Jump to content

Recommended Posts

gA9yys31nSg8FEdOkCmEvFBpx9G.jpg

 

Bad Guys ( 나쁜 녀석들)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: 나쁜 녀석들

Период на излъчване: 4 октомври 2014 - 13 декември 2014 г.

Време на излъчване: Събота 22:00

Жанр: Криминален, Екшън

Канал: OCN

Епизоди: 11

Режисьор: Kim Jung Min

Субтитри: Английски   

 

Участват:

Kim Sang Joong като Oh Goo Tak

Ma Dong Suk като Park Woong Chul

Park Hae Jin като Lee Jung Moon

Jo Dong Hyuk като Jung Tae Soo

Kang Ye Won като Yoo Mi Young

Kang Shin Il като началника на полицията

Kim Tae Hoon като прокурор Oh Jae Won

Kim Hye Yoon като Oh Ji Yeon

 

Резюме: За борба с нарастващото насилие и престъпления, шефът на полицията възлага на детектив О Гу Так (Kim Sang Joong), известен с ексцентричните си маниери и луди методи, да сформира екип, състоящ се само от престъпници. Така към екипа се присъединяват Пак Унг Чол (Ma Dong Suk) - лидер на банда с много безмилостни убийства, И Джонг Мун (Park Hae Jin) - най-младият сериен убиец с изключителен интелект, няколко докторантури и много творчески убийства, и Чонг Те Су (Jo Dong Hyuk) - наемен убиец. В екипа влиза и полицейският инспектор Ю Ми Йонг (Kang Ye Won), която се нагърбва със задачата да накара тези хора да работят заедно...

 

 

С български субтитри :subs:   :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

С английски субтитри  :click:

С руски субтитри  :click:

 

Нямам търпение да почне, такъв каст и всички отрицателни герои, м м м.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааааааааааа тук ме улучиха направо в сърцето...как можаха да съберат на едно място повечето от любимците ми...а и жанра.... :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледан първи епизод направо не е истина колко много ми хареса, изобщо не исках да свършва. Чакам  Смърфовете да довършат английските субтитри за 2ри и го почвам и него  :yes:  Невероятен каст и актьорска игра :bow: зарибиха ме от раз, дано да продължи така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да погледна 1 еп. заради Park Hae Jin без особени надежди, защото не си падам по крими, екшъни и подобни истории, но взе че ми хареса епизода. Най-сетне да видя Ma Dong Suk в отбора на престъпниците, до сега все като  полицай съм го гледала, треньор, но не и от лошите. Всички актьори са на ниво, макар и другите двама да не са ми познати. Имам предчувствие, че героя на Park Hae Jin не е извършил престъпленията, за които е осъден. Не ми хареса това, че ще намалят присъдата само на този, който хване престъпника, трябваше да важи и за тримата, така по-лесно щяха да работят в екип, макар че и сега се сработиха добре. И още едно неизвестно ми е любопитно-има ли връзка ръководителя на групата с престъпленията на тримата, разбра се, че са осъдени горе-долу по едно и също време, предполагам има някаква лична причина да избере точно тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След втори еп. хич не ми стана ясно

този ли е убиеца, който търсиха, серийният убиец, или е някой си друг убиец. Разбра се, че някои от убийствата не са негово дело.

. И въобще се чудя само един престъпник ли ще търсят всичките епизоди, които не са много, или ще им дадат и други случаи. А както са тръгнали да ни ги представят като едни грижовни мъже за жените, които харесват, накрая от убийци, ще ги изкарат ангели, хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мисля, че този, който заловиха си беше убиеца, призна за 22 жертви, но отрече за 1. На Гения май нещо му прищрака като гледаше снимката и, но точно тогава ги взеха да ги връщат в затвора и не разбрахме повече. Мога само да предполагам, че ще се хванат за точно тази жертва да докарат следващия случай, но може и да се лъжа  :lol: 

 

 

Предполагам, че ще има и други случаи, надявам се да запазят действието все така интензивно и да не ги изкарат ангели :lol: И аз имам съмнения дали героят на Park Hae Jin е извършил убийствата, които му приписват. Направо нямам търпение за следващите епизоди :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошите момчета все по-големи случаи взеха да получават, в 3 и 4еп. разнищваха търговията с органи, гледам от превюто , че в следващият еп. с наркопласьори ще се занимават. Ще разчистят те Сеул от изметта, накрая и герои ще станат даже. Въобще не съм наясно кой с колко намали присъдата си и все още смятам, че героят на Пак Хе Джин не е убиец, той ми е най-интересен като образ, един мълчалив и загадъчен, а в същото време и много съобразителен и вглеждащ се в малките детайли, винаги  една крачка напред в разкритията пред другите. Ръководителят им също е истинско бясно куче, разбра се и защо е станал такъв, чакам да разбера и връзката му с другите трима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите два епизода и съм много доволна...просто са брутални...дано не ги развалят...ако станат добри момчета ще се откажа от тях...хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези четиримата са такива сладури, че направо да ги изпапаш с парцалите, gps гривните и белезниците :28558: :28558:

А наемният убиец... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става все по-интересно, много съм любопитна за историята между тях

 

 

някой наистина иска малкия гений мъртъв като се опитва да накара всички около него да го убият, нямам търпение да научим повече за неговия случай. А сега и с този нов прокурор...каква ли пък ще е неговата роля

 

 

Напрежението и загадките си ги има, актьорите супер, диалозите убийствени :lol:  супер съм доволна засега, а дано не оплескат края :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал се оказа голяма находка. Доста интересно развитие на нещата, актьорите са подбрани прецизно и пасват идеално с характерите, които трябва да пресъздадат.  На другия полюс примерно е Gap Dong, Където убиецът е гном с големи уши, а полицаят е ... без коментар.  

Тук нещата са много по-сериозни и реалистично представени. Доста кръв и ножове в сериите, но предполагам, че е заради телевизията. За пръв път чувам за OCN. До сега знаех предимно SBS и KBS. :D

Aз симпатизирам доста на наемния убиец и даже имам някои идеи за сюжет около него. 

 

Според мен той защитава онази жена, защото е получил поръчка да убие мъжа и. След като го е направил се е предал в полицията, все пак тя му е спасила живота преди това.

 

 

Доста брутално го измислих. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oldboy, въобще не е брутално,а е много логично.

По всичко си личи, че той съжалява и изпитва угризения за това, че е убил съпруга и. Дори не ми е ясно дали я харесва както мислех в първите два еп., или просто иска да я защити, като по този начин изкупи донякъде вината си. Особено след като разговаря с нея и тя му каза, че иска да попита убиеца защо е постъпил по този начин именно с мъжа и, който е бил добър човек ( поне според нейните думи) и на на никой не е направил нищо лошо. Макар, че за да бъде поръчано убийството му е малко вероятно да е чак толкоз добър. Предполагам тези нейни думи ще го измъчват дълго време.

 

На мен продължава най-интересен да ми е героят на Пак Хе Джин, доста хора наистина искат смъртта му, защо ли, има нещо голямо и покрито около него май, . Оказа се с полицая ( който си е абсолютно бясно куче) ги свързва нещо от преди две години, така казаха поне, дано скоро разберем.

Според мен може да е това, че всеки един от тях е бил заподозрян за убийството на дъщеря му.

 

Радвам се, че започна да се обсъжда сериала, сега ни се е паднало да разнищим психиката на серийните убийци, хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...