Jump to content

Recommended Posts

Така де,  не сме виждали звездьовци и не знаем сухари ли са или не, но  бонбон беше със сигурност  :na2:

parab, благодарско за клипчетата,припомних си, каква забава беше, особено края с нуната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е, грам толерантност няма в този форум. Решено е, в петък на откриването на "Дните на корейската култура" ще си спретнем една юмручна на схватка и да решим става ли филма или не.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааахх изгледах клипчетата с гафовете и ме налегна носталгия и почнах да го гледам отново  :D големи сладури главните :D Страхотен, един от любимите ми сериали, направи ме фенка на Kim Soo Hyun за нула време, докато се усетя изгледах драмата няколко пъти един след друг и бях изтеглила всичко останало за гледане с него :lol: И главната е голям образ, така съм се смяла с нея :lol: И ост-а е супер, изобщо препоръчвам с 2 ръце :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не успях да го догледам. Много комерсиализирано, като се започне от апартаментите, колите, гримовете, дрехите, та се стигне до прекаленото фокусиране върху главните актъор и актриса и поставянето на сценария на заден план. Актъорската игра ми хареса, но сценария и сюжета не толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще гледаме Американски римейк на сериала гласи се за януари, кои ще са актьорите и за какво ще става дума още се не знае но уж по сериала ще се водят нооооо ако има висок рейтин можело и втори сезон да направят :dunno: . Тез американци ц ц ц дано го направят по читав но знам ли ги... :slap: Ето инфо към статийката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах я и мога да кажа,че това се превърна в любимата ми драма.Не че съм някакъв голям критик и не че разбирам от добра актьорска игра,но искам само да спомена,че според мен Shin Sung-rok си играеше ролята много добре.Добре са направили,че са избрали него за ролята.Има нещо психопатско в погледа му,което искрено ме накара да намразя Jae-kyung.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах , след Хийлъра избрах това, за да не ми хареса, но успя да привлече внимаието ми! Много ми харесаха актьорите, много сладурско филмче, но края ме остави с прекалено много въпроси, може би аз не го разбрах.  Комични и драматични ситуации не липсваха, престоя на всички герои в болниците малко в почеве ми дойде, ,но като цяло е добър. И може би най- любима сцена от всичките --------->yzfozj.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както излезе сериала виждах от време на време, че много се коментира в темата за нея, но след като прочетох резюмето си казах - "Кви са тия извънземни глупости?" и просто го оставих и реших, че не си заслужава да си губя времето. И ужасно СЪЖАЛЯВАМ! Сериалът е един от добрите, които съм гледала до сега. Разбира се има своите недостатъци. Мацката, която играе главната роля е невероятна. Най - много ми хареса, че дори да е загубила всичко не загуби гордостта и достойнството си и винаги беше с високо вдигната глава пред ония "помяри". Извънземния колкото да е готин, мил, сладък, невероятен и т.н аз повече симпатизирах на добрия малък брат. Щеше ми се да има повече сцени с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче. Грабна ми вниманието и буквално го изгледах неусетно. Главните герой са големи сладури и много си ходят :) Сюжеът е супер, обичам такъв тип сериали в които има романтика, комедия, фантастика и много красиви главни герой. :) Младежът е страхотен просто :) , а тази кака направо е огън :) допълват се както на външен вид така и като характери :) Сериалчето е страхотно , заслужава си вниманието от всякъде. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали мангите, които той ѝ носи в трети епизод, са истински. Или преводите им? Може би сценаристите нарочно за измислили такива заглавия, за да изглежда тя още по-повърхностна романтичка, но да си призная, сцената си беше смешна, като всички останали с тях двамата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм го отдавна, още като излезе, но помня че ми беше скучен и с големи усилия на волята го довърших, само за да видя дали пък няма да стане интересно изведнъж, но уви... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето приятно сериалче, но много далече от шедьовър и всичките суперлативи, които бях чела за него, бяха меко казано пресилени. Хубава музика, приятна атмосфера и що годе добра игра на главните. Е, 'извънземното' си беше тотално дърво, но може би защото ролята му беше такава. На моменти, когато се усмихваше или демонстрираше някаква емоция, беше доста добре. Не ми от любимите актьори по принцип, но става, изтърпях го. 

Най-ми хареса злодея и изобщо криминалната история, както и щурата майка на главната. 

От Чон Джи Хьон очаквах доста повече,  много преиграваше на моменти. Справи се добре, но има какво да се желае. А и не бях забелязала оперираният й нос...леле, направо ме хвърли в ужас с този остър клюн. Толкова беше красива преди, с това нежно и хармонично лице. Сега пак е хубава, разбира се, но много по-зле от преди, ама много. Не съм й гледала новите продукции изобщо и не бях чула, че през 2008-ма се е оперирала. Жалко, мислех я за по-интелигентна и жена с вкус, честно казано. 

Като цяло историята е приятна и става за релаксиране. Много ми хареса музиката, но не намирам вече линкове за сваляне, някой има ли идея къде да намеря саундтрака? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ivanjelina написа:

Много ми хареса музиката, но не намирам вече линкове за сваляне, някой има ли идея къде да намеря саундтрака? 

Ето тук, ако имаш регистрация - :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, bealonenomore said:

Ето тук, ако имаш регистрация - :click:

Благодаря ти много, bealonenomore, но нямам регистрация, за съжаление. Опитвах и преди, но винаги пише 'invite only'. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/6/2017 at 6:38, ivanjelina написа:

Като цяло историята е приятна и става за релаксиране. Много ми хареса музиката, но не намирам вече линкове за сваляне, някой има ли идея къде да намеря саундтрака?

 

 И тук също - :click:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновена опция за онлайн гледане на Звездолин: :click: 

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странен сериал. Легендата за Синьото море с Jun Ji Hyun повече ми хареса.  Финала беше също странен и отворен, но предполагам че подхожда на извънземната идея на сериала.

Off Topic

Извънземния надарен с доста сили, ама не може да се справи сам с лошия??  Пак се почна. И от тука се заплитат едни тъпотии.  Имах чувството че бъркаха извънземния с някакво божествено същество. А те не са едно и също нещо. Не знам какво искаха да ни кажат, че той не може да убива хора щото нещо си? Това не се отнася за извънземните. Те могат да трепят всекиго без ограничения. 

Става за гледане. Jun Ji Hyun си е същата празноглавка. Дано в последния си сериал сега да се промени. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, gig911 написа:

Странен сериал. Легендата за Синьото море с Jun Ji Hyun повече ми хареса.  Финала беше също странен и отворен, но предполагам че подхожда на извънземната идея на сериала.

  Скрий съдържанието

Извънземния надарен с доста сили, ама не може да се справи сам с лошия??  Пак се почна. И от тука се заплитат едни тъпотии.  Имах чувството че бъркаха извънземния с някакво божествено същество. А те не са едно и също нещо. Не знам какво искаха да ни кажат, че той не може да убива хора щото нещо си? Това не се отнася за извънземните. Те могат да трепят всекиго без ограничения. 

Става за гледане. Jun Ji Hyun си е същата празноглавка. Дано в последния си сериал сега да се промени. 

 

E, ти колко извънземни си срещал та знаеш? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...