Jump to content

Recommended Posts

OCN от известно време си е канал насочен към екшъните, кримитата, трилърите или накратко казано към мъжката аудитория. От няколкото техни сериала, които съм изгледала все съм останала доволна. Този също се присъединява към тази група. Чудесен каст. Всеки си е на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо привърших шести епизод. Теорията ми за Jung Tae Soo се потвърди. Тц, тц, как ще поиска прошка направо не знам. Обаче нещо много мераклии са се наточили на генийчето. Доста е мътна работата около него и все си мисля, че когато изпада в специфичното си състояние някой друг безчинства от негово име. Зъл брат близнак? :D


Сега се замислям 

Ами ако детективът стои зад поръчките? Все пак онзи гангстер вместо на 112 се обади на него. Може той да смята, че дъщеря му е жертва на Lee Jung Moon. Мале, мале! :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oldboy, не мисля, че

 

Лудото куче обвинява Психото за убийството на щерка си. Дори мисля, че се съмнява, че малкият изобщо е убиец.

А дори и да се съмнява в него... Лудото куче имаше не една възможност сам да го убие. Защо ще наема някой друг чрез посредник? Не мислиш ли, че ако имаш възможност сам да утрепеш убиеца на дъщеря си, ще искаш да го направиш? Винаги може да се измъкне, никой няма да го заподозре.

 

 

И идеята за зъл брат-близнак си беше моя, не плагиатствай :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Психопатчето много си го харесвам като актьор, но любимец ми стана от "На изток от рая".......там героят му прескачаше от една крайност в друга...изиграна страхотно.

Относно сериала не ми се вярва да е невинен...ще развалят основната идея ...а тя според мен е, че всеки от тях е виновен за нещо, дори Бясното куче, но по някакъв начин се осъзнават и търсят изкупление. Ще получа лош привкус в устата, ако ги направят жертви по един или друг начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах 6 еп., но все още съм до никъде с разкритията си, хаха. Почвам да си мисля, че дъщерята на полицай О въобще не е убита случайно, може би се е бил забъркал с мафиотските дела, че виждам добре се познава с Кръстника или кой знае какво друго е всъщност, пък и веднага тръгна да го спасява. Следващият еп. ще сме по следите на наемен убиец, и през това ще минем, хаха.

И да престанат да намушкат Пак Хе Джин с разни ножове, на решето го направиха вече, няма да се разберем така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Piranke, гангстерът и наемният убиец в никакъв случай не са невинни - за тях си показаха, че наистина са си много виновни. Даже ги метна и съвестта. Там няма мърдане.

Но за Психото... Там вече е странно. Той наистина не помни, което значи, че или не е той, или пък има раздвоена самоличност. Той си каза - "правя го, за да разбера дали ако помагам на хората, нещо в мен ще трепне." Или пък си е някакъв малък касапин по душа :28558:  Но дори и касапче пак ще ме радва, щото е някакъв такъв загадъчен психар :D

Лудото куче май е подлудял след смъртта на щерка си. Преди това си е бил в релси, но след смъртта й се поставя все в кофти ситуации - сякаш иска да се самоубие чрез някой друг.

А онзи гиф по-горе, Психото под дъжда, направо ми разтреперва краците :28558:

 

И да престанат да намушкат Пак Хе Джин с разни ножове, на решето го направиха вече, няма да се разберем така.

 

:rofl:  Ама се присъединявам към теб :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотен сериал......нямам си и на идея от коя шапка ще изкочи заека, психото ми е все по-интересен.....другото което ме озадачава е че след като е получавал тези еписоди преди да извърши убийствата, са изчезнали сега, ....също така този тест го навират много в очите .....той си действа като гений, но не и като психопат(лично мое мнение)....много харесвак Пак Хе Джин и наистина трябва да спрат да го правят на решето.

 

адмирации и за избора на актиорския състав, всеки е на място,а Ма До Шик наистина ми е приятно да го видя в различна роля, от другата страна...

нямам търпение за следващия еписод, за първи път се случва да не дочакам бг субките, това не пречи да ги изгледам еписодите отново със тях  :up:  :up:  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анди, пиши им да спрат да го тормозят. Наемникът и един шамар не е отнесъл досега, а Пак Хе Джин се скъсаха да го бият! Амаха я!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз току що изгледах първи епизод и че ще се гледа и ми хареса,така си е.А и като прочетох коментарите тук,определено напред става все по-интересно.

Да видим какво ще излезе около Психото,дори и само от един епизод си личи ,че нещо не е наред около него.Ганстера ме кефи също,всъщност те всичките са някакви чешити,всеки със своят живот и болка.Лудото куче дали не ги подозира,че някой от тях е убиец на дъщеря му?
Обаче като цяло тази история ми е толкова неестествена.Да,знам ,че е филм и колкото е по-различно е по-интересно,ама да извадят едни от най-големите престъпници да ловят други престъпници,ми странно ми е.Не за друго,ами защото това е техният живот,те не смятат,че правят лошо,а сега да хващат някой,който е сторил същото.Да не говорим,че като им предложиха сделката,така бързо приеха,вместо да направят опит да избягат.Както биха направили,дори и най-дребните престъпници,пък какво да говорим за хора от техния калибър.Разбира се,по нататък може да има разумно обяснение за това,само трябва да стигна до там.Така,че продължавам да гледам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

skofiild, има такъв подобен американски сериал "Breakout Kings". Сигурна съм, че от него са взели най-главното - престъпници ловят престъпници и получават намаление на присъдите. Само че в американския сериал ловяха избягали от затвора. Тук - убийци всякакви.

А това, че не е реалистично... Колко често Пепеляшка става жената на принца? Защото в доста корейски сериали го има това. Не търси под вола теле, а се наслаждавай на 4-мата готини типове :)

 

 

Колкото че не избягали...
Психото се измъкна още по пътя.
Наемникът сам се е предал, защо да бяга. В самото начало казаха, че са знаели за него, но са нямали грам доказателство. Добре, че сам се е предал.
Гангстерът знае, че няма де да иде. Ще го хванат веднага.
А и при това намаляване на присъдите, на тях им трябват по 5-6 случая, за да се освободят от затвора. Да не говорим, че им сложиха gps гривни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да де, той Психото избяга, ама си имаше причина. Аз по-скоро говоря за това,сега като са навън,да се възползват от всяка възможност да се чупят,нищо че имат гривни.Но те явно няма да го сторят,та това ми е странното,но пък като се замисля фактът,че ако свършат тази работа ще се окажат с по-малки присъди,съответно скоро ще са свободни,а не избягали бегълци,търсени от всички, е по-добрата алтернатива.Или просто цялата работа е,че те не са чак толкова безскрупулни изроди,каквито човек решава че са,разбирайки досиетата им,и те не  чакат само удобен момент  да извият врата на полицая,да махнат гривните и да забегнат.Пък и аз съм изгледала един епизод,кой знае колко неща излизат наяве по-късно за тях,какви хора са,какво са извършили,защо и т.н.

Аз ми е интересно,ще го гледам.И не търся под  вола теле,просто така го усетих.И това е нещото,което хем ми е странно и неправдоподобно,хем пък точно то ме привлича тук,защото прави сюжета по-различен.Гледаш нещо донякъде ново,така да се изразя.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

До 6-та серия имат общо към 30, че може и повече намаление на присъдите.
Защо да бягат, когато скоро ще са свободни, без да са бегълци?
Никой няма причина да бяга.
А и единственият "кръвожаден" се води Психото. Един е наемник, който го е захапала съвестта и се е предал сам - той хич няма причина да бяга. Другият е гангстер на местно ниво.
А и Лудото куче им дава доста свобода на действие, не ги ограничава да си вършат и своята работа.
Очаква се до края на сезона всички да са си "излежали" годините и да ги освободят /или да убият някой от тях/.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц,пепел ви на езика,слагам си розовите очила ,затварям капаците и почвам да се моля на всички КПОП божества  :icon_sunny:.Добър екип са,но наистина едва ли,ще оцелеят всички,а  само на мен ли ми е прекалено чиста полицайката,освен това как не и се подкосиха краката нито веднъж :bee: ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Eee, защо така разбиха всичките ми надежди в невинността на Психо на пух и прах, освен ако този, който му каза, че е убиец не го излъга или пък наистина се окаже, че има брат близнак. А иначе това беше епизода от който нищо не разбрах, кой, кого, защо и по чие поръчение е убил не ми стана ясно, единствено разбрах кои са убитите. Имам предвид цялата тази история около Те Со. И все пак Бясното куче знае нещо, на самия край на епизода  по погледа му се разбра.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ще ти обясня аз какво разбрах:
Още не се знае кой е дал поръчката за убийството. НО!
Искали са Те Со да я приеме, но в случай, че откаже, да убият и Психото, и Те Со. Затова и се биха на пристанището - оня му каза, че в момента някой убива Психото в болницата, а той се среща с Те Со, за да го убие и да си изпълни задачата.
Дъртият е убит, защото е разбрал за условието да убият и Те Со. Намесил се е, опитал се е да ги спре и затова го убиха. И с малкия така - защото знае кой уби старчето, а и искаха да оставят Те Со без никаква подкрепа.
А Бясното куче не знам какво мисли. Струва ми се, че наистина се съмнява за Психото. То и аз се съмнявам вече...

 

 

Изясни ли ти се нещо :28558:

 

И, Пиранке, пепел ти на пръстчетата! Единствено за мацката съм съгласна да я гърнат, че ми е скучна :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...