Jump to content

Recommended Posts

Някой знае ли кога ще излиза сезон 2?

 

Изпратиха ми това -

 

За наша най-огромна жалост втори сезон няма да има. Аз също гледах това клипче, но за съжаление това не е за самият сериал, а за бъдещ фенфик, т.е. нещо като довършване на историята, което самата потребителка качила това клипче ще си прави. sad.gif

И за наше още по-голямо съжаление - те ще са на френски и няма да са на видео, а ще ги пише и най-вероятно ще са качени в някой сайт за фенфикове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвал/а е откъс от филма " "Diary of June"", за да направи този видеоклип, тъй като не е могъл/а фена/ката да се примири със смъртта на прокурора.

Някои от субтитрите са фалшиви, така че ако сте родени корейци да го/я извините.

Ми, то и филмите не са истински, така че нищо не пречи на по-заклетите фенове да измайсторят още някоя и друга серия,

па ще е и с края, който предпочитат. Супер, нали...? То ся с тая напреднала техника и най-вече Интернет технологиите, нищо чудно...

Но едва ли, Мин-Хо-то, не го е закъсал толкова за пари, а и тая кака от ВЯРА му изпари вярата. Май целувчицата не е много споделена,

и леко е разочарован дечкото, така ми изглежда, не като с НАНА-та веднага да я улови градскию ловец у мрежите си. Фант-ази-и-те ми за ВЯРА-та.

Мисълта ми е, за продължение след сериала.dry.gif:rolleyes:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен филм.Още не съм го изгледала ,но съм адски впечатлена до тук.

Мин Хо е страхотен в тази роля.А каква красива двойка сас Нана направо нямам думи много ми са сладки.

:kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах преди време сериала и много ми хареса.Мога да кажа че е един от любимите ми корейски сериали :wub: :wub: :wub: а Lee

Min Ho е много красив и много го харесвам като актьор :wub::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле уникален филм,ама тия корейци ще ме съсипят.Какъв край, се съм се разочаровала,но чак пък толкова.Поне едно гуш да имаше там при тия зеленкии.

Иначе си е страхотен от всякъде.Де тоя късмет и у нас да има кой да разкрие така корупцията.

Много хубав Мин Хо и си изигра ролята изключително.Много му отиваха бойните сцени и мисля,че има голямо бъдеще в тази сфера.А тая душичка На На направо да я схрускаш.Аджоши много ми беше симпатичен,всичко си изпълняваше човека и му се отдаваше да е хитрушко.

Като замисъл ми хареса,а като изпълнение още повече.Да да със сигурност бих го гледала отново. :es: :es: :inlove:

:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът си заслужава времето, което ще му отделиш за да го изгледаш. Първите епизоди са много интересни, пускаш епизод след епизод за да видиш какво ще стане. Единствено края ме разочарова, много слабо. Очаквах нещо повече. В главата ти остават толкова въпроси без отговор, което е дразнещо, но от сериалите, които съм изгледала до сега съм се убедила, че корейците не са много добри при писането ако щеш измислянето на финалните епизоди. 
 

 Беше страхотно да видя Мин Хо в друга светлина. Малко е скован в сцените, в които се бият, но не чак толкова, че да дразни окото. 

 Ким Нана - За пръв път да ми хареса главната героиня. Много е хубава и радвам се, че не се я направили някаква тъпа, която нищо не може ама дава всичко от себе си *например: Гюм Джан ди или О Ха Ни или онази от "Тя е напълно луда"* и се тъпче, като за последно. 

 И да не забравя

беше ме жал за прокурора, като го убиха беше един от любимите ми герои в сериала. 

 

Редактирано от parab
Ползвай спойлер таг!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си го изгледах с кеф! Действието се развиваше доста бързо като за корейски сериал, а всички актьори са ми от любим нагоре :)

 

Малко в повече ми дойдоха ефектите и способностите, които бяха приписали на нашто момче, чак се зачудих Джеймс Бонд ако го види дали няма да се разстрои, ама нейсе ;)

 

И не на последно място - изключително тъп и претупан финал (точно по корейски!). :D

 

P.S. Живо се интересувам каква марка беше колата на МинХо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай го, това е сериала, в който гледах за втори път Мин Хо, Първият път беше в БОФ така, че тук той е в съвсем друга светлина. На моменти става малко скучно и като цяло бойни сцени на Мин Хо понякога са малко сякаш изкуствени ама предполагам, е ще ти се хареса. Особено начина, който той се облича и яката му прическа в началото ;)

a60cd28732b4bb89620014fb8085e5aa.jpg 

 

Предполагам също, че и прокурора ще ти допадне ;) Гледай го и сподели мнение ;))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля да го гледам тъкмо приключих с "призрака ' с Джи  и почвам тегленето на този ....  Мин Хо  в историческата драма с бойните сцени беше добър явно е тренирал тогава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша и аз, след като гледах сериала за втори път. Наистина добър...ще ми се да коментирам темите, а не героите и актьорите, тях ги харесах още първия път. Отмъщение, възмездие, прошка, корупция...последствията от всичко това, въпреки малко слабия финал, аплодисменти за сценаристите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го, но не мога да кажа, че останах доволен от сериала. Главната двойка актьори не са лоши, особено девойката е голяма слударана - май тя играе и в "Лечителят"... Сюжетът (както вече разбрах след 10-на изгледани корейски сериала) естествено куца и то много - сума ти нелогични сцени и диалози, финалът мен лично много ме подразни - най-симпатичният персонаж за мен го отстраниха по толкова жалък начин, че направо се чудих как е възможно такива хора да бъдат сценаристи и да им се доверяват продукции като тази. 6/10 му дадох. И то основно за няколкото добри сцени и що-годе приличния избор на главна двойка актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...