Jump to content

Recommended Posts

Субтитрите са супер! :kissy:  Иначе 12 серия най-сетне показа малко живец, аман, дочаках :28558: Особено

 

Сцената с потупванията беше много добра, жестоко ме изкефи.

 

Ха дано следващите епизоди да са по-живички.

П.С. Ц, няма надежда, клишетата продължват още по-здраво, само прицъкване му е майката.

П.С. След 17-18 серия - слаб 2 за сценариста! 2 серии за 2 часа се гледат за 20 минути...максимум. Ей, оризилиха го, направо го закопаха тоя сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаках ги. Миси. :kissy:

Не знам защо, но  не мога да мразя бащата и дъщерята -търговци,

просто по някакъв начин вътрешно им прощавам, заради преживяното.

 

 

Нашият стрелец е готов да убива заради баща си, а ако жена ти умре  пред теб и многократно изнасилват пред очи те малкото ти момиче,

е такваз гавра и аз не прощавам. Не че оправдавам постъпката му, но той си е поставил къде къде по-голяма за себе си цел, да сложи света в краката си... според думите му.

 

 

Та... много ми се искаше да се получи някакво споразумение между тези двамата... но както и да е ще гледаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми драма в момента! Все още очаквам 13 и 14 епизод в HD. Но защо се бавят? ㅜㅜ

Благодаря наистина много на хората, които го превеждат ♡

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bo_123, благодаря за положения труд. Лично на мен сериала ми бе интересен и не ме отегчи :up: ,

а Lee Joon Ki се справи с ролята си отлично, както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lilibini, благодаря :) На мен също ми хареса сериалчето. Това, че го продължиха с 2 серии, въобще не го размаза, както се притеснявах. Но Джунги не трябва да си пуска брада... ама никога :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно преживяване беше да гледам толкова много талантливи и красиви актьори отново! Джун Ки както винаги е безупречен, главната  - също, толкова на място и премерено правеха всичко, а драматичните сцени бяха особено силни. Yoo Oh Sung ми е любимец още от първия филм, в който го гледах и досега все страхотни роли прави. 

Иначе филма не ме впечатли със сюжет, но първата половина беше доста динамична. До преди да се разкрият двамата противници имаше напрегнато действие, а непрекъснатата им игра на котка и мишка, като все си сменяха местата ловеца и плячката ме изправяше на нокти.

Едно от най-добрите неща на сериала беше много добрата, не - страхотната музика. 

Благодаря на преводаческия екип за удоволствието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен копи-пейст на Илджиме, ама с пушки. Не е безкрайно лош, но върви много тегаво. Ще се пробвам да го догледам от уважение към Джун Ги и лошия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

 

5-та серия. Среща между младите влюбени:

-Турьонним!!! (Само като те видя и сърцето ми се изпълва с вълнение!)

-Нангджа!!! (И аз се чувствам по същия начин)

10-та серия. Среща между младите влюбени:

-Турьонним!!! (Липсваше ми)

-Нангджа!!! (И ти на мен)

15-та серия. Нашите сладури:

-Турьонним!!! (Какво си наумил?)

-Нангджа!!! (Ще видиш)

18-та серия. Любимците ни:

-Турьонним!!! (Опасно е!)

-Нангджа!!! (Ще се справя)

 

 

Иначе забележки към сериалчето нямам. Пускам си 19-та серия и продължавам напред. Джун Ги и няколко стари лъвчета яко владеят екрана :yes:

Колкото до забележката за огнестрелните оръжия, същата важи и за японските костюми и прически;), ама айде, няма да си разваляме удоволствието заради такива дреболии,я!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, опустошително играе тоя човек! Уникален талант, уникална визия! За брада не знам, но с мустаци не искам да го виждам повече 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...