Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

My Bromance the Series

 

Държава: Tайланд

Жанр: драма, BL

Епизоди: 12

Период на излъчване: 11 декември 2016- ?

Канал: MCOT

 

 Участват:

Chaiya Jirapirom като Bank

Na Songkla Patpasit като Golf

 

Резюме: След като разбират за отношенията на двете момчета, близките им изпращат Bank в САЩ, а Golf остава в Тайланд. След осем години те се срещат отново- Golf е вече опитен водолаз, а Bank изследовател. Bank е сгоден за приятеля си Jackson в щатите, но Golf все още не е забравил своя "брат". В епизодите се преплитам моменти от преди 8 години, разкриващи как са се развили взаимоотношенията им  с моменти от настоящето.

Сериалът е свързан с филма My Bromance (2014), но не съвсем, тъй като има някои промени в сюжета.

 

Свали

онлайн с англ суб

онлайн с руски суб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

desini, не знам  мислиш ли още по въпроса дали да го започнеш, но моят съвет е да му дадеш шанс. След изгледани вече шест епизода, което си е половината сериал, мога да кажа, че този е нива на така хвалените SOTUS и Love sick (много трудно ми върви Love sick на мен). Има и някои съществени разминавания с филма, така че много е вероятно да има друг финал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм на 5-тия сезон на Queer as Folk и като го довърша ще му дам шанс. Четох съдържанието и това, че двамата отново се срещат след 8 години, завършили образованието си, с професии, единия сгоден и т.н., е нещо, което във филма липсва 

поради по-ранната смърт на единия от "братята"

. Затова наистина има голяма вероятност за различен финал в сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седми еп. голяма скука се оказа и толкова излишен, почти колкото четвърти. Дано не избързах с хвалбите. С темпото, с което се движат ще им трябват поне два сезона, първи за преди осем години и втори за историята в наши дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...