Jump to content

Recommended Posts

Дядката ни отказа от бадемите, скоро и от  шоколада и като поплюем малко - направо изваяни  моделки , естествено без якета :28558:

В тоя епизод, нямаше и един нормален диалог за цяр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така съм се смяла с клюкарката и бившият рокер в храма.Как няма  да пръцкат,то  който и да е при това

дупене

всеки ще се изпусне. :28558:

А пък пияницата как обещаваше на детето,че ако го приеме ще се откаже да пие,а той още от началното училище е започнал. :slap:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като се сетя, как им обясняваха на младежите, каква е любовната история на пияницата. Те тогава кимаха разбиращо, ааааааа значи затова пие толкова много, още тогава им казаха, че той си пиел много още от началното училище. Хихи, пълен е с бисери този сериал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо криминално се задава в последните серии ;)

 

Кадри от Инстаграма на щерката на рокера :о

 

Редактирано от mrnkaloto
Покрит линк
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ама трябваше ли баш преди финала да се наложи да чакаме още една седмица! :mellow::nunchako:

Заради музикално шоу ще се излъчи само предпоследния 19-ти епизод, а 20-я другата събота или неделя :modpower:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо криминално се задава в последните серии ;)

 

Кадри от Инстаграма на щерката на рокера :о

 

 

Само ще да са набарали мангизите на бандюгата- като гледам как са олепени с тиксо, много вероятно, да е негова работа, но пък иначе пеят :28558: 

 

 

"Е, ама трябваше ли баш преди финала да се наложи да чакаме още една седмица!  :mellow:  :"

Роси, тъкмо по Коледа да похапнем бадеми  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тука като в една друга тема съжаляваме, че наближава финала, добре ни забавляваха тия откаченяци :28558:

 

Зелето може наистина да вдъхнови човек да стане актьор, особено за кунг-фу филми :rofl: :rofl: :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно коледно подаръче за фенките на малкия:

 

Филм в ютюб на ученическа тема с английски субтитри. Middle school Student A. Приятно гледане!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееххх... Беше каквото беше. Много се забавлявах и ще ми е малко криво,че няма да ме разсмиват тия ми ти дебили. Особено се радвам, че запазиха нивото на идиотизъм съвсем до края. Май ще си го пускам в кофти дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа няколко добри думи за сериала. Не помня кога за последен път съм гледала корейски сериал без да превъртам, е ли пък цели 20 епизода. Тук спокойно мога да изгледам още 20 епизода без да се отегча. Толкова колоритни образи  накуп не ми се е случвало да гледам, кой от кой по-ненормален. :rofl: Толкова дебилия не е за всеки, но поне сериалът е свеж и доста забавен.  :up: Бях го отписала и нямах никакво намерение да го гледам, но размислих заради коментарите във форума. Предвид това благодаря на всички коментирали съфорумци - без вас щях да изпусна най-забавния сериал от доста време насам :beer: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да си останат идиоти докрай!  :icon_sunny:

Радвам се, че в края на годината догледах един такъв забавен сериал, с "нормални" герои с "нормални" проблеми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селската пияница си е цял СангДък със съкровище. Безценна гледка е като го дадат начервен с червилце и по двете бузи, как маркира цяло сего с физиологичен мат'риал и все го сгащват. Няма такъв карък :Д

 

 

Имам допитване до кореистите от форума. То се разбра кой ми е любимецът, но той има един лаф в сериала дето не мога да доловя чуваемо, а камо ли да го напиша. Става дума за добре познатото му: Да, бе!' :Д Другото което ме интересува е изразът им за: Гледай си работата!' Звучи ми като: нещо си ....кушо/у, но така и не можах да го разкодирам. Ще се радвам, ако някой ме светне по въпроса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което споменаваш като "къш", вероятно е "ккоджьо" (двойното "к" не е грешка). Буквално "изчезни" и няколко подобни значения. За другото не разбрах, конкретна реплика на СанДък ли имаш предвид или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се казва експресен отговор. Помислих си, че форумът се бъзика с мен, хехе. Благодаря мн за разяснението. Относно репликата на Сан Дък, не мога да доловя какво точно казва, но това му е култовата реплика и си я ползва често. На бг винаги я превеждат като: Да, бе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде тогава ще се позаслушам и ще ти пиша пак, че стана късно днес, а така или иначе смятам да гледам пак, този път със субс :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеле, бадеми, риба тон- голяма салата стана.

Всякакви беди оправя и с депресии се справя.

Даже водорасли с шоколад, за основно ще ви поднесат.

Тъй, че гледайте без страх, ще се спукате от смях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...