Jump to content

Recommended Posts

За сметка на това виждам, че явно и корейците гледат тайванско. Препратката към "Love you 10 000 years" аха да ме задави от смях :D

 

Само пандата липсваше... и Вик с дебилския си поглед :D :D :D

Но втора серия беше по-добре, без много кретении. Само да не беше смехът му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна, втори епизод беше по-поносим. Уви, предполагам гнусният кикот ще остане. :bee:

Roslava, хич не съм си и помисляла, че са цвете, но те поне са само зли, докато на 'простосмъртните" IQ-то им обикновено клони към замръзване... Което май обяснява защо всички главни героини са на тоя хал.  :28558:  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм гледала тайванската версия на сериала, но за сега сериала  ме забавлява, а

тъй като Чанг Хьок ми е сред любимците и мен смеха му не ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Roslava, хич не съм си и помисляла, че са цвете, но те поне са само зли, докато на 'простосмъртните" IQ-то им обикновено клони към замръзване... Което май обяснява защо всички главни героини са на тоя хал.  :28558:  :rofl:

Съгласна. :up:

Супер,супер много ми хареса и втори епизод,е надявах се да покажат мааалко повече от вечерта :emote_kiss3:  ,но това са корейци,не са тайванци. :lol:

Двамата главни много добре си пасват като екранна двойка. :es:

Секретарчето на президента в момента се снима и в Come! Jang Bo Ri, на  този актьор добре му се отдават комичните роли. :28558:

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се смях на сцените с кучето! Близо  до тайванската версия, но си има и корейски подпис. Яко започна и е стегнат сценария, лошото е, че неволно ги сравняваме. :282: Очаквам много смях и сълзи. :28558:  :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досущ тайванската версия, само главният е малко по-темпераментно арогантен.

И смехът на  И Кон е..  страшно просташки... Това засега е разликата, и Даниел се показа мисля по-раничко...

Свикнала съм със сериозните, даматични роли на Чанг Хьок, явно е решил да придаде малко комичен привкус на иначе все арогантните си образи...

Много си го харесвам, а  от тая прическа направо ми се гади... чак не мога да го позная... :mellow:

Някой беше искал да покажат малко  повече от вечерта...

 То това с бухалкита, където и двамата  тъпкаха в качето, беше такава очевадна картинка... и така ясно показано какво всъщност се случва... много ми допадна. :emote_kiss3: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с тупалките може да го гледаш още по-добре развито в Loving you 10 000 years с Вик. Там имаше и песничка, ше те съсипе. :D

За мен и толкова от вечерта е добре, дано само успеят да предадат развитието в отношенията им както си беше. Дано също не прекалят с драмата, която предстои. Всъщност освен въвеждането на набора в сериала, очаквам  с нетърпение и включването на родата на булката в историята - особено сестрата с вечно надут корем. Тук за мен има и една питанка - как точно ще предадат бабата на Гон, тъй като в тайванския вариант беше много сладка баба. Надявам се да не направят корейката типичната им богаташка - ако е читава, ще е вероятно първата такава героиня от бабата в Brilliant legacy насам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също изгледах първите два епизода, но мнението ми е, че Чанг Хьок не е за тази роля. Нощта, която прекараха заедно беше много тъпо представена и пак ще има да се чудим откъде се е взело бебето.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Нощта, която прекараха заедно беше много тъпо представена и пак ще има да се чудим откъде се е взело бебето.  

По-зле, бебето е ясно, но пък защо показаха "еротика" с уши, това не разбрах :slap:

Да няма някое корейско поверие/суеверие, че ако на заспала жена й хванеш ухото, е твоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На петата минута изпаднах в потрес. 

 

Защо според вас в тайванската версия началната сцена беше за героинята? Защото идеята на сериала далеч не беше да ни представят поредния ненормален и доста нелогичен герой - богаташ, фокусът беше върху нея. 

 

В корейската версия какво ни предложиха като първо впечатление? Шампоанената сцена, маниакален смях и доста неприемливо в нормални ситуации поведение. 

Дано да стане по-добре, защото по-лошо впечатление трудно може да ми направи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах този нов сериал, но само заради трите имена в каста, които много харесвам - Чанг Хьок, Чанг Нара и Че Джин Хьок. Не познавам ни тайванска, ни каквато и още да има версия на този нов корейски сериал, но комедията/ пародията до тук ми харесват, смея се на нелепите ситуации, в които изпадат героите, а Чанг Хьок е великолепен. Не ме дразни нищо нито в смеха на героя му, нито в поведението му, нито прическата му, прекрасно е влязал в образ, въпреки че е нетипично за него, но по това се познава големият актьор, че може да влезе в образ и да изиграе всичко, което работата му изисква.
Впечатления от него като актьор имам само от Midas (отлична игра), никога не съм гледала нито други сериали с него, нито филми, но мога да кажа, че познавам доста добре на екран Чанг Хьок, но човекът Чанг Хьок, този, който е, когатo не е в роля на екран, защото в продължение на 7 месеца миналата година го наблюдавах в епизодите на риалити предаването А Real Man (предаване за няколко популярни корейски мъже, които влизат на обучение в корейската казарма). Впечатленията ми от него са, че колкото е голям като актьор, то два пъти по-голям е като мъж и човек. Невероятен мъжкар, много точен, каквото и да кажа ще е малко, а и темата не е за него, но споделих това, защото може би и това оказва силно влияние върху мен сега, за да гледам изобщо този сериал. Историята е от тези, от които откровено ми прилошава и ми е дотегнало, но се забавлявам много. В първи епизод мъката беше голяма, едва избутах до финал, но вече втори, а снощи (днес сутринта го изгледах и с превод на английски) и трети епизод, много ме забавляваха.
Чанг Нара е отлично попадение за ролята, заради своята естествена непринуденост и невинност, самото й излъчване, чисто човешки отговаря според мен на героинята, поне според моите представи, а както казах не съм гледала тайванската версия. Познавам я като актриса само от School 5. С отлични впечатления съм от нея, както и сега тук. Героинята й не е дразнеща и тъпа корейска кифла, а напротив - приятно ме изненада.
И на последно място, но не и по значение... Че Джин Хьок. Това май ще му е последната изява на екран преди казармата..., ами какво да кажа - той не се трае, страхотен е, така ми запълва отлично екрана, че мога само да се радвам, че играе тук редом с Чанг Хьок и Чанг Нара.
Ще го проследя, сигурно и до финал, ще изтърпя най-вече заради тия тримата. Историята е ала-бала и дрън-дрън, романтични глупости, но заради актьорите този път си струва да гледам корейски сериал. То ясно, че и циркът ще е много, майката на героинята на Нара се появи снощи и леле, майко, да не ти е в къщата, луда за връзване корейска аджума, която ми идва да ударя с нещо, за да млъкне и за да не се отнася толкова зле с дъщеря си, но ще я търпя някак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го проследя, сигурно и до финал, ще изтръпя най-вече заради тия тримата. Историята е ала-бала, романтични глупости, но заради актьорите този път си струва да гледам корейски сериал. То ясно, че и циркът ще е много, майката на героинята на Нара се появи снощи и леле, майко, да не ти е вкъщата, луда за връзване корейска аджума, която ми идва да ударя с нещо, за да млъкне и за да не се отнася толквоа зле с дъщеря си, но ще я търпя някак.

 

И тайванската майка беше толкова зле. Че май и по-зле беше. Тамошната девойка изяде порядъчно количество бой от майка си.

 

Ако следват тайванската версия, скоро няма да има комедия, а ще си стане драмичка. Комедията е само началото, после си е по-тежко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурдите започнаха да стават много, а майката наистина е зле. Обещах си обаче да не обръщам голямо внимание този път, само заради актьорите. Изгледах и днешния 4-ти епизод, утре сутрин и с превод на английски, но разбрах отлично какво тръгна да прави тя и как бе спряна. Явно скоро ще започне и драмата.

Ако може само някой да ми каже как завършва тайванската версия, в смисъл...

ражда се детето, ала-бала, разбират, че се обичат и заживят щастливо след като са преминали през какво ли не - скандали, раздяла (предполагам)?

Предварително благодаря.



Обещах си да не обръщам внимание на съвсем "случайните" срещи, но все пак... Каква е вероятността да срещна Че Джин Хьок два пъти в разстояние на два дни - първо в църквата, а след това и болницата, към която съм се запътила? Не зная как става този номер, но искам и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми как да ти кажа, вероятността е като тази да забременееш от Чанг Хьок  :D Иначе дотук сценарият следва плътно основните линии и образи, което е добре.

За развоя на историята си почти права, с едно изключение - там е и драмата. Имаше и раздяла, през който период се засили участието на отчето, имаше преоценка на доста неща от страна и на двамата главни. Като цяло беше много ведър и симпатичен сериал, достатъчно смислен. Основната разлика я намирам в ролята на главния - тайванецът не беше мазен и несериозен - може би малко надут и определено убедително хлътнал по балерината, но далеч по-нормален. Тук и този момент ми се губи малко. Наистина си повтарям, че Чанг Хьок сигурно е много добър актьор, но този нелеп смях изобщо не помага, както не помогна и на Док Го Джин навремето... (Rie, обещавам да погледна предаването и да му дам още един шанс на Хьок, само заради теб!)

От друга страна наистина образа на майката е една идея по-търпим от оригинала - онова беше майчище :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря, speedy86, a това с възможността за забременяването от Чанг Хьок искрено ме разсмя, хаха. Отличeн пример. Нямам шанс нито за едното, нито за другото с Чанг Хьок и Че Джин Хьок, така е.
Както обясних и в горния си пост днес - аз може би го гледам и с други очи (опознах го по друг начин), защото всеки друг корейски актьор в тази роля, на този наистина досаден герой, би ме дразнил ужасно много, освен ако не се казва Чо Ин Сонг или Чанг Хьок. И днес го гледах в 4-ти епизод, верно, че е дразнещ, а и се държи доста инфантилно, но в онези моменти, в които я гледа, когато е сериозен (както и в сцената, когато застана до нея и донесе обувките й, когато я гледаше след това), виждам онзи Чанг Хьок, който познавам от Midas, и който опознах в риалити предаването. Това изражение на лицето не мога да сгреша и в главата ми веднага изниква мъжкарят, сериозният и дисциплиниран Чанг Хьог, който видях в корейската казарма. Удоволствие е за мен да го гледам, въпреки героят му тук.
Радвам се, ако с това, че споменах предаването, те накарам и да промениш малко мнението си за него и отново благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам, ама имам някакво кофти предчувствие. Което, всъщност, е обосновано, имайки предвид маниите на корейската сценаристика. Дано да не се сбъднат тези предчувствия, защото това си е много готино сериалче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...