Jump to content

Изтокът, България и бъдещето


ukio

Recommended Posts

Изтокът, България и бъдещето

f8bbcc1bed53370e.jpg

 

Каква е ролята на Източните държави в света днес и каква се очаква да бъде в бъдеще? Попаднах на уникален анализ на проф. Нако Стефанов, който сметнах за полезно да видят и чуят повече хора. Китай стои в основата на този разбор. Изключително интересни изказвания, подплътени с факти и дълбоки познания за всички източни страни.


Ако откриете други подобни материали на лектори, които заслужават внимание, смело допълвайте с мнения!

Чувствам, че с удоволствие бих посещавала лекциите на подобен преподавател. Мисля си, че студентите му са истински късметлии.

Първо интервю

Второ интервю

 

Нако Стефанов: Професор, доктор на философските науки, д-р по история, японист и изследовател на Източна Азия - Китай, Корея и Япония, специалист по управление

 

На 29 октомври в София проф. Стефанов ще изнесе лекция "Японски достижения. Архитектура. Изкуство. Дизайн". 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нако Стефанов наистина е голям капацитет в областта. Преди няколко години го поканихме на "Корея и аз" и изнесе много интересна лекция за икономическия напредък на страната. Жалко, че тогава публиката нямаше търпение за к-поп развлекателната програма и се прозяваше отегчено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно не е вярно. За мен, а сигурна съм и за мнозина други, лекцията тогава беше доста интересна.

Проф. Стефанов я води много приятно, запозна ни с някои интересни факти, информацията беше поднесена неформално.

Сигурна съм, че и сега ще бъде така. Препоръчвам на всички запалени по Изтока да я посетят. Наистина Азия не е само к-поп, красиви актьори и сериали.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...