Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Страна: Южна Корея

Режисьор: Ji Yeong Su
Сценарист: Choi Jin Won

Период на излъчване: 28 април 2014 - 17 юни 2014 г.

Време на излъчване: понеделник и вторник 21:55

Канал: KBS2

Жанр: драма, мелодрама

 

Участват:

Kang Ji Hwan - Kim Ji Hyeok

Lee Da Hee - So Mi Ra

Daniel Choi - Kang Dong Seok

Jung So Min - Kang Jin Ah

Song Jae Rim

Lee Sung Min

Oh Dae Hwan

 

Сюжет: Ким Джи Хьок (Kang Ji Hwan) израства като сирак, водещ труден живот. Мечтата му е да стане боксьор, но след като се сблъсква с много несправедливости в живота, той решава да започне собствен бизнес. Един ден животът му се обръща с главата надолу, когато разбира, че е незаконен син на президента на една от най-големите компании в страната - компания, която е причина за всичките му нещастия. Озлобен, той започва да търси всякакви начини, за да си отмъсти за причинената болка. Така съдбата го среща със Со Ми Ра (Lee Da Hee ), в която се влюбва...

 

Сваляне с български субтитри:  :click:   :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С български и английски субтитри + OST:  :click:

С руски субтитри:  :click:

 

Личен коментар: Нищо ново под слънцето с този сюжет като цяло, но тук са забъркани по-големи тайни, които ще бъдат разбулени във времето, а аз лично не съм много по драмите, но искам да дам шанс на един-двама главни, които не са ме пленили досега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам драмата с нетърпение. Канг Джи Хуан винаги внася свежест в сериалите, в които играе. Напоследък съм фен и на Че Даниел. Надявам се огромните ми очаквания да се покрият поне на половина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се нареждам на опашката,но сериала започва излъчване от 28.04,т.е днес.Много хубав каст-,Джи Хуан,Че Даниел любими актьори.Само се надявам да няма лош финал,защото в  последно време се нагледах само на такива. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Asiatorrents описанието е малко по-различно.

 

 

Тhere is a world only for the rich and privileged. There, the laws and principles are different from a normal society. In this corrupted world, people needed a superman. This superman is not your typical superman. He does not fly or defeats evil spirits with superpower. Rather he is born as an orphan and has lived a life of being treated with contempt. He has no family or educational background. Although he seems like nothing much, he is relatable. Then, he meets a woman. She came to kill him but he falls in love with her. She brings out a real superhero in him. Then the miracles start to happen.
A drama about a man named Kim Ji Hyuk (Kang Ji Hwan), living a third-rated life gets involved in plan to save Kang Dong Suk (Choi Daniel), a rich family's only son who needs a heart transplant. Kim Ji Hyuk gets a new life as the eldest son of the rich family but realizes later that it was all a plan and faces the irregularity of the world.
In the process of changing his life, Kim Ji Hyuk meets So Mi Ra (Lee Da Hee), his destiny. She is Kang Dong Suk’s girlfriend and is well aware of that Ji Hyuk is adopted for Dong Suk’s heart transplant and even tries to kill him. Then, Mi Ra starts to open her mind to Ji Hyuk who is ignorant, but also considerate. Mira who has only cared about Kang Dong Suk is looking at someone else. However, Dong Suk cannot give up Mi Ra for Ji Hyuk.

 

 

Не ми става ясно как може някой да "помогне" за сърдечна трансплантация? Всъщност има начин, но жанрът трябва да е "черен хорър" :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,доста добро начало. :up:

Само едно не можах да разбера как човек с установена мозъчна смърт се възстанови толкова бързо,че и стана от леглото. :o 

 

И другото  което много силно ми прави впечатление,че в Корея тези който имат пари диктуват парада,вярно това се среща, и в европейските и в  другите страни,но тук е много по изразено.Така както в  една  голяма фирма или корпорация когато пристига президента или председателя,служителите се строяват отвън да го чакат с приведени глави все едно е Господ,а пък наследника се третира като малкия Симеончо.

Както случая  в този сериал,живота на наследника е всичко,решени са

дори да убият здрав прав човек.

 

Канг Джи Хуан както винаги прекрасен. :kissy:Харесвам много Че Даниел,дано да не ми се наложи след като изгледам сериала да го намразя. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 много добър старт.... и по типично корейски само какви чудеса стават..събуждане от мозъчна смърт...

очертава се заплетена любовна история межди двата сина и So Mi-Ra...

дано да не го разводнят...

 

4zuPREel.jpeg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми се връзва обосновката на действията на главния герой. Уж показа достъчно здрав разум, за да схване че нещо не е наред в "семейството" и да се оттегли и веднага след това се връзва на някаква абсурдна история как го били отвлекли и която лесно може да бъде проверена и опровергана. Не е на добре, ако още в трета серия вземат зрителите за глупаци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми направи впечатление нещо в 1 еп., когато вкараха в болницата сина на президента и търсеха донор майката каза" благодаря ти, че се грижиш за него", нещо от този сорт беше и той и отговори " той също е мой син". Това ми прозвуча странно и се чудех дали президента е истинският му баща или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това засега е само мъгляво предположение, но по-нататък нищо не се знае. Корейците си умират да усложняват нещата, което не винаги е за хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, 3-та серия загубиха инерцията, започнаха с клишетата, с бедния мил Пепеляшко с голямо добро сърце и т.н., дето уж печен, ама го лъжат както им падне. Дано се пооправят по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...