Jump to content

Recommended Posts

Ако ви харесва този филм, гледайте и "Windstruck" което се явява нещо като предистория на този. Дори краят му ако не се лъжа съвпада с началото на "Sassy Girl":

 

Като го среща го в метрото

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ненормалната комедия. Така не съм се смял и на хамериканските продукции и дори на Тайната градина. Филмчето е от преди 10 години, но явно тогава са правили по-яки комедии, защото сега не намирам нищо подобно на това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви харесва този филм, гледайте и "Windstruck" което се явява нещо като предистория на този. Дори краят му ако не се лъжа съвпада с началото на "Sassy Girl":

 

Като го среща го в метрото

 

Доста ме замисли човече. Наистина сцената е пак в метростанцията и същият актьор я спасява,но в "windstruck" тя е с полицейска униформа и не е пияна,но определено приликата със случката не мисля,че е случайна.Да не говорим ,че начина по,който се държи и говори актрисата е едно към едно и в двата филма. И определено бих повярвал,че е предистория ,но пък хронологично филмите не съвпадат.Освен като са снимали онзи през 2004 да са го снимали като предистория,което не е лишено от много логика.Любопитно ми е,взема се поразтършувам може пък и да открия някаква информация относно това. И само да допълня,такъв шемет като главната е рядко срещано явление laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си мисля че поради огромния успех на "Sassy Girl" по късно са направили "Windstruck" но филма сам по себе си се явява предистория. Не става напълно ясно дали наистина е свързан или не, но приликите не са случайни. Възможно е просто да са имали проблем с правата върху заглавието.

 

А иначе спомням си един много подобен на "Sassy Girl" корейски филм но не мога да се сетя заглавието. Момичето там беше някакво миличко и кротко но като се напие откачаше и пребиваше всички наред :).

 

Страаааашно напомня на "Sassy Girl", ще взема да се поразровя току виж съм се сетил заглавието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

А иначе спомням си един много подобен на "Sassy Girl" корейски филм но не мога да си сетя заглавието. Момичето там беше някакво миличко и кротко но като се напие откачаше и пребиваше всички наред :)

 

Страаааашно напомня на "Sassy Girl", ще взема да се поразровя току виж съм се сетил заглавието.

 

Може би този > Two Faces of My Girlfriend

 

asmodeus а ти ако не си гледал от "новото поколение" My Girlfriend is an Agent , аз на него си паднах от смях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би този > Two Faces of My Girlfriend

 

Като му чета резюмето много вероятно да е той, и без това съм го гледал много отдавна така че ще го смъкна да го преслушам пак.

 

Интересно за "Sassy Girl" е че е правен по истинска история с единствената разлика че в нея след като се разделят той никога не я вижда повече ( и няма извънземни). Иначе случките са действителни и момичето си е било точно такова готино и откачено. Ако някой се интересува мога да погледна за линк към оригиналната история, имаше я някъде преведена от корейски на английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другият филм където главната като се напиеше ставаше супер луда мацка е наистина Two Faces of My Girlfriend . Аз и него съм гледал два пъти ))) "Моето момиче е агент" също е много забавен,ако някой не го е гледал още,но не мога да го приравня на едно с останалите два филма.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм Агентката с Канг Джи Хуан е ако не се лъжа. Много добър.

 

До като се чудех какво да гледам и пак се спрях на Моето момиче. Е та такава девойка искам, с такава жена няма да скучае човек. :)

Редактирано от asmodeus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми филми...

Невероятна,трогателна история...,а тези двамцата бяха страхотна двойка!

Един от любимите ми моменти е,когато тя свиреше канон на пиано в университета,а той и занесе роза

/кой от слушателите там би предположил,че тя го е накарала да го направи :lol: /

А на края просто ревях с глас.Задължителен за гледане....

само един съвет,ако не сте гледали "Windstruck" ..изгледайте първо него..защото аз направих обратното и сега малко съжалявам...

така даже "моето небрежно момиче" ще ви се стори с още по-хубав завършек ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък филм. Когато го свършиш, усещаш, че имаш залепена на лицето си голяма глупава и щастлива усмивка. :) За романтиците - гледайте го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много отдавна се каня да го гледам това филмче и вчера най-после му седнах. Историята е хубава, разтоварващ е, но няма да се нареди много напред в класацията. Честно казано, след толкова много положителни коментари очаквах да е по-забавен.

 

Най ме разочарова, че развръзката стана ясна доста преди края.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът съм го гледала отдавна, но определено е запомнящ се. Първият път, като го гледах, бях сама и направо буквално едва не паднах от стола от смях на някои моменти. После с мама го изгледахме още веднъж и тя също му се накефи. Определено си заслужава гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,така. Тази година се планира заснемането на втора част на филма. Като ролите са предлложени на Ча ТЕ Хьон (отново ) а женската роля на Виктория от к пoп групата f(x) . Засега няма потвърждение,че са приели,но не са и отказали. Така че,ще почакаме пък ще видим. Аз се колебая за това дали да има продължение на един от хубавите корейски филми. Хем ми се иска да има,хем ме е страх да не прецакат нещата. Ще се чуе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти го започнах и не можах да го довърша, явно съм една от малкото, където не им е харесал филма, но въпрос на вкус, ако ми дойде музата може и да го потретя :rolleyes: :rolleyes:

 

Съгласна съм с теб напълно - и на мен не ми допадна. Може би имах прекалено големи очаквания, но не можах да го изтърпя повече от 30 мин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с теб напълно - и на мен не ми допадна. Може би имах прекалено големи очаквания, но не можах да го изтърпя повече от 30 мин. 

 

И на мен не ми хареса изобщо.Дори няма да го догледам....ГОлЯМА тъпотия.Как е харесван ми е странно.Може би за това време това се е харесвало...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного комерс има в корейското кино вече и именно за това са тези негативни мнения. Както ти смяташ това за тъпня, така и аз не гледам нищо което е +2012. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай новата адаптация, този път под формата на исторически сериал, се усетих, че много малко помня(май последно го гледах през 2011) за един от най- любимите ми и един от първите ми корейски филми. Помнех само как Чон Джи Хьон му лепваше едно "Чугуле, ще пиеш кафе" на Ча Те Хъон, то тази фраза ми стана като запазена марка с времето, защото съм голям любител на кафето и като се засечем с някой познат/приятел случайно и седнем някъде и посмее да не пие кафе с мен...... Второто, което си спомнях е как се разминават, когато той се качва, а тя слиза от влака едновременно(оказа се, че е обратното де), но най- интересното е, че помнех тази сцена като една от най-тъжните в романтичните продукции(има и по- тъжни обаче). 

Сега, когато го изгледах след толкова време, отново се влюбих в този филм. Той остава един от най- добрите филми, където съотношението между комедия/романтика/драма е толкова добре балансирано. Макар че във всички филми Чон Джи Хьон е повече от прекрасна, точно тук и то в тандем с Ча Те Хьон прави най- запомняща се роля...поне за мен, аз винаги първо ще я свързвам с този филм. 

По- старите корейски романтични комедии/драми си остават класики, трудно може да се намерят толкова добри изпълнения през последните години. 

Чета си мнението с предишния ми никнейм от 2010, личи си,  че и тогава съм била еуфорично пленена от филма. Както е и с други изкуства, някои филми не остаряват, в смисъл, че събуждат едни и същи емоции при всяко гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...