Jump to content

Recommended Posts

:icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny: НЕВЕРОЯТЕН СЕРИЯЛ ! ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ЗА ГЛЕДАНЕ ! Драма до последния кадър!  Бръква ти в Душата. То бива, бива   .....Болка и Любов  на всички нива и варианти ...... Преливаш от усещания .... Шапки долу и дълбок поклон  на всички създали тази МАГИЯ. Накрая се вглеждаш сам в себе си и за пореден път разбираш колко е безценен живота и  любовта .... наистина " Прости ми, .....обичам те....." :icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица превъртяхме отново със сестра ми този сериал. Макар, че сме го гледали емоциите си бяха както и първия път. Последните епизод минаха с рев, сълзи, сополи... Просто сериалът няма как да не докосне сърцето ви.  Пък да не забравим, че най-добрият корейски актьор е в главна роля. Со Джи Соб е бижу за очите с невероятната си актьорска игра. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, felicyti написа:

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Благодаря :) Това е първият корейски сериал, който гледах и който ме запали по азиатското. След последния епизод няколко дни бях като ударена с мокър парцал! Гледах го години по-късно и вече усещането не беше чак толкова силно, но въпреки това сериалът си остава в сърцето ми завинаги. Струва си да се гледа! А Им Су Джонг и до днес ми е една от любимите актриси.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, dido100 написа:

"Защо гледах това?"

Тогава си бил романтичен, сега си критичен. 

 

О, изчетох ти старите коментари.... и тогава си бил критичен. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.01.2021 г. at 15:32, felicyti написа:

Тогава си бил романтичен, сега си критичен. 

 

О, изчетох ти старите коментари.... и тогава си бил критичен. :D 

Аз и сега съм романтичен и критичен, но някак си не мога да свържа романтиката с камари от трупове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/29/2021 at 1:45 PM, dido100 said:

Има няколко сериала, за които сега се питам "Защо гледах това?". Този е на престижното първо място. 

Никога не съм бил по-съгласен с теб. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от малкото сериали с Джи Соб, който не успях да изгледам,  при положение, че дори изгледах с  него оня, дето се разхождаше не знам колко серии по Чеджу, за едното нищо, освен че яко са му платили за реклама. Помня, че навремето го започвах няколко пъти тоя тук. Мъка, мъка и по- мъка. "Балито" ряпа да яде, даже и с пищова накрая!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, dido100 написа:

Аз и сега съм романтичен и критичен, но някак си не мога да свържа романтиката с камари от трупове.

 

Не става въпрос за романтика, а за любов и за любовна мелодрама. Най-великите любовни истории са трагични - и в литературата и в историята. Но пък цял свят   е чувал за тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, но едва ли,  като иде реч за Корея. Тук по скоро иде реч за великите корейски депресивни състояния и самоубийства по които нямат равни на себе си ( последната серия съм я гледала, което беше още една причина да не  догледам  наред сериала).

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от сериалите, където искрено се наслаждавам на темата, но самият сериал на по-близко разстояние от пистолетен изстрел няма да приближа :lol2: Корейците са царе на умишлената трагедия - създават я и там, където всъщност няма предпоставки за нея, ако се намеси малко разум, и понякога дори им се получава много добре. Ама че хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/29/2021 at 1:45 PM, dido100 said:

Има няколко сериала, за които сега се питам "Защо гледах това?". Този е на престижното първо място. 

Тук няма две мнения по въпроса ... някой ако се сеща за по-депресиращ сериал да каже, че аз не мога. Може би "49 Days" се доближава. Иначе сериалът е добър ... с условности. Музиката е добра, играта също, както и режисурата за тези година ... ама голяма депресия. Не мога да повярвам, че някой би го повторил. Иначе ако си гледал "49 Days" ми е интересно на кое място в тази класация е според теб :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Tara said:

Изгледай A Love to Kill (2005), Autumn Tale (2000) или Tree Of Heaven (2006) и тогава си направи класацията.

Мерси, но малко в повече ми дойдоха два депресиращи един след друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Tara написа:

Изгледай A Love to Kill (2005), Autumn Tale (2000) или Tree Of Heaven (2006) и тогава си направи класацията.

Благодаря за предложенията, аз ще ги изгледам. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...