Jump to content

Recommended Posts

И двата сериала си имат своите достойнства, макар да са разграничени от традициите и културата на страните си. Нелогично е, че постоянно ги сравняваме и очакваме сходни сцени и поведение. С всеки нов епизод, любопитството ми се засилва и очаквам вълнуващо развитие и уникална игра от актьорите.

Нека им дадем шанс!!! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравила,че,

 

че момето ни прави аборт и то заради тази скубла(балерината) 321.gif,та за това  погледнах в тайванската версия на бърза ръка от 10 епизод на горе.

За мен по любопитното беше,че красивото"отче"наистина се влюбва :kissy: ,но никога такива като него нямат шанс,да подкрепя безрезервно момичето,да бъде през цялото време до нея, да ѝ помага,накрая печеливш е друг. bang.gif а и той имаше друга по  голяма цел в живота да намери сестричката си think.gif.

 

 

Очаквам с нетърпение да дойде момента когато нашето ангелче

от грозно пате ще се превърне в красив лебед,а и  доста наперена вече мадама със самочувствие, и то благодарение пак на "отчето".iconmelek.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвам го и аз тайванския,въпреки,че тайванско не гледам ,заради крещящото говорене, но ми подпалихте ми любопитството, 

Няма как да не я хареса човек На Ра, голяма сладурка и винаги с подходящи роли.

Новите две серии, продължават да носят  заряд  и настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм очарована от смеха на Lee Gun, даже на моменти си го чакам да се изсмее подобаващо, но той си трае. :D

Има нещо, което ме очарова в смеха му още в първата сцена с шампоана и как  влезе с гръм и трясък в нея и понеже всеки път като се появи този смях прави нещо подобно за ужас на околните, как да не му се радва човек.

Страхотна беше появата му в адвокатската кантора.  Направи на пух и прах адвокатчето. Дали му разреших да пусне  смеха тогава?    

ОООО Дааа :es:оня мазник си го  заслужи до последния звук!

Харесва ми превъплъщението на Чанг Хьок, ту в сериозно момче, ту в опасен ексцентрик, който прави всичко със замах.

Малката На Ра също ми е симпатична, особено в първата серия и търчането с чашките като финикиец, тиха и незабележима за околните, а всъщност много позитивна и мислеща за всички, а и много крехка също. Харесва ми как той я води напред, а тя му се доверява и май това забелязвам основно при тях. Симпатични са ми погледите, които и хвърля - да познавам те, ти си  близка до мен, но колко точно?

и пижамите им са един път и това исках да кажа, за момиченце и момченце, типично по корейски. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нара вчера публикува тази снимка в профила си в Туитър и ми се искаше да я споделя, защото с Гонито са един път, хаха. Страхотна екранна двойка са с Чанг Хьок, а това прави удоволствието от сериала още по-голямо за мен. Приказна е Нара. На снимката са очевидно от сцена, която ще видим и с пижамките, които бабчето им подари, хаха.
Нямам търпение да дойде отново сряда, за да видя и "кварталният оппа", хаха, това определение на отчето много му отива, както и той сам се представи.

f2bbf223c75ecccc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава снимка си публикувала Rie на любимата ми екранна двойка.

Това е втория текущ корейски сериал, който следя и със сигурност ще го гледам отново, като излязат български буквички, но определено тук ме привлича силното изпълнение и екранно присъствие на Чанг Хьок, което прави.

Всички са се хванали за смеха и нетипичната прическа, а пък той още колко много неща показа покрай това. Определено се справя много добре с изразяване на чувствата, а те при него са много полюсни. Вярност и лоялност към жената, която е обичал толкова силно, за да и предложи брак. Новите серии дойдоха с добре обмисленото решение да сключи брак с напълно непозната за него жена, воден от силното чувство на дълг и справедливост. Документите за развод също имат своето логично обяснение, тъй като той е човек на честта, а досега единствено Се Ра е била жената в сърцето му.

 

сцената с лепенката и снимката, която си направи със  спящата Нара са ми новите фаворити. Колко мил и красив жест от негова страна. Май и той не може да си обясни това, което се случва в живота му и другото чувството, което се заражда в него към това спящо момиче...

 

Радвам се, че не съм следила тайванската версия, за да мога в пълна степен се наслаждавам на това което виждам, без да правя сравнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той тоя сериал, до тук си е класи над тайванския, нямат издържане тия викове и крясъци при тях, дори,като говорят нормално..На всичкото отгоре и грозновати, а смехът на бабата 3 пъти по-дразнещ, от на нашия хубавец.Просто за мен,  тайванският оригинал е негледаем. Дразни ме и музиката и крясъците и героинята и бабата и всички на клона, без  хубавца и балерината,  а половинсерийните повторения и песни, пък ме довършват.

Корейското очилато дребосъче с фантастичен  глас, е просто една прелест за очите и ушите и останалите също са гледаеми, а химията между главните ,в пъти по осезаема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва засега. Само не разбирам защо отчето се задява с чужди жени, но това си е част от народопсихологията на корейските сериали и просто ще го преглътна без въпроси. След като изгледах първите шест, ми се искаше още и като на шега изгледах първите две на тайванския.  Няма голям смисъл да се гледат и двата защото се припокриват доста добре. А на мен вече корейските актьори са ми любими и нямаше шанс тайванския да ми хареса повече. :) Макар че видях една две забавни сцени, дето ги нямаше в корейския, а може би ще има още понапред.  Засега ще се задоволя с корейския, пък понатам кой знае. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбирам защо отчето се задява с чужди жени, но това си е част от народопсихологията на корейските сериали и просто ще го преглътна без въпроси. 

Сигурна съм, че си наясно, че той не е "отче" изобщо, нашата сама се обърка и го сметна за свещеник. И според мен не се задява с нея...

 

Май си помисли, че може да е сестра му (ако наистина е такава, значи я е усетил като своята изгубена сестра). 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още гледам, първоначалното ми впечатление се промени. 

Тук ми хареса

че героинята държи да си отгледа детето, в тайванския сериал ми беше ужасно трудно да преглътна как се съгласи на ''договора''.

 

 

И отново страхотно изпълнение на Jang Nara. Много фина и тихичка. Може би внася баланс в двойката, защото И Гън са го направили мнооого фрапантен. 

Забавлявах се много с 

караокето на сватбата и намигването към реалния живот с ''ти ставаш и за певица'' и ''едно време се занимавах (с рап) имах проект'' - като закачка с TJ project  :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lavender По много забавен и провокативен начин издразни Гон, като и казаза пред него, че ако има някакъв проблем може да го търси винаги. Не съм забелезал индикации, че може да му е сестра или полусестра.  Ако не е, си е доста глупаво да си мечтаеш за омъжена жена, при това с дете. Егати морала, егати ценностите. :) Наистина досега не е минал някакви граници и само и помага, но дано не го развалят и действително се окаже я някой брат, я нещо друго. Колкото и да ме дразнят, толкова и ми е жал за такива герои. Меко казано като се появи на екран, ми се ще да превъртам. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забелезал индикации, че може да му е сестра или полусестра. 

 

 Ами в началото, като беше в самолета, ако помниш, той рисуваше изгубената си сестра и на мен доста ми заприлича на нашата мома. Пък и името й е същото. Само дето още не са ни осветлили като как така са ги разделили. Пък за морала... то само корейците да бяха... :D Нали знаеш - чуждото е най-сладко.

Като развитие ми се ще да има размяна на двойките, те и без това вече всички се срещнаха и имаше искри :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето на Мегън Лий към саундтрака на Fated to Love You излезе днес. Много ми харесва, а и носи настроение. Доволна съм от всички парчета, които чувам в сериите и това, което излезе първо, не се сещам за точното име на изпълнителката, ако не греша, мисля, че беше Бек А Йон. Чакам и това на Донг Ха.
Довечера ще видя какви ще ги свърши отново Гонито. Дано, дано да задържат до финал една прилична корейска романтична (леко драматична) продукция, за да запазя отличните си впечатления, а и заради самите актьори, които много харесвам и ценя.

 

Редактирам се, преди малко пуснаха и парчето на Бек А Йон, коетo споменах и е първа част от саундтрака на сериала.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еп. 7 RAW и само една мисъл, която се върти в главата ми. В кой магазин за мъжка мода пазаруват тия хора  :i love this: /за двамата главни герои говоря/ , винаги на 2 см от ръба на кича, но страхотни! :D

 

и разбира се от снощния епизод едва ли някога сме виждали по-сладко предложение за спане в едно легло   :wub:  , мамини сладки невинни пижамки :kissy:

 

Ако има класация за най-сполучлива екранна двойка, мисля че наградата директно отива при На Ра и Чанг Хьок ! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

и разбира се от снощния епизод едва ли някога сме виждали по-сладко предложение за спане в едно легло :wub: , мамини сладки невинни пижамки :kissy:

 

 

С 3 ръце поддържам мнението! Толкова сладки двамата, та чак диабет да ти докарат :)

А иначе много ме кефи периода на влюбване при главните. Особено при мъжа - когато е влюбен, но не го осъзнава. А той вече е хлътнал. Сладури!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добри епизоди, факт! :)

Тайванският актьор беше много добър, но някак мекушав, не се открояваше.

А тук Гон е страхотен. Всъщност и двамата правят ролите си чудесни, излезе страхотна  двойка от тях.

Даниел, за разлика от Дилан в тайванския вариант, изобщо не може да ни грабне. Онзи имаше страхотно излъчване, този само намеква.

 

С удоволствие прадължавам да гледам сериалчето! :)

Но ме е страх, че в типични корейски стил

 

 

ще намесят някаква тежка генетична болест, от която умират мъжете в  рода. То те вече ни я показаха, де.

Дано не вземат да разболеят Гон от нея, че ще ги прокълна.

Все се надявам бабата да е съгрешила, както в тайванския вариант, и той да не е съвсем наследник на фамилията.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа аз, макар че рядко гледам корейски сериали (дори се определям като техен антифен), веднъж-дваж в годината, че и с интерес при това, а вече са изминали 8 епизода.

Историята - ясна е, тук тя тръгна отзад напред - кекс, бебе, сватба и сега както вече следва истинското влюбване, но не това е, което ме впечатлява в нея, а героите (промяната, която претърпяват) и актьорското изпълнение. Никога не съм виждала подобен главен женски образ в корейски сериал - изтъкан от толкова идеали (пък дори и наивна на моменти, но в никакъв случай не и глупава), толкова мила, нежна и възпитана главна героиня. Не изпада в истерия, не се държи като ненормална и съм сигурна, че затова допринася и самата актриса. Верно, че е римейк, че образът вече е изграден от друга, но Нара и след вчерашният 8 епизод ме убеди, че по-подходяща актриса за нея едва ли биха намерили в цяла Корея. Чанг Хьок е страшно убедителен в тази луда на моменти негова роля (героят му е такъв), но и предизвиква възхищение от мен в моменти, в които я подкрепя и е редом до нея, държи се мъжки и на положение. Виждам как се променя, любовта му към тази жена го прави. Класическа романтична история до тук, нямам никакви забележки. Е, има си малки кусури, по корейски, но щом дори на мен не ми правят впечатление, доволна съм. Главните актьори са повече от отличен избор, а наистина, както сте отбелязали - със сцената в леглото бяха големи сладури и двамата. Разбират се отлично Нара и Хьок, играли са заедно и преди това, познават се добре, а това личи и на екран.
Отношенията тъща-зет отново бяха впечатляващи и в този епизод. Мамчето е истинска душа, а и изобщо в самата история до тук за мен няма дразнител, нито един, дори онзи охлюв - полубратът и майка му. Разбирам и прима балерината, с нейната болка от това, което научи и то точно по този начин. Актрисата я гледам със страх в лицето, но признавам й, че изигра отлично сцената под дъжда. Сега вече започва драмата, ясно е, но гледам. Интересно ми е балерината дали наистина ще се превърне в много дразнещ и отрицателен образ, или все пак ще я запазят с някакво чувство на достойнство (поне до тук тя ми се струва нормална, но и да не избързвам), без да я превръщат в типичната злобна корейска змия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова са чаровни: На Ра и Чанг Хьок! Перфектна игра, невероятна музика и подобрен сценарий! Нека им се насладим! :emote_kiss3: 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволна от 7 и 8 еп. като че ли вчера беше като почна този сериал, а ето вече, че сме по средата. Момента с "подялбата" на леглото ми стана един от любимите, как си беше покрил Гон главата с възглавницата, нещо му беше горещо, ха-ха. Ето това се иска от двама актьори на екрана, дори и само по погледа им или по едно докосване да им повярваш, че се харесват, да усетиш искрата и привличането между тях. И Чанг Хьок и Нара се справиха идеално с тази задача. Другият ми любим момент беше сутрешния джогинг на жълто-прасковения тандем, няма такива образи просто, каквото се бяха втурнали през глава, нещо искаха да си премерят, ама определено не беше бързината. Балерината доволно ни я поспестиха, очаквах повече екранно време да заеме, но за късмет не стана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...