Jump to content

Recommended Posts

It's Okay, That's Love

XB5ex_4f.jpg

Всичко е наред, това е любов

 

괜찮아, 사랑이야

Страна: Южна Корея
Жанр: романтичен, комедия, мелодрама, медицински
Тв канал: SBS
Година: 2014 г.
Епизоди: 16
Режисьор: Kim Kyoo Tae (That Winter, the Wind Blows; Padam, padam...; IRIS)
Сценарист: No Hee Kyung (That Winter, the Wind Blows; Padam, padam...; Worlds Within..)

Субтитри: английски, руски и български на GFotaku и mrnkaloto

 

В главните роли:

Jo In Sung като Jang Jae Yeol

Kong Hyo Jin като Ji Hae Soo

Sung Dong Il като Jo Dong Min

Lee Kwang Soo като Park Soo Gwang

Do Kyung Soo като Han Gang Woo

Jin Kyung като Lee Young Jin

Lee Sung Kyung като Oh So Nyeo

Yang Ik June като Jang Jae Beom

Cha Hwa Yeon като Ok Ja

Do Sang Woo като Choi Ho

Tae Hang Ho като Tae Yong

Yoon Jin Yi като Lee Pool Ib

 

Сюжет: Романтична комедия/драма, чието действие ще ни представи историята на Чанг Джеюл (Чо Ин Сонг) - загадъчен писател и радиоводещ, и Чи Хесу (Конг Хьо Джин), млада жена, която e доктор-специализант по психиатрия.

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click:  :click: 

Онлайн с български субтитри: :click:  :click: 

Свали с български и английски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам го и със сигурност ще го проследя до финал, но само заради Чо Ин Сонг и Кьонг Су от ЕХО, който ще направи дебют и в сериал. Става, не става, то само жанра и историята му като видя - манджа с грозде, а за капак и главната актриса, вече усещам, че ще е мъка, но ще стискам зъби и ще го изтърпя. Чо Ин Сонг е невероятен актьор, най-добрият корейски актьор за мен. Каквото и да играе, го прави по изключителен начин и ме кара да не отделям поглед от екран.
Актрисата не мога да я гледам, но ще я преглътна някак, няма как. А иначе психиатрична клиника, корейци... Айгууу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо четене на сценарии, снимките вече започнаха + една графика на връзките в сериала (не знам колко е точна, но тази намерих на английски)


 


tumblr_n4xqt84LcH1r3hs1eo1_1280.jpg


 


tumblr_n4xqt84LcH1r3hs1eo10_1280.jpg


tumblr_n4xqt84LcH1r3hs1eo9_1280.jpg


tumblr_n4wkwkwndG1r3hs1eo9_r1_1280.jpg


tumblr_n4xqt84LcH1r3hs1eo2_500.jpg


 


 


tumblr_n4xqt84LcH1r3hs1eo8_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олекна ми като видях, че героят на Кьонг Су стои точно до Чо Ин Сонг в схемата. Не е описан като негов брат, но явно ще са близки, приятели или пък може да е в ролята на ученик, който е син на брат му и негов племенник, знам ли. Това е добре, много добре. Видях го на снимки вчера, караше колело. Много му отива униформата, а и с неговото миловидно изражение, като те погледне с големите си невинни очи като жално коте, не се учудвам, че е избран за ролята. Има шанс да направи и актьорска кариера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Лошо започват снимките. Kong Hyo Jin е катастрофирала и е със счупена ръка./ подробности в темата й/.  Екипът е заминал без нея за Окинава за първите епизоди  :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от тревоги. Снимките на сериала вървят вече от два месеца и със сигурност за заснели достатъчно материал, че тя да може спокойно да се възстанови и да продължи работа.

Пък и според мен ръката и лесно могат да я прикрият и това да не повлияе особено на сериала....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че Кьонг Су играе в сериала, че да се информирам и аз от групата на ЕХО за това, което вече излиза. Тийзъри днес и постер. Чакам го, това мисля да е сериалът от корейците, който ще изгледам тази година, каквото и да става, само заради Чо Ин Сонг и До Кьонг Су.

Много ще е весела така като гледам ролята на Чо Ин Сонг, нетипично. Явно в началото ще се започне с комедията и някъде по средата вече ще си дойдем на думата с драмата. Надявам се поне тук да го оставят жив на финал, че всичко останало, което съм гледала с него, не завършва добре.

*** Премахвам тийзъра, който бях сложила, защото той беше изтрит от официалния канал на SBS, заради обвинения в плагиатство към компанията и копиране на сцени от някакъв друг филм. Тези дни ще бъдат пуснати нови тийзъри.

Постерът

40667b2c7d081b61.jpg



И специален подарък за авторката на темата. Любимото й момче с колело, което от седмица вече официално има и шофьорска книжка. Душица ненагледна той. Сигурна съм, че ще се справи и няма да се издъни като актьор. Най-силното му оръжие - онова невинно и по детски чисто изражение на лицето, с което само в мига, в който те погледне и вече си му фен. Естествен е и непринуден, това ще му помогне за ролята.

8c558c3518552d40.jpg
 

Редактирано от Rie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че Конг Хьо Джин тук в тази драма ще има хубава визия.Омръзнало ми е да я гледам винаги неглиже облечена,а пък за прическа 'ич та 'ич.

Надявам се да се получи хубав сериал,много добър актьорски състав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, знаех си. Чен ще запише парче към саундтрака на сериала и ще подкрепи Кьонг Су. Браво, без да съм го чула все още, зная, че ще е отлично. Денчо ще направи отново велико изпълнение. Прекрасна новина в началото на седмицата, свързана с този нов корейски сериал.
Прочетох сега и профил на героят на Кьонг Су. Той ще е в ролята на ученик, който мечтае да се превърне един ден в известен фентъзи-писател. Невинен и непринуден, момче с чисто и добро сърце (имах си аз да не е така, какъвто е и в живота), което ще бъде свързано с героят на Чо Ин Сонг.

Хьо Джин е добре, дори замина с екипа на снимките в Окинава в края на юни, макар и с няколко дни закъснение. Снимат отново с пълна пара, Кьонг Су, макар че е зает и с концертите с групата си, тези дни отново беше редовно на снимачната площадка.

 

Една страхотна снимка на Чо Ин Сонг и Конг Хьо Джин. Дано героинята й да не е типичната луда за връзване корейка, за да ми стане поне малко симпатична.

f07897014f20b5d4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да направят толкова много хубави постери?! Аз сега как да реша кой да сложа??


 


Ето ги останалите, които излязоха, освен тези които съм сложила горе, както и тийзър , който да се надяваме не е плагиатство хахахаха


tumblr_n8h7ei2iXW1r8fifdo4_1280.jpg


 


tumblr_n8h7ei2iXW1r8fifdo1_1280.jpg565ed5ba3fd91a1d.jpg


 



 


Чакам с нетърпение и песента на Чен, интересно ми е дали ще е главна песен от саундтрака, ще е хубаво да слушаме гласа му през цялата драма.


Или да я пускат за фон на D.O. хахаххаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта любима актриса ... така се радвам ,че ще я гледам отново в романтичен ...

. Голям образ е .... надявам се само тука да не я обличат като откачалка ...

 

Ама тука само образи се събрали ...превюто ми вдъхва голямо забавление .... а главният не е ли от "Замръзнало цвете" .... търпението пак взе да ми се изплъзва ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше пресконференцията и срещата с журналисти. Още 8 дни до старта следващата сряда, на 23 юли.

Кьонг Су като го гледам как се е издокарал, а и познавайки стила му на обличане, се учудвам, че не е дошъл и с официален черен костюм. Очаквам с интерес началото и на актьорската му кариера, като певец зная, че е отличен. Джонг Де записа миналата седмица парчето и доколкото разбрах то ще излезе в деня на старта на сериала.

5ff0d50ff1e54245.jpg

b9bc0448151962a5.jpg

8a7c20b24208306f.jpg

86c55f768703cc4c.jpg

9a8c27d323c9c8c7.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странен първи епизод днес, а явно корейските сценаристи обичат да пребиват редовно героите на Чо Ин Сонг. Не съм възхитена от това, което видях, пък дори и без превод. Конг Хьо Джин не мога да се разбера с нея на екран и това е. Има нещо в самата нея, което много ме дразни. Докато в Fated to Love You главната героиня/ актриса е прекрасна, то тук именно тя ме отблъсква.

Kьонг Су - добре, като за начало в няколкото сцени, в които го дадоха. Усмихнат фъстък, забавен образ, а и е добре, че е постоянно до Чо Ин Сонг.

Ще изгледам утре и с превод, но не ми хареса нищо от това, което видях, а в оставащите 15 епизода не смея и да си помисля какво ще e. Явно ще бутам епизодите само заради Чо Ин Сонг и Кьонг Су.

 

Песента на Чен (Ким Джонг Де) от ЕХО-М излезе днес, със старта на сериала.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UJzDm9gYGKA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на Чен е страхотна, аз днес я слушах доста, за Конг Хьо Джин и аз не знам как ще я гледам, въпреки, че съм я преглътнала в цели три сериала досега, но щом казваш, че не ти е харесал особено епизода не е добре, защото и без това в доста от текущите драми нещо не им се получават нещата и се надявах много на тази, ще видим като излезе превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен любопитството надделя, попрехвърлих епизода.Аз пък, Конг Хьо Джин,  много я харесвам, даже ми е от любимките, беше си супер и мисля,че двамата като двойка са добре.Нищо не разбрах естествено,за да дам мнение и си чакам субките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес вече, с руски субтитри за онлайн гледане тук,  с английски-  онлайн тук

 

Доволно обещаващ първи епизод,Къде ,къде, по-разчупено и шантаво, от напоследък вървящите, с малки изключения, много слаби сериали..Затвърдих мнението и за добре подхождащата си двойка главни,прехвърчат искри от самото начало и няма да има Пепеляшка и Принца..На всичкото отгоре добре облечена Конг Хьо Джин, най-после попадна на стилист  :28558: Имаше и динамика.

Спокойна,  мога да продължа трудовия процес, залагам, че ще гледаме нещо добро     ;)   :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не я видях добре облечена, в каквото и да е облечена винаги ще ми изглежда като кварталната лелка, но това си е мое мнение. Вярно е, че беше динамичен епизод, даже към финал прекалено динамичен с тая нереална гонитба, все едно гледах " Бързи и яростни". Усещам, че голяма част от времето ще е отделено на второстепенните и третостепенни герои, но историите им няма да си много интересни за гледане . Видях някои познати физиономии, Жирафа от running man  и една мaцка, която игрaе в Wonderful days. Абе, няма да е  нещо велико и този сериал, дано да ми е грешно усещането.

И не разбрах-братът на писателя освен, че е затворник и той ли е луд, не ми стана ясно, също и защо го нападна в началото на епизода.

D.O. каквото се беше ухилил, голяма душица, мъникът му с мъник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволна от първи епизод, а тези двамата попадат в листата ми с недолюбвани актьори. Харесва ми, че има жена с наченки на интелект в сериала, нищо че не е достатъчно маниерна за психиятър, но да кажем, че за корейски условия става. Честно казано, предпочитам да има нереалистични елементи обаче, отколкото да е част от всеобщата скука, която навява напоследък от всички драми, които захвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми първи епизод,а пък най-вече Хьо Джин. :D Още в началото м/у двамата главни се получи искрата,надявам се да се забавлявам с тях,както и с другите актьори,особено с Жирафчето и сонбе. :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...