Jump to content

Recommended Posts

dido100, не съм чак толкова плаха, но първоначално имах големи надежди за сериала. Не бях гледала Rain в нова продукция от доста време и ми се искаше да ми хареса. Бях си обещала да мисля позитивно, но... :) А и като видях как всички дружно копаят гроба на сериала си казах, че е необходимо да се въздържа, да го изгледам, накрая и си въздъхнах чак, че е свършил... :D

 

Инак благодаря за топлото посрещане и ще се опитам да бъда редовна. Тя уж само първата стъпка е проблема, да видим как ще се справя с останалите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че уменията на Кристал като актриса бяха най-скромният кахър на драмата. Просто няма как да изпълниш 16 часа само с една сюжетна линия. Иначе имаше лек романтичен нюх сериалът, но наистина не беше от тези, които могат да задържат вниманието. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Sierra. Съгласна съмс  теб. Примерът за лошата химия между главните персонажи, която поне аз лично видях на екран не е единствената причина да не ме грабне сериалът. Не беше доразчупена идеята за въпросната компания, в която накрая всички работеха "дружно". Почти нищо не се видя от тови "разклонение" на историята. L беше приятел, който май нямаше точно приятелски чувства към Se-na, обаче пък май имаше? А присъствието на Cha Ye-ryun, за мен лично, си беше чиста проба похабяване на таланта ѝ да изпълнява подмолни, манипулативни роли. Очаквах да се разгърне много повече. Вместо това времето, подобаващо бе запълнено от Rain и Krystal, с което мен сериалът ме загуби за каузата след... да е било 6-7 епизод.

 

Но това е то. В някой случаи се получават нещата, в други не :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е, пък и подборът на двойка с подобна огромна разлика в годините, няма как да не окаже влияние в химията. Пък и да я имаше, един сериал не може да лежи на химия само - трябва и действие да има. Целият допълителен каст беше похабен - дори най-големият "злодей" не беше злодей от класа, а пък любовта на главните имаше претенция за небивала страст, която не бе оправдана от показаното от актьорите - фенките на Рейн може да ми се сърдят, но според мен и той не се скъса да изразява чувства. Просто с корейските нрави и възрастовата разлика нямаше как да се разгърнат като екранна двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът не е във възрастовата разлика между главните герои, а в несполучливия избор на актриса за главната роля и слабия сценарий. Choi Min Soo на пресконференцията за "Гордост и предразсъдъци' каза, че е твърдо против  това айдъли да стават актьори и че ако е знаел от началото, че при него  има такъв, е щял да му разкаже играта. С което отприщи вълна от коментари по форумите "за" и "против" айдълите в киното и сериалите. В нашия случай имаме айдъл-слаба актриса, която е получила ролята само заради компанията си и за използване на поулярността й. Според мен заради това са разчитали сериалът да е поне 20 серии, но дори и професионалистите и Рейн не могат да спасят слабия сценарий и лошата режисъра и да компенсират играта на Кристал. Веднага се вижда, че всички второстепенни сюжетни линии-"баща-син', "баща-мащеха-любовница", "баща-Кристал", "сестра-певица", "Рейн-директорка", "директорка-конкурент", "мащеха-директор" бяха зарязани по средата или още в началото и набързо завършени (някой от тях доста глупаво и нелогично). Слабият рейтинг сведе това нещо до 16 серии и то ще остане само като статистика, че  е съществувало. Ще повторя, че съм много учуден, че Рейн не си е избрал нещо по-интересно и стойностно като Ерик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се учудвам - те нали преди да снимат им дават обзор на сценария, не им дават да прочетат вече завършен сценарии, защото той се пише паралелно със снимките. Може би сценарият е звучал много по-обещаващо в началото. Аз иначе не смятам, че трябва да се обобщава за всички айдъли. Примерно Ън Джи се оказа доста читава актриса. Да не говорим, че и Рейн е почнал оттам :).

Факт е обаче, че Кристал стоеше дървено в сериала. Като беше в "Наследниците" и имаше второстепенна роля, беше симпатична, но тука нямаше достатъчно умения да пресъздаде образа, който трябваше да изиграе. Иначе да, наистина го осакатиха тоя сериал и остана да виси на една единствена сюжетна нишка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално, от всяко дърво, свирка не става.Там обаче, никой не го е еня, след като се продават, нищо ,че са фалшиви.

Китайците са го купили сериала предварително, май по-скъпо и от "наследниците".Рейноманията на китайския пазар е в подем, следва нова драма с него там, за която роля,  получава 6 млд вона(на места е млн, на места млд, нулите за нищо ги нямат) :28558: .Все пак и той е човек и колкото и да е перфекционист, сигурно обича да печели, след като в музиката влага доста.

И аз четох за Choi Min Soo и избухването му на пресконференцията.Гледайки ,"Misaeng: Incomplete Life", младежът, сякаш е изваден от "Триъгълника" и е пуснат в новата драма-  1:1..Нима няма достатъчно актьори!Я, кажете, запознатите, въпросният Siwan и като пее ли е все с тая физиономия, или само, като играе? Е, решили са да го бутат- това е и в калабалъка нагоре и нагоре, но чак пък главна роля!!!

За да не бъда само негативна - ето- Хон Ги, например- талантливо е момчето и при добре подбрани роли, си е супер-  тая със зелките и фермерството му се получава.Choi Soo Young, също и се отдава актьорството.За вече доказалите се, няма какво да говорим.

Та, тия айделушки в сериала- лошо няма да ги пробват, стига да спрат, като видят,че не става.Как да изиграят нещо по, като и с елементарното се не справят.Сценарият е елементарен, точно, като за тях, като актьори( без Рейн естествено, който вярно не се напъваше, че иначе колегите му, съвсем щяха да изчезнат)

Тая полемика  всъщност, си е абсолютно безсмислена, защото явно,  който плаща, той поръчва музиката и искаме или не, понеже са навсякъде, трябва да ги търпим.Дано поне са в умерени дози, а не като тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам го и аз. Всички четем негативните коментари, но заради Рейн хвърлихме по едно око. Според мен основната вина в този вял сериал е на режисьора. Когато всички на снимачната площадка не показват никаква игра, тогава е ясно, че не ги режисират добре. Един талантлив режисьор може да изкара добра игра и от камък. Айдълите са си айдъли, тях ги наемат за красота, само дето на разбрах къде беше красотата на Кристъл, но може пък да съм зле с вкуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, хора, на мен наистина ми харсавеше този сериал, обаче всичко си има граници...не помня даже на коя серия съм, 14та или 15та, защото имам само един въпрос в главата си - няма ли най-сетне да свърши?? То бива бива еднакъв, бавен и монотонен, ама чак пък толкоз...Даже и Рейн вече не ми е достатъчен, за да го понеса. Поне музика да имаше повечко, да има защо да ги гледаме всичките айдъли. А тази Кристъл каква е, певица ли? Никога не съм я чувала...сигурно има връзки като корабни въжета, за да пробие в този бранш. Или там стават 'звезди' по същия начин като нашите чалги. ....?

Надявам се на Рейн наистина да са му платили мега тлъст хонорар, защото иначе няма извинение да играе в такава боза. Да прави забавни екшънчета като 'План Б', много по-добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кристал е част от f(x) на SMSM Entertainment. Повече няма нужда да се коментира, колко точно са й дебели връзките. Но не бее само тя главното виновно лице. И режисьорите имат пръст в тази боза. А само искам да спомена, че за мен Кристал си е д'ръво и извън образ. Когато ги поканиха да участват в Running Man, ако не сте гледали епизода, много сте изпуснали. Там направо се доказа като копие на образа си. Много лошо впечатление мии остана от участие й.

 

П.п. сори за грешките, но пиша от таблета и ми е много трудно да ги следя и поправям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът беше пълна тъпня. Започнах го само заради Рейн и обещаващия сюжет. Бездуховната Кристал ме отказа още по средата. По край нея и Рейн ми изглеждаше вял и постен. Просто не издържах да го гледам такъв. Превъртях си само финала - отврат. И изобщо не съжалих, че не съм го доизгледала. Айде баста, ще им се не види и на некадърните айдъли (изключая Рейн и споменатите по-горе способни таланти). Тез некадърните ако агенцията им ги пробута и космонавти ще станат за една седмица. Агенцията им ще направи реалити и ще печели от ефирно време, щото всичко що е фен по 24 часа ще кьори джуркането на совалката из космоса. Той и за това се иска талант - да умееш да се продаваш. :asian:

Пък Кристал в Running Man, ако я бяха заместили с неин макет, разликата щеше да нула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям напълно Sierra - с една сюжетна линия - толкоз! Добре поне, че бяха "само" 16 епизода, инък нямаше да го бъде и при мен. 

За Рейн мога да споделя предимно позитивни впечатления. Играта, и въобще цялото му присъствие в сериала, бяха на доста високо от очакваното от мен ниво...

На девойката обаче мястото й не бе тук. Жалко. Наистина можеше да стане нещо много интересно. Когато рейтингът говори, няма какво повече да се каже...

 

Кучето ме впечатли, повече от Кристал (мое мнение, не искам да засягам никой ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, да си кажа и аз тежката дума...

 

Сериалчето е хубаво, за тези, които имат очи да гледат. Препоръчвам го на всекиго да си го пусне, когато има нужда от малко подкрепа в живота, и от един модел за подражание, или по-точно за вдъхновение - знаете за кого говоря.

 

Рейн тук е просто прекрасен. Няма друга роля, която да му отива повече за момента - успешен,мил, достатъчно силен, въпреки, че е наранен и чаровен, както винаги. Единственото, което не му отива е да се напива и да загубва дух за цяла нощ.

 

Не зная дали някой забеляза, но ролята на г-н Ким се игра от "краля", който беше в Хонг Гил Донг (понеже сега го гледам). Това ми напомни много за болезнените отношения между баща и син, които бяха в основата на тази легендарна история и свърши със смъртта поне на един от тях (засега - още го гледам). Не са ли и тук отношенията между баща и син също на преден план? И колко по-умело и по- разумно двамата успяха да разрешат поне донякъде несъгласията си. Връзката  на Рейн с баща му беше много трудна, но той я преодоля по един много добър начин. Все пак, това също е пример. 

 

Кристал си изигра ролята добре, особено като се има предвид, че тя е дори фен на Рейн. Тоест единствената фенка, която можа да изживее 5-звезден романс със идола си. Само заради това, че запази достатъчно самообладание заслужава похвала. 

 

Krystal-Rain_1409927890_af.jpg

 

Кучето е страхотно, а хубавецът и кучето са неустоими. 

 

Сигурно знаете, че прякора на Рейн е бил "кучето", оттам и прякора му в сериала Love to Kill? Наистина, не мога да си представя по-подходяща роля за него. 

 

media-thumb1409759657.jpg

 

Темата за  двете сестри, и за това да живееш в изолация за 3 годнини не са ми никак чужди. Лично аз намерих явно малко повече в този сериал.

 

Напълва ми сърцето всеки пък когато го гледам, надявам се и вие да можете да го оцените.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса и ми саундтрака на сериала..

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=cm3auVMiH7E

 

 

 

 

Удоволствието е изцяло мое и на t_lozeva, Snejina:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краят малко го претупаха, но сериалчето си е супер!!!!! А Рейн, само заради него си струва да го гледа човек, препоръчвам го!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хипер яко сериалче. Не съм го изгледал все пще до края,но съм тотално влюбен в него. Историята,музиката,геройте,ммм.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал ! Оппа Рейн както винаги перфектен !!! :kissx:  И Кристъл ми харесва всъщност как играе ... малко ми е странна , но не е чак толкова зле :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...