Jump to content

Recommended Posts

Че е забавно, забавно е, обаче,  според мен на Хонг Ки не му се получава на 100% играта, на моменти е перфектен, на моменти преиграва точно с мимиките и гримасите, поне аз така ги усещам нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали някога ще номинират Хонг Ки за най-добър актьор, но вече никога няма да остана сериозна, когато чуя някой да казва "Кинчана, кинчанааа"(карам по слух :28558:  :28558: )

 

Едно интересно клипче от четенето на сценария, актьорите също не могат да сдържат смеха си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 2 серии едвам ги изтраях с безспирните крясъци, лигавене и преиграване. Явно обаче взех да свиквам с цялата тази безумна, пародийна дебилност и да се забавлявам все повече. Сцената с кученцето и зърното почти ме уби от смях, така се задавих с кафето, което си пийвах в този момент.  :282:  :282:  :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си помислиш, че драмата започва да надделява над комедията и бац - ново изпълнение! :28558:  Повечко време отделят на страничните герои, но пък и те са едни скици, правят сериала пълнокръвен и земен. 

 

Сценаристът явно има списък с клишетата в корейските драми и ги вкарва едно по едно, за да им се посмеем.

 

 

- съпруга от чужбина - това русокосото маце е май от Узбекистан
- разведена жена
- как лъже снимката от интернет при срещи на сляпо :slap: 

 

 

Чакамо новите серии - поне става за разведряване на деня!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zenoa, +1. Гледах го 6 пъти и нищо не схванах... Само това, че нищо не трябва да е прекалено много или прекалено малко, а точно нормално :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не спирам да се чудя,как нещо толкова тъпо, може да ми е толкова смешно.Спуквам се от хилеж, даже само като ги погледна, как са облечени всеки път.Детето на нуната даваше заявка за единственото нормално същество, но работят усилено и то да "влезе в пътя"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този сериал само тъпотии,но пък смешки на квадрат. :up:

Хонг Ки и дружина,селяните всички са мнооого смешни.Главната в този епизод доста изпати,

от единия цицина на главата,а  другия за малко да я  осакати. :28558: 

Интересни бяха когато седнаха всички да умуват как подготвят ергена за срещата,а пък и то  каква мома бяха избрали-"красавица и половина",грухти като се смее. :lol2:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula, облеклото им е просто уникално! Комбинацията модели и цветове е някаква такава дизайнерска, дето няма улучване чак :28558:

Но си права де... Абсолютна тъпня, но си е яко смях. Такива образи са всички, че няма начин да не се спукаш от хилеж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните два еп., мисля 5 и 6 бяха, са голяма забава. Най-сетне получиха някакво одобрение от селския съвет, хаха. На малкия все кофти ситуации му се случваха и добре , че беше нелегалната да му помогне, особено като вися закачен за панталоните на лоста беше пълен смях. А другия, дето е болен уж, как поливаше разсъда, малееей, не ми се мисли какво ще поникне от него, ориз ли , що ли, направо го удави във вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 7-ми, където досега съм стигнала, вече ясно си пролича любовния триъгълник - четириъгълник - многоъгълник /не сме видели "петия елемент"/. :icon_sunny:

 

От друга страна, ако не бях претръпнала вече към корейската "тоалетна" тематика, нямаше да преживея двете изцепки - с каката на гръб и зелените чадърчета. :slap:

 

 

Продължавам да се забавлявам с фермерите.

 

След осми мога да кажа само две неща:

 

"Guns'n'roses" и зеле - неочаквано добра комбинация. :rofl: :rofl:

 

Тия розови влакчета със седалчици за влюбените - ама верно ли ги има? Таково бонбонено нещо не бях и предполагала, че може да се измисли. Но пък от друга страна - как иначе да ходят на срещи ония с панделките в косите? :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, само аз ли го гледам, че си пиша постовете един след друг? :icon_sunny:  :28558:

 

Добре, нека си кажа впечатленията от 9 и 10-ти епизод.

 

Продължават да вкарват актуални проблеми като вноса на ориз например, ама пречупено през погледа на малкия човек. И изскачат един след друг разни корейски "колорити", което не ги показват много-много по телевизията. Не бях виждала бабки в ханбоци да пъхат пари на млади момчета където сварят по дупките на дрехите, докато те ги веселят с музика. 

И да ги потупват отзад.

 

 

А пък абсурдните им предразсъдъци докараха дотам, че децата от селото всичките са аутсайдери.

 

Едното дете на разведени родители.
Другото не знае кой е баща му.
А на третото "горкото" - майката е бяла чужденка, а баща му грозник - скъса се да реве :slap:  :slap: 

 

 

Романтичните линии се проясниха, за всеки герой ще се намери половинка явно. Само дето Хонг ки, а.к.а Мин ки още си живее в неговия си свят. Като му блеснат очичките по айдълката .... :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То как да пише човек, не мен ми избягаха и лексика, и граматика много отдавна  :28558:

То това е неописуемо, така не съм се хилила от много време. Кеф ти момъка с незаконната мадама, когото бабите направо бяха пречупили, кеф ти льольото, дето се прибира от среща бинтован, окървавен и изпонажилен... :rofl:  То любов ли бе да го опишеш?

 

БТВ, аз не мога да се ориентирам още за последната двойка... :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любима двойка - малкото келешче и Пул Джа! Той е неописуемо сладко хлапе, а тя си е сладурка голяма. Но преди всичко си пасват по акъл /или по-скоро по липсата на такъв/.

Другият льольо още много бой го очаква покрай "художничката". Дано накрая не го сгази трактор заради нея :D

 

Бързакова, те всички бяха пречупени жестоко, ама то в 10-та :D Сцената след "партито" яко ме разсмя. Всеки вади пари отнякъде /дори и от.../, но физиономиите им бяха... priceless!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто супер, вадят кирливите ризи и проблемите с много смях.Покрай комичните ситуации, прокарват и гадостите- дете на самотна майка да не си в Корея.Явно, проблемът не е малък, щом и тук го пробутват.

Това с банкнотите беше велико, скакалците на шиш  :28558:  ,а  маратонът с крачките и поклоните ме разби- само там могат да измислят подобен идиотизъм, че и да го реализират..Ябълкарят с прическата на Звездолин, бе обаче,черешката на тортата

.Льольото с художничката, са единствените, дето ме дразнят и ги превъртам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама моля ви се, тук има за всеки по нещо! :icon_sunny: 

 

kyeoptatokki, в сериала има една айдълка от АОА - иманярката.

 

За любителите на музиката - гласът на Хонг Ки е страхотен.

 

Историята се развива добре и може да ни изненада с някое "клише", обърнато с хастара навън - на това разчитам. :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.. Обаче точно тази айдълка ме дразни най-много в сериала.  :lol:  Не е достатъчно просто да си има айдъл, трябва да е някой, когото харесвам. ㅋㅋㅋ ^^ А и честно казано, тъй като не слушам AOA доскоро не знаех, че е айдълка.

 

Може би просто имах твърде високи очаквания (заради Хонг Ки) за този сериал.

Но ми се струва, че малко са се престарали да го направят комедия.. Все едно са се опитали да свържат куп абсурдни моменти, измислили са някакъв сюжет колкото да не е съвсем без нищо и останалото е близки планове и налудничави герои.. Резултата е абсурден. И има някои твърде безвкусни моменти.. 

Имаше и забавни неща, но като цяло малко насила го гледам.  :lol: /даже много, но съм го започнала вече.../

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kiddo, детето почти е стъпило с единия крак в правия път, не я връщай :28558:

 

Като изгледа "Фермера,", току-виж и "Мисаенг" подкарала.

 

Да не съм напълно оф-топик, нека отбележа възхищението си от актрисата, която изпълнява главната роля. За Мис Корея, дете на хора от елита, направо е потресаващо каква селска аджума излезе от нея.

 

600full-ha-nui-lee.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...