Jump to content

Recommended Posts

Много добре върви, физиономията на Со Ингук явно е ного подходяща за такива трудно описуеми с думи изражения. 
А когато героят на И Сухьок се появи на екран направо ми нагарча, много успешно лази по нервите на зрителя. Макар че и при него има причини, с такава семейна 'идилия".
Ще ми се да вметна добра дума и за главната актриса, толкова нервна, неестествена и на моменти некоординирана героиня надали лесно се пресъздава, от тиковете та чак до походката. Макар че ми идва в повече, признавам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната и на мен ми идва в повече, с тези тикове и движения,а пък за сестрата нямам думи, нахална,нахална та чак. неприятна.

След изгледан и 5 епизод мога да кажа,че  драмата започва да става по  интересна.

 

Но как ли ще си разделят сестрите момъка,едната ще трябва да отстъпи,сигурно в началото ще е каката,а и дядото си хареса момето ,те пък как ще се разберат дядо и внук. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууууух, мамаааа... Много обичам да гледам бесен Гуги със стръвен поглед! Отделно и Дрогата тръгна доста по-разчупено от очакваното. Май тепърва ще ставаме свидетели на буквален и преносен въргал с ръгане в ребрата и скубане на коси.  :28558:

Предполагам ще има няколко епизода саможертва от страна на каката, след което малката лепка ще дойде на мене си. :slap:  Но вероятно доста по-трудното ще е каката да се усети в коя посока духа вятърът.... Ми куха си е жената, ко да се прай.  :dunno: 

Във всеки случай, след 6-ти епизод почва екшън!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По отвратителен женски образ не бях виждала....

Гугито полуидиот, като дядо си, ма му се получава, но... ми е гадничко, все още чакам някоя негова по-сериозна роля... защо все някакъв такъв ненормалник го играй, верно че като дете бивал възпълничък и е имало борба с килограмите, па е и склонен към пълнеж, но да запълни, мамка му, някоя по-сериозна роля.

Един път да не играеш идиот, и после трудно ще ти се отлепят да ти дават таквиз роли...

Та, Гуги, ли къвто там го наричате, вземи се малко по на сериозно, момче, че все ща праят да умиргам, т. е. на идиот.

Гледм сериалчето, ма и тук пак съм заровила с мотиката, да търся нещо скрито, па дано блесне нещо златисто, и мъ ослепи... :icon_sunny:<_<:28558:  :nunchako:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, той не е професионален актьор, така че вероятно повечето режисьори не смеят да му дават по-сериозни роли засега - все пак играе само от 3 години. Мен много ме радва в сцените, в които играе сериозен. Имаше няколко такива в "Отговори 1997", тук също се прокрадва една стоманена нишка в погледа на моменти, но предполагам ще виждаме повече по-нататък. Вижда се, че е понатрупал опит, но може още. Нямам търпение да го видя след 10-ина години какво чудо ще бъде.

 

А и, да си го признаем, идиотът в него е твърде силен и надделява над всичко друго :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, моята кръвожадна, но любима Кака :kissy:  вече се е заредила с пуканки и кола в очакване на йекшъна! И аз така, даже имам видение какво ще стане, но няма да кажа. Сега  за главната героиня-ами такава е по сценарий и Ха На чудесно си върши работата :up: , въпреки 5 годишното отсъсътвие. Колкото до Гугито-с тази физиономия кой ще му даде сериозна роля ? :na2:

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, дребен  :beer:  В моя случай с антибиотици и чай, но си на прав път. Очарована съм, че харесваш каста и историята дотук - не е от най-претенциозните продукции. :)

Относно каката - почна да ми става симпатична. Какво да прави, милата, като има да работи, да гледа сестра си, да помага на майка си, а на всичкото отгоре и една камара тъпанари се разпореждат с нея. Отделно сега пък двамата дебелоглавци ще я разкъсат с претенции, ревност и обяснения в любов. ('щото подозирам, че и Дрогата ще хлътне и тогава вече наистина ще е мазало.) При това положение си реагира даже много адекватно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,ха играта тепърва започва,ще има конкуренция за момето,а и нашето момче започна яко да се дразни и ревнува. :28558:

Иначе на  постера който са дали-кой с кой ще се харесва,Дрогата май  само ще дразни момчето.

 

 

 

492px-Kingofhighschoollifeconduct-chart.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам що така, ама напоследък повече ми допадат по-непрентенциозните продукции. Някак повече разпускаш с тях.

Каката е толкова отнесена, че не е истина просто. Май толкова мома заспала не съм гледала.

Само ми е чудно кога Гуги ще се усети как може да подлуди онези, дето все му се карат в офиса... :D Е, май започна да се усеща в 6-та, ама занапред ще е някак по-забавно. Въпреки че онзи, дето все му се кара, много ме радва - толкова е стресиран, че докато нещата се наредят, ще получи язва, колит, гастрит, нервен срив и т.н.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, дребен  :beer:  В моя случай с антибиотици и чай, но си на прав път. Очарована съм, че харесваш каста и историята дотук - не е от най-претенциозните продукции. :)

Относно каката - почна да ми става симпатична. Какво да прави, милата, като има да работи, да гледа сестра си, да помага на майка си, а на всичкото отгоре и една камара тъпанари се разпореждат с нея. Отделно сега пък двамата дебелоглавци ще я разкъсат с претенции, ревност и обяснения в любов. ('щото подозирам, че и Дрогата ще хлътне и тогава вече наистина ще е мазало.) При това положение си реагира даже много адекватно.

Ох, Како, прескочи ми сърцето като прочетох "чай и антибиотици"! :cry: Що така посред лято? "Файтинг!" :up: , както казват в покрайнините на Сеул. То претенциозните продукции за тази година досега си останаха само с претенциите, така че се радвам на непретенциозните. Обикновено от тях идват хубавите изненади. Другото спасение са старите сериали от преди 2010 г. А, и "Загадките на бога1, 2 и 3".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бой се, дребен, чер гологан не се губи. Пък я съм и инат. (Не думай, а?) ;)

Дечкова, младежът е едва на 20 - възпитание, т'ва-онова, не му позволяваха да им се репчи, пък и тепърва осъзнаваше къде се е натикал. Сега обаче, като е решил да се прави на петле, тепърва ще почне да им се стъжва на всички останали. "Ще ми дуднете, а? Напускам!" - и са клекнали.  :28558:  Не, наистина, не знам дали просто си подбира проектите или е обратното - самата му поява на екран прави нещото гледаемо, но му се получава много добре.  :up:  :i love this:  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързакова, първите 4 серии ги гледах само заради него и физиономиите му, които бяха велики. Такава дебилност е радост за окото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промених мнението си за малката сестричка,има добро сърце,загрижена е за сестра си,както и за своя любим.Малко ще и дойде нагорно когато разбере истината, :lol: но пък има резервен вариант и за нея-приятелчето. :28558:

А пък Дрогичката  го съжалявах и оправдавах на моменти,но като гледам как се държи с момичето въпреки,че не оцени нейните жестове,

особено за рождения му ден,щеше да си го чества пак сам като манастирски петел/вярно,че остана пак сам на този празник/,но имаше човек който го поздрави подобаващо.

 

Ох,този малчо

колко е влюбен вече,а и уж 18 години,пък знае как да се държи. :kissy:

Мамина душичка,много си го харесвам. :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен също най ме кефи малкта; сестра й, направо отблъскваща, то бива свитост и гледане в петите, ма тва не се трай.

Мани, че ще има таквиз, за които ще се бият 2-ма красавци и то уж богати. Ма Гугито, хич не го схванах и не разбрах, кога, как и защо толкоз се влюби в нея до уши...

Тук ми се получи дупка в сценаря,  изобщо не ме убедиха, някак ми увисна  тоз момент,..  уж искаше да ги събира с Дрогото  пък.../ така ще му викам и аз, както сте го подкарали/

Изкефиха ме благодарностите му към конкуренцията... то инак... едва ли щеше да го огрее...

И тя уж много влюбена беше, от години у Дрогата, и уж трудно се преодоляват таквиз чувства, според нейните думи... пък бързо се предаде...

Най-твърдо убедителни ми са образите на Дрогото и сестричката, другите, вятър ги вей на бял кон, сменят си настроенията, като ветропоказател,

а в това сериалче вятърът духа във всички посоки... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-твърдо убедителни ми са образите на Дрогото и сестричката, другите, вятър ги вей на бял кон, сменят си настроенията, като ветропоказател,

а в това сериалче вятърът духа във всички посоки... :unsure:

 

Да бе, щото е по-нормално да преследваш някой, който е очеизбождащо, че 5 пари не дава за теб, да му държиш сметка, да му ходиш по петите и да се изживяваш като любимата жена.

Много по-реалистично е да си сменяш настроенията, отколкото да се тръшкаш "Той ще ме обикне! Но няма да е щастлив с друга, по-добре да е нещастен с мен." Точно това в корейските сериали ме влудява. Той не й обръща грам внимание, гледа да я избягва на всяка цена, но тя го гони до дупка. Предпочитам отнесена героиня пред някоя вманиачена кифла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по-добре е да те обичат несподелено, отколкото ти да обичаш така... Не си ли съгласна..

А и  не това искам да кажа,  тия два образа са стабилни, в смисъл не че ги одобрявам, а че са твърдо такива,..

Въпреки че депресираният, вярвам, ще получи от отвятата някаква силна допинг доза, която ще му помогне да се противопостави на дъртия пръч.

И, ще притърпи най-дълбоки метаморфози, като в края на краищата, ще придобие дори положителен заряд, не само нашето Гуги,

който ще си остане с такъв, но в пъти повече. Явно е също, че нашата мома кака-Видка Пашкулкова, ще е катализаторката...

та нали е по-екстремните спортове, скача без закачено въже,

просто... все такова й се случва... :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До голяма степен съм съгласна с Lukreciana - Дрогата в момента пренасочва самозаблудите си в необичайна за него посока, което ще го доведе до такъв катарзис, че му е бедна фантазията.  :28558:  Па на донора на ДНК, какъвто се явява родителското тяло (щото т'ва баща не мога да го нарека) му е още по-тъмна Индия какво го чака. (Давай, Дрога, с теб сме всички!) :samurai:

Малката фръцла си е навлек, но има немалка доза съвест и предполагам накрая ще даде път на кака. Но преди това ще й стъжни животеца, съзнателно или не.  :896767:  А реално детето не е лошо, просто е досадно, МНОГО досадно.

Каката, завалийката, и тя къде се натриса сама в най-дълбокото - това трябва да е специален талант. То не че околните й помагат много, де, де що мине някой, все я натиква още по-надолу, та се чуди и тя как ще изплува. Добре, че Гуги е плувец, та дрънка, ш'я спаси.  :rofl:

И като казахме Гуги - ми то детето си е свикнало да е отговорно, независимо от възрастта и характера си. От една страна е раснал без семейство, при чужди хора - не знаем още защо, но и това с осиновителя има някаква врътка. Важното в случая е, че в резултат на всичко комбинира отличителните белези на сирак, осиновен от самотен родител, който плюс това се грижи за възрастен човек. Това си е такава шлифовка на характера, че няма накъде повече. Няма да се спирам сега на всички качества, които е формирало у него, но определено постига ефекта "УАУ". За това кога се влюби - на мен не ми беше чак толкова чудно. Видя каката като грижовен, искрен, всеотдаен човек, неспособен на злоба чак до степен на безпомощност. И покрай естествения стремеж да се погрижи за нея, успя да оцени много други нейни качества. Перфектната двойка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майко мила!

 

Чудя се за кого повече ми е жал - за Дрогата ли, дето копа с все сили дъното, или за Гуги, дето без вина виновен ще излезе... Горките, и двамата хич не са за завиждане! Но най-зле ще й е на каката, че тя милата тепърва трябва да осъзнава откъде й е дошло всичко това.
Предстоят много интересни епизоди, пък чакаме и да видим какво е станало с родителите и на тримата в картинката.
Как ще устискам цяла седмица сега???

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...