Jump to content

Recommended Posts

Това сериалче ще е някакъв пълен абсурд :28558: , но аз ще почна да го гледам с удоволстиве само да се съберат повечко серийки ! Дано е така забавно , каквото обещава да бъде !  :D Хонки винаги ми е бил симпатичен , та се радвам , че все повечко роли му дават и мисля , че тази ще му отива . Другите от бандата също изглеждат забавни ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволна от началото, не знаех, че е толкова печеливш бизнес да отглеждаш зелки в Корея. Ще им стискам палци сметките им да излязат вeрни, че бая труд ще хвърлят в отглеждането им като гледам. Имаше и няколко закачки с фенките на ЕХО, които ми се сториха забавни, сега, не знам на тях как ще им се сторят, хаха. Само едно не ми хареса

не трябваше още от първи еп. да вкарват задължителната  история с раково болен, надявам се да се окаже някаква грешка и накрая с набъбналата от продадените зелки сметка да успеят да издадат и албум. Все пак комедията трябва да си е комедия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса,фермерчета/бъдещи милионери/.Каката много ми  харесва, в дрипи и скъсан чувал да я облекат,хубавото си е хубаво.

 

 

 

Очаквам приятелчето да не е болно,доктора ми изглеждаше като шматка,нищо чудно да е сбъркал,като е гледал снимките на някой друг пациент.А и той  гледаше и сравняваше снимките едновременно на няколко пациента.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и няколко закачки с фенките на ЕХО, които ми се сториха забавни, сега, не знам на тях как ще им се сторят, хаха.

 Ами вече се даваха обяснения и извинения, лично ХонгКи го направи и то преди сериала да започне, а пък то имало закачка по сценарий и точно той няма никаква вина за това. За мен провокацията беше търсена, както и някои други вметки за корпоративните нрави, лихварите и прочие корейски "колорит". :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, знаеше се предварително, но мислех че са свързани само с името на групата, оказа че не е само това. Както и да е, и на мен ми направи впечатление това, което казваш -за някои други вметки, в момента не мога да се сетя точно за някой сериал ли беше, или нещо друго, но си имаше, и към фенството като цяло имаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малей ,това как съм го пропуснала ... супер свежо и забавно ми се вижда ... да не казвам ,че на някой от главните такива роли по им подхождат ... но каста си е добър ... чууа ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори епизод беше като втора част на пилотен епизод, :28558:

Иначе продължиха със закачките с клишетата и "морала". Хем редовните типажи, хем умираш от смях.

Лелята с ботокса и сбръчкания й син.

 

Не пропуснаха и модерна напоследък тема 

за самотната майка. Не мога да си премълча, пак в спойлер

това детенце е на много удобна за завързване на сюжета възраст - около 7 години.

 

 

Дано да продължава все така весело, че ако намалят темпото, ще стане явна разликата в играта на групичката. Това ухиленото вече леееко ме дразни. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче еленът им разказа играта! Растениевъдство по интернет-меракът на рокерите за копане умря на 10та минута. Сега подбират момите за останалите трима, да видим какво ще се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се бях смяла със сълзи отдавна. :28558: Подпалиха селото от четири страни,от една беля се откачат,на друга се закачат. :lol: Големи откачалки са,но пък и селяните не падат по надолу от тях.

Купона яко продължава,надявам се да продължи със същото темпо.Виждам,че рейтинга се е покачил,това е хубаво. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато чакаме следващите серии, може да се спомене, че медиите вече ги наплюха за твърде реалистичния елен. Отново се обясняваха, този път, че еленът е бил лееееко под упойка и не пострадал изобщо, но и това не упокоява корейските моралисти, дето поднасят отрязана свинска глава като жертвопроношение преди началото на снимките на повечето драми. Тц, тц, тц... :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не, това за момента се очертава с яко пародийни елементи, което е супер. Тези четиримата са от идиот нагоре, в селото също толкова зле. Еленът, как се оре, какво е оран и какво точно е ров и хълм през интернет и т.н. просто избиват рибата от идиотия :D Поне е смях :D :D

А хлапето от Adolescence Medley ми е толкова сладко, че мога само него да гледам  /копали ЦЕЛИ 3 часа!/ :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързакова, дебилността в никакъв случай не може да се постави под съмнение :D 100% дебилно, но за момента - забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ме забавляваха в първите две серии. Още не съм гледала какво шоу става по - нататък, но нямам търпение.  

 

Хон Ки е много талантлив и певец, и актьор. Удоволствие ми е било винаги да го гледам и слушам. ;) 

 

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

speedy, дебилността определено не е естествената на Хонг Ки хаххахаха Самият той каза в интервю, че дори с неговият луд характер е затруднен да докара "лудостта" на героя си от сценария хахахаха Както каза той "Това е И Хонг Ки х10" :D


Мисля, че трябва да има някаква награда за мимики и гримаси в Годишните награди на SBS. Определено заслужават една всички хахахха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, не била естествена  :rofl:  Само се прай!

 

Ти мани, ами ся ко ши прайм без елена Цвятко?  :28558:  :28558:  :28558:  Завалията, що народ, все величия, са се снимали с него, пък тия сеулски келеши го бастисаха за нула време.  :cry:  :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както са гладни хайванчетата, спокойно може филе "Елена" да си спретнат от Цвятко.Виж, губернаторът е по за мислене и за луканки не става.

Хилих се, докато гледах, че и след това, за ужас на домашните, колкото пъти се присетих за култовите моменти.Такава сладурска идиотия, отдавна не са ни поднасяли.

Фен на всички дебили без изключение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филенцето някак не върви със зеле, ми се чини... само дето зяносаха хайванчето  :28558:

 

Кученцето беше много сладко, направо ми изпълни душичката. Но пък новият му стопанин ме довърши какво първо впечатление направи на любовта на живота си.  :xaxa:  То кой я знае и тя какъв го дири в онова ми ти поле. За разлика от змийчарката, дето пък виж каква яка мадама излезе.  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, тия идиоти!

 

Включили са моторетката на изцепките и няма спиране! :28558:

 

А онези нелегалните - араби ли бяха, иранци ли??

 

 

P.s.Следващия път, като ни питат кой е виновен, трябва да носим блузка с надпис " I am" :rofl: :rofl:

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко шантаво ми идва, но пък забавно на моменти не е нещо изключително, но става за оправяне на лошото време навън :)

 

Приятно гледане !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...