Jump to content

Recommended Posts

 Аааа, гледах го.

Не ме грабна много, но беше достатъчно интересен, за да ми задържи вниманието. Имаше си свежите и забавни моменти, лафове, неща от живота, любов, лудост.

Като цяло - не си струва да зарежеш някой, който обичаш, само защото е пообъркан малко :) :) :)

Къщата, в която живееха и на мен много ми хареса, особено градината - тя беше прекрасна и скрита :)

Jo In Sun и Kong Hyo Jin бяха великолепни!

А да, много ми хареса как преводачите са намерили решение за имената на героите - Йонгджин вместо Йонг Джин, Донгмин вместо Донг Мин, Кангу вместо Канг У и т.н. Суупер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме впечатли особено много , но пък успя да държи интереса ми до края. Добре изградени персонажи. Историята не беше уникална, но пък добре си бяха подредили всичко.  Гледа се като цяло, не съжалявам за избора. :na2:

 

А да, много ми хареса как преводачите са намерили решение за имената на героите - Йонгджин вместо Йонг Джин, Донгмин вместо Донг Мин, Кангу вместо Канг У и т.н. Суупер!

На мен не ми харесват тези събирателни на имената. На няколко пъти съм ги срещала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за мнението ти rery. Предполагам, че не си вникнала в смисъла, а относно имената, намирам, че това беше добър избор.

Браво на преводачите, перфектна работа!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за мнението ти rery. Предполагам, че не си вникнала в смисъла, а относно имената, намирам, че това беше добър избор.

Браво на преводачите, перфектна работа!!!

Коментара за имената не е критика към преводачите, просто на мен ми хресват разделени. И мисля че мнението ми за драмата е положително. Не знам кое е жалкото в мнението ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rery, за момента на излъчването си драмата си беше уникална. Поне аз не се сещам драма, в която главният герой да е шизофреник. Не говоря за американско, а за корейско.

Има и друго уникално - образите. Трима психиатри и двама с психични проблеми. Но и психиатрите си имаха своите вътрешни проблеми, особено главната героиня. Отношенията между героите също бяха адски различни от другите корейски драми. Не знам за теб какво е уникално, ако това не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кидо , явно съм недоразбрана, но не ми хареса идеята за шизофренията. Работя с 4 деца,параноидни шизофреници, просто на мен нещо ми липсваше. Аз не мисля, че може толкова години да живееш с такава болест и да не разбере никой. Може това да ми е куцало, нямам представа.Но не беше лоша историята както се аргоментирах още в първото си мнение. В никакъв случай не е за изпускане. Като че ли финала ми беше леко лигав, след сериозността, която боднаха към края на драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че от кога човек няма право на интереси и вкус. Аз нямам къде и с кого друг да споделям мнението си за драмите. Мен не ме впечатли до голяма степен, Вас да. Има със сигурност драми , които на мен много ми харесват, а на Вас не. Какво толкова. Не съм казала, че е ужасен и никой да не го гледа... Това е много глупав спор. Съжалявам, ако съм засегнала нечий интерес , не е било нарочно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждай, приемаме мнението ти, но се чудим защо е такова.

За мен сериалът си е уникален, а музиката просто е трепач, а за песента с ябълките и сливите... :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен също сериала беше проточен доста! Не става въпрос, че някой от тези "сгрешените", които не го харесваме, не сме го разбрали! За себе си мога да кажа, че точно защото го разбрах в началните серии и ми беше скучно да гледам едно и също до края - абсолютно предвидим и някак много мудно вървеше, и така чак до финалa. Главната ми е мега любимка, както и повечето актьори от второстепенни роли, но  сценария ми беше страшна мотаница. Оста също е страхотен, но според мен трябваше да е не повече от 10 серии - не сме малоумни чак толкоз.... :slap:  :28558:  :28558:  :28558:  Рери, вече не свикна ли като кажеш, че нещо не ти е харесвало, да ти кажат как по дяволите нищо не си "вденала"...ма може ли такова нещо, ма засрами се и наведи глава - щи пишат двойка в бележника :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Urban, абсолютно схващам защо приемаш сериала за проточен. За човек, на който Фермерите му е в челната петица, и 3 серии биха били много за сериозен сериал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OOOO Киддо как я караш- озъби се, а?!  :28558:  Вярно, че и в друга тема се усещаше, че си много чувствителна към негативите ми за този сериал...Тъй като не си точна в изказването си за "моята категоризация", (която ти правиш вместо мен )- шъ 'зема да се пооясня! Фермерчетата са ми много любими в категория комедиини сериали! Как така ги сравни изобщо тук с този - не те знам, но едно за теб знам със сигурност, и вече искрено ти се радвам - знам че не си, ама все пак що не се насочиш към учебно - възпитателната сфера - имаш заложбите  :up:  Надявам се, разбираш, че това не е обида! Но след като се занимавам от части с девиантна педагогика, няма как да ме впечатли толкова елементарно направен сериал...така че разбирам вашето зрителско "преклонение'...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам комедийни сериали, ама ти било сериал за 2014. И толкова, повече нЕма пиша, че... 1. Мързи ме. 2. Безсмислено е. :)

 

Сиера, оставяй пуканките за друг момент :)  Просто сряда и четвъртък са ми дни за превод и нямам сили за зъбене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе правилното решение! Айде бачкай - щом ще превеждаш и аз ще мълча, да не ти прекъсна мисловния процес! :up: Сиера, мани ги тия пуканки - отваряй бирата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей пак направихте панаира от нищо. Чета ви и си бях казала, че няма да се обаждам, но личните нападки преляха. Искам само да попитам сбъркана ли съм щом ми харесват Фермерите(за мен те могат да се борят в отделна категория, само със себе си, извън класациите са) и същевременно го обожавам I's okay, That's love. Тук говорим за съвършено различни сериали, наистина имаше малко размотаване, наистина историята се разбра още в 6-7-ми епизод, но героите ти стават изключително мили и симпатични. Начина по който говорят и действат са нещо, което мога да кажа, че не се вижда във всеки корейски сериал.......нагледах се на инфантилни главни, крещящи и закичени с всевъзможни фибички.....

Оставете хората да си кажат мнението, без нападки, независимо дали то се препокрива с вашето! И най - важното НЕ СЕ ВЗИМАЙТЕ ТОЛКОВА НА СЕРИОЗНО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста време го отложих този сериал ... и добре съм направила. Не ми е интересен. Обикновено корейските сериали започват след третата серия, този за мен започна от 10тата.

 

Хем разбирам Конг Хьо Джин колко добре играе, хем нещо в нея ме дразни /не само в този филм/. Динамаката между двамата не ми е достатъчна. Втората сюжетна лининия с брата и тя е скучна. 

 

Айдълчето ми харесва как се справя. Много е непосредствен. Хубав саундтрак. Поздравления за това, че са направили разказ без изпепеляващи триъгълници, бащи и майки с амбиции, богат/беден, но ще го догледам без тръпка.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...