Jump to content

Recommended Posts

Интересно ми е кои са тези форуми. Доста се бутам и аз сред форуми, но на такива не съм попадала. И в коментари под recap на епизодите също не съм видяла критики, ами точно обратното.

И още, драмата се върти в челната десетка в търсачката на naver, а статиите за нея са изключително позитивни - за актьорската игра, режисурата и сцанария.

Колкото до рейтинга - мисля, че 8,0% е доста добър за току-що започнала драма, предвид че “New Leaf ”, която завършваше, е с 8.1%, а “You Are All Surrounded” - 11.9%. Разликата изобщо не е голяма, нито пък фрапантна.

Лично на мен драмата много ми допада. Благодаря за превода. Очаквам с нетърпение и следващите епизоди.

Тук коментарите са на английски. Такива като "Lee Jun Ki е много готин, само заради него го гледам" и пр. са 50% и не трябва да се взимат под внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тез пушки/пищови са малко техника от бъдещето, ама ще си затворя очите. Засега не ми дава нервата да изгледам епизод 1, но нататък ще му дам пак шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, съгласна съм. Игнорирах коментарите с "И Джун Ги".

 

Ето и аз къде чета: 108 коментара (игнорирай и ти лигите по Джун Ги), но като цяло не виждам критики. И тук, където някои коментари вече са доста задълбочени в историята, как, къде, какво, защо... вече и те сценарии пишат. :28558:

Мисълта ми е, че положението не е чак толкова черно, нито пък, че драмата е такава издънка, че направо копае в земята със скоростта на светлината. Да, може и да има нещо неизпипано, ама корейска драма... случват се такива неща в тях, да им простим. Пък и сядаме да гледаме, не за да търсим под вола теле, нали? :i love this:

Аз не казвам, че е вселенска издънка, а че очаквах повече. Очевидно е, че няма да има само добри и само лоши мнения- можем да покажем  и от двата вида.  Няма да споря доколко тези мнения са меродавни. Да видим какво ще се получи по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:kissy: Aз си ги изгледах серийките, не ми доскуча. Народът добре си играе, ученичката само нещо не ми допадна... но другата маца, която всява ужас и страх, си я бива.

Тук не е ли и Ледения от "Вяра", пак подобна роля...? За сценарий не говоря, мисля ще има интересно и изобщо не го изключвам,

 С тия артисти очаквам много, най-вече в емоционален аспект. Изобщо не се задълбавам да мисля и права преценки на оръжия, на дизайн, дали ги е имало

и докъде се проститрат възможностите им, просто си гледам красвите дръпнати очи на Джун Ги, усмихвам му се на закачките и несериозността,   и знам, че в последствие ще стане най-сериозният пекан стрелец, с една зашеметяваща мома до себе си, искам страховитата маца. .. Приятна  и на моменти напрегната музика. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много скучна първа серия, клиширан сюжет без капка драма, слаба игра с лигавене и преиграване на главния герой и (предполагам) главната героиня. Единственото изключение е дъщерята на лошия. Ще прицъкам и втората, но надеждите са слаби. Не отговаря на силната реклама, и героите са посредствени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесаха ми първите две серии и ми беше интересно, а и тематиката за огнестрелните

оръжия е малко по-различна от обикновените исторически сериали. На Джун Ги му подхождат такива закачливи

роли и не веднаж е доказал, че се справя превъзходно с всякакви роли.Има и интрига,така че мисля,

че  сериала не е толкова лош. Но това си е въпрос на личен избор и предпочитания. :up: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса. Сюжетът е слаб. Няма развитие на образите и историята, направо ти сервират завършени образи. Не се случва нещо кой знае колко интересно и непредвидимо. Нещо подобно на "Arang and the Magistrate", но по слаб. Мисля си, че е поредната мелодрама съсредоточена върху главния герой и героиня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотак, недей така, Аранг беше супер слаб сериал, за тоя имам още надежди :). Главната актриса ми лази по нервите, но ще я преживея засега. Втори епизод ми беше идея по динамичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотак, недей така, Аранг беше супер слаб сериал, за тоя имам още надежди :). Главната актриса ми лази по нервите, но ще я преживея засега. Втори епизод ми беше идея по динамичен.

Еми от първите два епизода останах с такова впечатление. Дори само да се погледне стайлинга на главния актъор... няма да познаеш кой от двата сериала е ако погледнеш снимки без да знаеш, че са различни сериали. Нещо напоследък ми липсват оригинални истории и образи в корейските сериали, рядко се попада на нещо добро за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми от първите два епизода останах с такова впечатление. Дори само да се погледне стайлинга на главния актъор... няма да познаеш кой от двата сериала е ако погледнеш снимки без да знаеш, че са различни сериали. Нещо напоследък ми липсват оригинални истории и образи в корейските сериали, рядко се попада на нещо добро за гледане.

Абсолютно, толкова слаби сериали накуп, отдавна не е имало, няма нещо,  да става за гледане.

За този- неангажиращ, ненатоварващ, непретенциозен,  не особено интригуващ, като начало, но за губене на време-става, поне няма отблъскващи пълнежи и прсонажи в първите два епизода, защото на  другите новозапочнали, поне аз, не изтърпях и по два епизода, пък и  И Джун Ги., винаги е на ниво и ми е интересно да видя , поредното му превъплащение.Това не значи, че ако нататък сериалът  затъпее съвсем, ще ме задържи, като зрител.Все пак -само два епизода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ви се о/удъвкаха. Едно и също, изиграно по един и същи начин, па и дрешките им същите в допълнение.

Сериозно са го забуксували откъм разнообразие и нови идеи.

Ако някой досега не е гледал корейско, ще му хареса повече от на нас...

Както и да е, отивам да гледам, ако не ми харесва в кошчето със зарязани и поглед напред, то корейците бъкат от филми и сериали,

С лопата да ги ринеш, пък кво ще изринеш, ко имаш късмет може да намериш, квот ти требе в момента, да ревеш ли повече, или да се хилиш,

щот имам моменти ми се гледа филм с много рев... Та, тъй де, с поглед напред... :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, от трета серия става горе-долу, колкото за развлечение и да забравиш :28558: Айде да задълбаят още малко нататък, и ще стане съвсем приличен, ма да не го урочасам.Няма да стигне за съжаление нивото на 'Ловците", ама тая летва скоро няма да я стигнат в историческите си сериали....

 

А в 4-та серия най-сетне идват изгледите да стане и стрелец в стил Дивия Изток, ха дано като почне да гърми лошите и да потръгне интригата. Ама очилцата и костюмчето му са много смешни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за бързите субтитри, Бо!

Всъщност от 5-ти епизод и аз очаквам в друга насока да се развият събитията. И новият стайлинг на главния герой ми харесва доста повече.

https://twitter.com/JGshock/status/484915328908947456/photo/1

 

Да си призная, че сцената в краят на 4-ти ми изглеждаше малко като открадната от "Кучето и вълка", но това не ме направи недоволна, напротив.. Предвид главната двойка си очаквах нещо подобно. Само дано да няма пак загубени памети и т.н..

 

Надявам се, че сценаристите ще пооправят и насочат сценария в правилната посока. Следя с интерес!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...