Jump to content

Recommended Posts

The Revenge Therapy Company / Borisut Bumbut Kaen

 

spacer.png

 

Off Topic

4ec7c084f92c311e.jpg

 

Година: 2009г.
Държава: Тайланд
Жанр: драма, романс
Епизоди: 15

 

Участват:

Aum Atichart Chumnanon като Taywan Noralak (Tay,Tep)/Jom Arlak
Anne Thongprasom като Nongchanai Sirin(Nong)
Pip Rawit Terdwong като Chakrit (Krit)
Jaja Primrata Dejudom като Noowaen
Art Pasut Banyam като Arnont (Nont)
Kik Mayurin Pongpudpunth като Salin

 

Резюме:

Историята започва със сватбата на собственичката (Ann) на 5-звездния хотел "Сирин",
която се опитва да застреля една от гостенките. В цялата суматоха около този инцидент, съпругът
на пострадавшата - Тайуан (Aum), отвежда жена си и детето си с колата, но попадат в тежка
катастрофа, при която той загубва цялото си семейство, а самият е обезобразен до неузнаваемост,
с тежка мозъчна травма, която поражда пристъпи на лудост.

В цялата тази история, в която е трудно да определиш кой е луд и кой е нормален,
примесена с множество интриги, изневери, желание за мъст, обиди и корист, се
появява любовта, която ще сложи всичко на място и ще изведе истината на бял свят.

Ако ви е харесал сериалът Defendant of love- няма да съжалявате, ако почнете да
гледате този. Borisut Bumbut Kaen следи гръбнака на спомената история, но
е превъплатен дори още по-добре, с още по-горещи страсти и емоции.

 

Сваляне:

 

Онлайн с английски субтитри: Тук, Тук и Тук

Свали с руски субтитри: Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна е слаба дума за играта на Ан и Аум.И за двамата имах добро мнение като актьори,но след този сериал просто ми се разбъркаха тотално представите.Не видях един слаб момент и при единия и при другия.Удоволствието да ги гледам е просто ........ Сюжета също беше доста на ниво.Определено е сериал за който е просто задължително да отделиш време.Определено влиза в личната топ 5 на азиатските сериали и е на първо място в тайланската класация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

miglenaciq, много се радвам, че и на тебе много ти е харесал сериалът.
Според мен режисурата и сюжетът бяха изключително добри, а ролите на
Ан и Ом бяха изключително сложни, но се справиха толкова добре, че няма
как да се забравят. Да не говоря за изключително романтичните сцени, целувки,
епизоди, с които беше обогатен този сериал; определено на фона на толкова
лъжи, преднамерено зло, интриги и озлобеност, любовта огряваше всичко наоколо
толкова красиво и нежно. Много съм доволна и от края на сериала с тази прекрасна
романтична сцена накрая и с възцарилата се радост и общност на любимите ни герои. smile.gif
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подхванах го. Прекрасна роля на Анн. :) На Аум също, не мога да не му го призная, въпреки че принципно така и не го харесах. Във всеки случай ако има някой, който може да се справи с ролята на отмъстител с психични проблеми, то това е човекът. :D

Още съм в началото, така че пиша основно да споделя мъката си от ниското качество на епизодите. Рядко ми се случва да мрънкам за видеото, но в случая половината кеф от играта им отива на кино с тия пикселизирани физиономии. :(

Освен това

 

каква желязна батерия имаше телефона на покойната не е истина. И видео направи, и стоя включен сума време, и пак имаше енергия и за разгвор, и да връти видеото. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С моя руски надали ще успея да се насладя на сценария. :D Иначе видеото си го бива, мдам. Жалко, но май ще си остана на версията в тубата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си до сега не бях виждала на някой толкова да му отива да играе психопат....

Тази лудост, този блясък в очите...Ом направо ми скри топката. Каката и тя добре се справя с ролята на безволева кифла, като не е в истерия :282: Да видим още не съм го довършила сериалчето, дано да ме изненадат с още нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си до сега не бях виждала на някой толкова да му отива да играе психопат....

Тази лудост, този блясък в очите...Ом направо ми скри топката. Каката и тя добре се справя с ролята на безволева кифла, като не е в истерия :282: Да видим още не съм го довършила сериалчето, дано да ме изненадат с още нещо.

 

"Безволевата кифла" е запазена източна марка, не знам защо?! Може би, понеже жените им далеч не са толкова

тихи и добрички. :rolleyes: А ако искаш да видиш Ан в ролята на волева жена с характер, гледай Love Recipe, няма

как да не ти хареса.

 

Съгласна съм, че Ом добре се справя с този тип роли, но това не е единственото му амплоа! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сега го гледам. До 10-та серия съм. :) Наистина добре си играе ролята момчето, чак на моменти се чувствах притеснена за него като го гледам. :lol:

Пък главната такъв рев му удари завалийката през цялото време, и същевременно бой с шамари и истерии, че си викам таз жена ще се разстрои от играта в този филм. :lol: Сестричката много сладка :) изобщо всичките добре си играят ролите. Нашия симпатяга, когато е спокоен наистина е наслада за очите. :rolleyes: Друго интересно ми е да видя природата, самите хора, начина им на живот (относително, но все пак..) , тъй че общо взето съм изненадана приятно и ми харесват филмчетата. Дори вече съм си набелязала следващия сериал. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно зачеркнато заглавие :lol:

Този сериал беше наистина много интересен. Още в първите секунди на първи епизод те хвърля в дълбокото и така до самия край. В момента, в който решиш, че си излязъл :huh: и хайде отново обратно :o Много интересна идея и прекрасно изиграна от всички актьори.

Двойката Ан (Нонг) и Ом (Джом, по-лесно го казвам). Бяха много интригуващи и интересни, но...

 

Абе дори не знам от къде точно да започна. Първо, че Нонг изглеждаше луда още като я видях с пушката си казах на тая нещо и хлопа. Много бързо я намразих, заради това, което успя да причини на Джом и не толкова заради Наре, колкото заради малкия сладур, който имаше какво да види от живота. Но в последствие, когато Джом откачи започнах и него да не го долюбвам. Разбирах го, че иска да си отмъсти, но начина, по който го правеше въобще не ми допадаше. Разбирам, че най-лесно беше да се възползва от лудостта й, но все пак... След това мислех, че нещата почват да се изясняват като Нонг най-после разкри миналото си и започнах да й симпатизирам. Каква травма само носеше от детството. Да видиш собствената си майка обесила се не да те травматизира, ама наистина ще си те чалне. Не че и Джом нямаше нужда от отваряне на очите. Жена му си беше лисица и това ми стана ясно още докато Нонг я гонеше с пушката и вече като дадоха картината в хотела я отписах. Много им се радвах на сближаването, но дразнеше тоя период искам те не те искам първо от страна на Нонг после хайде Джом пак лудна и в обратен ред сега пък аз не те искам. Евала й за края. Умрях си от кеф като ги видях тримата (Нонг, Джом и Арнонт) да вървят срещу арестуваните гадове. Не можех да повярвам как в погледа й вече се четеше само сила и воля за борба. Воля, която преди това исках да видя, но така и не я показа. Не стигаше, че Джом си беше жертва още от самото начало ами накрая заради начина, по който се наложи да защити Нонг (лъжите) щеше най-много да пострада. Чисто за малко ги бях отписала като двойка, но пък тогава с право щях да я намразя. Тази заради, която най-много изстрада накрая едва ли не се изкара най-голямата светица, а той излезе гадняра. Това не беше справедливо!

 

А сега любимците ми Ваен (сестрата на Джом) и Арнонг (брата на Нонг)

 

От тези по-големи сладури нямаше. Още като започнаха пиперливите закачки си казах, че ще са ми любимци и така до края. Много се изкефих на момента, когато се опитаха да приспят Ваен, ама не им се получи. Ами Арнонг и неговите несполучливи опити да й се обясни. Мислех си, че Ваен никога няма да в цепи, че точно нея харесва и като взе да ревнува... Ама добре се контрираха и накрая, когато Ваен избра брат си шапка и свалях. Тя го подкрепяше във всичко и се радвам, че избра точно него, а не Арнонг. Доказа, че тя си има семейство, на което държи и с онова сбогом успя да събуди Арнонг. Явно имаше нужда да я загуби, за да разбере колко я обича. Но въпреки всичко си ги харесвах много. Ако има и друг сериал с тях двамата ще го изгледам с удоволствие.

 

Накрая да не забравя Тонг. От тоя по-голям сладур нямаше. Толкова ме кефеше като, без да иска забъркаше по-голяма каша. Много му се зарадвах още в психиатричната клиника, където помагаше на Джом. Тонг служеше като глътка чист въздух в епизодите. Точно, когато напрежението растеше и на теб на моменти започваше да ти натежава обстановката и да си казваш, че може би няма да го догледаш и хоп появява се той и забравяш случващото се:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Art Pasut Banyam e син на известен тайландски актъор /Rak Banyam/ и има зад гърба си над 10 сериала, в част от които е в главната роля.

Сериали с негово участие на аглийски, on-line:

Nampueng Kom - романтична драма.
и

Suay Rerd Cherd Sod - романтична комедия.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toзи сериал се оказа много добър, въпреки че бях скептично настроена за двойката Аум-Анн, и двамата се справиха много добре с ролите си.Откакто гледах Defendant of love си мислех, че няма по-подходяща партньорка за Аум от Афф, но и с Ан им се получиха добре нещата. Само едно не ми хареса-много тегаво и бавно някак се развивваше действието, можеха да ги посбият нещата, първите 6 епизода най-вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен и заплетен лакорн.

И двамата, Аум и Ан, си изиграха ролите невероятно!

Такива големи психари трябваше да бъдат, че на моменти се притесних за тях, и за това как са преживяли снимките, които са продължили цели 10 месеца! :)

Героите през цялото време се бореха с психологическите си проблеми, които хич, ама хич не бяха леки!

 

 

667869.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно интервю с Аум Атичат(Аум) и Ан Тонгпасом за снимките на "Borisut Bambut Kaen" /Терапия за отмъщение/ (2009)

 

Бг субтитрите тук:

:getsubs:

 

Самото интервю може да дръпнете оттук: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за превода на интервюто :)

И Ан, и Аум изглеждат страшно обаятелни и магнетични личности. Не позират, а се държат съвсем естествено :kiss2:

Все още не съм гледала сериала, но определено трябва да го направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала много ми хареса и ...какво стана накрая лудите се оказаха нормални а нормалните луди :-) Гледах го с английски субтитри, заслужава да се види

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма скука с това лакорнче, непрекъснато нещо се случва и бушуват всякакви емоции. За играта на актьорите почти нищо не мога да кажа, защото не се виждаше дори накъде гледат, когато не бяха в едър план - не намерих читаво видео с английски субтитри и се мъчих с един мазоч...

Като цяло ми хареса историята, дори изтърпях женските боеве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...