключително много. Гарнирано с вдървената и на моменти изключително вбесяваща с некадърност игра на актьорите (всички без изключение), сериалът се превръща в провал. Сравнен с сериали като "Special affairs team - TEN" (Корея) или "Zattai Reido - 2" (Япония), разликата в играта, сюжета, заснемането е огромна в ущърб на "Ghost". :mad::no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, много дебели критики за сериала, а той хич не беше толкова лош.И без да мисля много се сещам за къде по- калпави продукции- прекалено сълзливи, с тъпи героини,които не знам с какво спечелват Принца и т.н.А този си имаше една Красавица, един Главен,който беше с умения на супергерой и техника(много реклама на Самсунг)- гледа се спокойно,с малко превъртане. Не е за подминаване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам заради Со Джи Соп,  изгледах го и си зададох въпроса- ако не беше той, щях ли да го догледам и отговорът е - не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста различен сюжет и като тематика много далеч от мен, така че ако е имало недоглеждания, няма как да ми направят впечатление. ;) Та хареса ми.

Силно начало и край. По средата малко разтегнаха и увъртяха нещата, чак изгубих нишката (което изобщо не беше трудно в моя случай :P ).

Но с този каст можех да изгледам още поне 10 епизода. Това не е най-силното превъплъщение на Джи Соп, няма какво да се лъжем. Но самата роля не е особено предразполагаща. Обаче му пасна и каквото можа направи :) . Същото се получи и при девойката. Всъщност най-силен в сериала за мен беше образът на шефа на отдела. И страхотна игра на Куак До Уон. Сега чакам с още по-голямо нетърпение A Company Man. Много беше приятно да видя отново някои „стари муцуни” в нови партньорства. А на Ом Ги Джун как му ходи да играе лошко… :i love this: Както впрочем и на Пек Сънг Хьон (шпиончето). А Им Джи Гю ме радва все повече и повече. Голям сладур. И един Джи О за цвят, какво повече да иска човек :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен и динамичен  сериал .. Като цяло обаче  , не са наблегнали на кибер престъпленията ,  което според мен е минус , обратното фокусирали са се върху драмата , както и  типичните за полицейски сериал , вътрешни пробиви , преследвания ,убийства ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...