Jump to content

ИГРА: Познай анимето


Recommended Posts

Пфф, никога не съм го гледал, изстрелях на посоки и като си легнах сънувах как съм познал и бам познах :rofl: Трябва да пусна тото. Та, някой друг да пуска вместо мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг да пуска.

Не знаеш как става ли гледам, че за трети път се правиш на мързелив?! :D А не ми се вярва хем да ти се играе, хем да не ти се занимава да слагаш скрийнове, гледам че и аватар нямаш, което пак ме навежда на мисълта, че не можеш да се оправиш с такива работи, в което няма нищо лошо никой не е научен по начало. 

Значи ето най първобитният метод - пускаш анимето от харда си или от vbox (там има почти всичко), избираш си някоя сцена и натискаш копчето PrtSc (print screen) от клавиатурата. След това отваряш някоя програмка за обработка на картинки, най лесно Paint и натискаш Ctrl+V за да се вмъкне скрийншота и изрязваш със Select това, което ти трябва щото PrtScr ти снима целият работен плот не само това дето виждаш на плейъра. Запазваш го и влизаш в сайт за ъплоуд на снимки, препоръчвам imageshack! Качваш го там и копираш директлинка дето ти генерира и тука в поста има един бутон за изображения и там го слагаш в ивицата за линка и готово! cigarl.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам как се правят картинки много добре, просто ме мързи. Има я същата игра в Animes-BG, така че не съм чел вашите правила като си мисля, че е същата. Там, ако не искам, мога да дам реда си на някой друг, та той да пусне картинка, а като наказание аз нямам право да позная картинката пусната вместо мен. Според мен няма нищо лошо в това ? Или и другите ги мързи да пускат като мен ?  :lol:

 

Edit: Погледнах правилата и ето какво открих:

 

Как и кога да се пусне нова картинка?

1. Само този познал предишната картинка има право да пусне нова!
Изключения от правилото :
- Ако човекът, познал последната картинка каже, че някой друг може да пусне, то тогава всеки има правото да го направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...