Jump to content

Споделете впечатленията си за "Корея и аз"


  

47 гласа

  1. 1. Каква е цялостната ви оценка за събитието?

    • Отлична.
      26
    • Много добра.
      19
    • Средна работа.
      1
    • Можеше и повече.
      1
    • Не ми хареса.
      0
  2. 2. Каква е оценката ви за организацията на събитието?

    • Отлична.
      29
    • Много добра.
      14
    • Средна.
      3
    • Незадоволителна.
      1
  3. 3. Кое ви хареса най-много от събитието?

    • Лекциите за Корея.
      12
    • Изпълненията на корейските студенти.
      14
    • Изпълнението на студио "Жар".
      8
    • Конкурсът за к-поп танц.
      27
    • Конкурсът за к-поп песен.
      10
    • Изненадата.
      4
    • Атмосферата и ентусиазма на участниците.
      20
    • Възможността да се срещна с фенове на Корея.
      18
    • Всичко.
      17
  4. 4. Бихте ли присъствали отново на подобно събитие в бъдеще?

    • Да, със сигурност.
      41
    • По-скоро да.
      6
    • По-скоро не.
      0
    • Не.
      0


Recommended Posts

Не, бях! И още дълго време ще рестартирам този ден в главата си като лекарство срещу лошо настроение, бездушие и простотия:-))

   Ядоса ме гафа на водещия, баш накрая...Тръгна да закрива събитието многословно с апломб, закри го , аплодираха го и народа тръгна да става. Водещият междувременно, / след дъжд качулка,/след като вече почти не се чуваше, покани организаторите на сцената и май се изнесе. Почти никой не го чу. Отзад се опитахме да викаме, но шума от ставащите заглуши всичко. Стана неловко, така и нямаше поздравления за организаторите.

  Но пък си мисля, че част от всички останали аплодисменти са и за тях! / публиката беше страхотна!/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не беше по вина на водещия, просто след като ни покани да излезем на сцената, си личеше, че публиката е изморена от цял ден седене, а и чакането на резултатите от конкурса допълнително ги измъчи. С толкова натоварена и комплексна програма можеше да се очаква. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря им за усилията, както и на всички участници! Понеже чух, че целият ден съм изглеждал много намръщен и строг, поднасям извиненията си, но и аз бях под пара от опасението, че нещо може ужасно да се прецака в последния момент. :D

Шефе извиненията по време на мероприятието се приемат (преглътнах ме го :rofl: ), но не се приемат никакви други, за липсата след него :mad2: , в китайския. Пак се измъкна без да разбере никой  :samurai:  :896767:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук можете да гледате видеоклипове от "Корея и аз".

 

За момента са качени единствено по-голямата част от танците, но скоро очаквайте и останалите неща ;)

 

 

 

 

 

В плейлиста можете да намерите всички участници, затова няма да ембед-вам всичко тук ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...