Jump to content

Recommended Posts

Наистина много хубав сериал ... Всъщност това е първият корейски сериал , който съм гледала и оттам тръгна манията ми общо взето ... Наистина се надявах главната да хареса Йонг До , ама още от самото начало си личеше в кой ще се влюби  :slap: Оттам тръгна предолагам и така наречения "second lead syndrome" и на 96% от другите корейски сериалчета все ми харесват точно тея момчета , дето са перфектни за главната героиня , ама няма да са с нея ;-;  Все пак страхотен каст , страхотен сюжет и то изобщо има ли сериал , в който да е Шин Хе и да не е велик ? :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един много силен, драматичен, романтичен и уникално добър сериал. Дълго време отлагах да го гледам, но наистина си заслужаваше риска. Препоръчвам! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ Историята не е скучна и като цяло персонажите са изградени добре. Вероятно няма да имате проблем да го изгледате до края.

- Пореден сериал за тийнейджъри. На много места стои наивно и по детски. Емоциите и чувствата често стоят фалшиво.

- Шаблонен сюжет с предвидим край и много малко запомнящи се моменти. Нелогични сцени също има.

- Саундтракът е посредствен. Няма да запомня и една песен от него, която да ми е харесала на момента.

- Актьорите не си пасват много и химията почти не се чувства, понеже са много различни като визия и излъчване.

 

Личен коменатр:

 

Почнах го основно заради коментарите и сценаристката. Да си признае очаквах нещо повече и съм по-скоро разочарован. На фона на "Наследници на слънцето" и "Тайната градина" този сериал е просто посредствен. Още от началото ми беше труден за гледане. Историята стои някак много отнесено. Първите няколко епизода почти  щях да му тегля чертата. Мацката пристига в САЩ и веднага намери богаташче да я подслони. Без никакви въпроси се настани в къщата му, а той като на кино веднага налапа въдицата. Към 18-и, 19-и еп. също имаше глупаво решение според мен. Така и не разбрах защо избяга от Сеул за един епизод и после се върна пак "да се бори" за голямата си любов, която уж беше причината да избяга. Както и да е... Има доста плоски моменти и малко запомнящи се такива, за съжаление. Към 5-6 еп. вече беше ясно към коя категория спада този сериал,  а именно ученическа тийн-драма от сорта на "ОС - Кварталът на богатите". Разликата тук обаче е че актьорите са по-грозни и по не си пасват. В заключение... Не мога да препоръчам този сериал.

 

Оценка: 6/10 (Категория: "Става, но и да го пропуснеш нищо няма да загубиш.")

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал.Винаги те държи в напрежение.Не е лесно да си богат и да спазваш нормите на поведение.Трябва да минеш през ада или да останеш там за да си сред добрите.Много сладки ми бяха Тан и Ън Санг.Минаха през такива катаклизми в отношенията си.

Off Topic

Много готини бяха когато нашето момче я издърпа в килера и я натисна да я целува страстно.Другите целувки бяха мижави,поне това е мое мнение.Радвам се,че при тях се наредиха нещата и от ад стана рай.

Най-тъжно ми стана за Уон.За да постигне успех в компанията,трябваше да се откаже от любовта.Тежко беше за него.

Като цяло всички персонажи бяха интересни и сериала ме накара да се замисля,че най-добре е да си богат,но с приятели и любов.Обичайте се!!!

Благодаря за превода, бъдете живи и здрави,и още много други проекти да ни радват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се видя глуповат и инфантилен сериала. Какво е това теглене за ръцете през цялото време? Те да не са на 3-4-5 годинки?

Off Topic

И в това супер скъпо училище със сигурност има и скъпа охрана.  Така че кой ще позволи такива тормози над ученици по коридорите на училището???  Ако такова нещо стане , охраната сигурно ще реагира за 1 минута и насилника ще бъде  прибран и след това наказан, че и изключен от училището. Какви бяха тия епопеи дето се разиграваха в коридорите на училището? Тоя бабаит дето се правеше на страшен там едва ли ще оцелее в това училище повече от 1 седмица с нещата които правеше. Главната героиня уж доста работила много, явно имаше житейски опит, ама с нищо не показа да е по зряла от останалите глезльовци.  Дърпаха я като кукла насам натам и тя горката не може две приказки на кръст да каже? Не може ли да се оплаче?  Глупава работа. Добре че имаше хубави актриси за да има какво да гледа човек. Двете майки , господарката и прислужничката бяха голям тандем. Как се изнудваха една друга. Главния герой на 18 години следва по старият си брат като кученце???  Ами за 18 години трябваше да е поумнял поне малко. Краят е по скоро отворен, но то и при 18 годишни няма как да е по друг начин. Пуснаха си някаква мечта за след 10 години, ама дали ще се осъществи , кой знае.  И не знам какво търсеха бившата му мащеха която уж се разведе с баща му и неговата бивша годеница в тяхната мечта?  

Тоя сериал е от тия дето мразя ,че са по 20 серии.  Тъкмо се надявам, че свършва а то имало още 4 серии допълнителни.  

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gig911 написа:

На мен ми се видя глуповат и инфантилен сериала. Какво е това теглене за ръцете през цялото време? Те да не са на 3-4-5 годинки?

  Скрий съдържанието

И в това супер скъпо училище със сигурност има и скъпа охрана.  Така че кой ще позволи такива тормози над ученици по коридорите на училището???  Ако такова нещо стане , охраната сигурно ще реагира за 1 минута и насилника ще бъде  прибран и след това наказан, че и изключен от училището. Какви бяха тия епопеи дето се разиграваха в коридорите на училището? Тоя бабаит дето се правеше на страшен там едва ли ще оцелее в това училище повече от 1 седмица с нещата които правеше. Главната героиня уж доста работила много, явно имаше житейски опит, ама с нищо не показа да е по зряла от останалите глезльовци.  Дърпаха я като кукла насам натам и тя горката не може две приказки на кръст да каже? Не може ли да се оплаче?  Глупава работа. Добре че имаше хубави актриси за да има какво да гледа човек. Двете майки , господарката и прислужничката бяха голям тандем. Как се изнудваха една друга. Главния герой на 18 години следва по старият си брат като кученце???  Ами за 18 години трябваше да е поумнял поне малко. Краят е по скоро отворен, но то и при 18 годишни няма как да е по друг начин. Пуснаха си някаква мечта за след 10 години, ама дали ще се осъществи , кой знае.  И не знам какво търсеха бившата му мащеха която уж се разведе с баща му и неговата бивша годеница в тяхната мечта?  

Тоя сериал е от тия дето мразя ,че са по 20 серии.  Тъкмо се надявам, че свършва а то имало още 4 серии допълнителни.  

Вярно, боза, но с Минчо и Пешка, но колко страници изписани с емоции и виж какъв рейтинг. Това по SBS, каналът за който говорихме в една друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От друга страна ми хареса че ПШХ беше с нормална фигура, съвсем леко над нормата но нищо фрапиращо. Вярно другите около нея имаха по хубави крака, но все пак нямаше прекалено слаби. Хубаво е да видиш нормални жени от 2013 година. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...