Jump to content

Bride of the Century (2014)


Recommended Posts

Току-що догледах  трети епизод и мога да кажа, че върви леко и увлекателно. :up:

Вкарват разни подсказки и бъдещи ключове към тайните.

 

 

Отвличане като малък?
Майката на брата е умряла точно на рождения му ден
И да, бабата с джиесема медиум ли се извъди? :28558:  :28558:

 

 

 

 

И четвърти е супер, гледайте го! :kissy:

 

  • tumblr_n1xnacABxh1sg8bsuo1_250.gif

 

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

целувки,целувки , целувки и четвърти епизод свърши с целувка, сериала за сега върви много добре...лек и приятен за гледане, Благодаря за превода

 

20140228_1393549799_47393400_1_59_201402

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък попаднах на това

 

 pic.jpg 

 

 

и доста се чудих колко ли пъти снимат, за да сглобят една сцена. :dunno:

 

 

Не знам колко пъти ги снимат сцените, но много често съм засичала такива гафове в други сериали

За сериалчето - не съм почнала да го гледам, но мисля да му дам шанс събота и неделя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният, въпреки че го харесвам от You're Beautiful,

ми е неубедителен като студен и високомерен богаташ.

На ум ми идват доста други актьори, които биха се справили в пъти по-добре.

Като изключим тази подробност двамата са сладки, отиват си. Мацката мн добре се справя с ролята си.

Да не говорим, че има забавни сцени, които ме карат да си се хиля самичка. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онлайн вероятно ще го има скоро по всичките платформи, където излизат най-късно до вторник и с английски субтитри. 

Аз пък се хванах да го гледам текущо тук. от 13 ч. българско време.

Мислех си, че имам бърз интернет, ама... :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Искам да попитам къде мога да гледам 6 епизод онлайн, независимо дали има или няма субтитри.

 

Ето например ТУК  качват всичко веднага, има го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонгстар се справя добре, за разлика от главната актриса, която ми е леко антипатична. Докато играе Ду Рим е по-поносима, нокато превключи злия поглед, става отвратителна. Имаше малка роля в Secret, и там ме остави със същото впечатление. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази седмица излъчването на сериала се мести в петък и събота, 16 ч. българско време, 11 часа вечерта корейско. Предположенията са, че се прави заради по-разкрепостени сцени, което са предвидени  да се случат между героите  <_<  <_<  <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, знаем ги ние корейците със техните разкрепостени сцени <_< <_<  Вечни фенове на тантра любовта -_- -_-

А колкото до сериала, изгледах едва-едва първи епизод и започнах с 2ри... дали е заради някакво си мое настроение или наистина сериалът е толкова зле? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва, не съм очаквала дълбочини по Достоевски :28558:

 

Похвално е и самото усилие на тази кабелна телевизия да пробие, това не е някой от гигантите в Корея, нито са име в тази индустрия. От всичките им предишни продукции "Operation Proposal"  е единствения, за когото бях чувала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва, умерено, но пък стабилно.

Ще има да чакаме суб до вторник- сряда, следващата седмица, аз чакам руските, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва, умерено, но пък стабилно.

Ще има да чакаме суб до вторник- сряда, следващата седмица, аз чакам руските, де.

Защо чакаш руските субтитри, след като си има и български. Пускат ги доста по-бързо даже. ;)

Гледай в азията и при юнаците. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, приятелю. :kissy:

Загледах се, интересно ми е как ще го разгънат това забъркано нещо.

Че ще е по корейски, това ясно.

Русият сладур от  Ангелите е толкова различен и вкиснат, че ми е любопитно

  кога ще си пусне безкрайната усмивка.

 Така че се нареждам с пуканките и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега ми харесва, леко, забавно и мистерия има, а и такъв призрак не бях виждала до сега :28558: Хем  страшен, хем на моменти комичен. Надявам се да продължат в същия дух и по-добрата двойничка да спечели момъка :)    ,а призракът да види сметката на лошата свекърва :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали е описано като мелодрама, ще има сълзи, раздели, а може и недай си боже някой от младите да стане "на призрак". :mellow:

 

След промяната на деня и часа на излъчване рейтингът леко падна, но в събота надмина 1%, което си е рекорд за платена кабелна телевизия.

Хонг Ки е обещал, че ако надхвърли 3%, ще танцува по поличка :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук ми харесва(до 6 еп., че без субтитри не искам да гледам, разваля ми се картинката, понеже въображението ми казва едно, корейските сценаристи мислят друго :) )

Добре се завърза историята, дано се разплете удачно.

 

И двете песнички на FT island много ме кефят. Дотук нямам забележки, освен преиграването на главната, но то може би е оправдано, след като една и съща актриса се пъне на две коренно различни по характер роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не по поличка, а на песента на AOA - Miniskirt, въпреки, че не бих се изненадала и пола да сложи за изпълнението хахахаха

 

Само аз ли съм фен на призрака, такъв е трол понякога, особено когато държеше табелката с посоките...... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...