Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

КРАСИВИ КАТО АНГЕЛИ

Жанр: романтичен, комедия
Епизоди: 16
Излъчва се по: SBS
Държава: Южна Корея
Режисьор: Hong Sung Chang
Сценаристи: Hong Jung Eun и Hong Mi Ran

В главните роли:
Jang Geun Suk като Hwang Tae Kyung
Park Shin Hye като Go Mi Nam / Go Mi Nyu
Lee Hong Ki (F.T. Island) като Kang On Yu / Jeremy
UEE (After School) като Yoo He Yi
Jung Yong Hwa (C.N.Blue) като Kang Shin Woo
Bae Geu Rin като Sa Yu Ri
Kim In Kwon като Ma Hoon Yi

 

Сюжет: Едно невинно момиче попада в царството на музикалния шоубизнес. Като на магия тя е превърната в момче, за да спаси бъдещето на своя брат близнак. Макар и да е покровителствена от неговия агент, който я окуражава и подкрепя, момичето-момче с ангелски глас Го Ми Нам се озовава срещу тримата членове на поп групата, в която трябва да се включи като брат си. Надменният лидер Хуанг Те Гьонг е като зъл дух, който я преследва с претенциите си. А се появява и една лоша фея, която допълнително се опитва да вгорчи живота на скромното момиче. Но както става в приказките - любовта променя всичко и от противници на Го Ми Нам членовете на групата ще се превърнат в нейни рицари защитници.


Любопитно:

 

Сценаристи са сестрите Хонг, които са известни с драмите Хонг Гил Донг, My Girl, Delightful Girl Choon Hyang, Fantasy Couple, така че очаквайте голяма доза смях и закачки.

 

:essub:

 

С български субтитри: :click:  :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хип-хип Ура за темата.Това е идеалния подарък за рожденния ми ден.
Чакам с нетърпение да започне за да се посмеем всички от сърце.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

*"Красиви като ангели"*



s3410.jpg


Официалния уебсайт а драмата ето тук http://tv.sbs.co.kr/anjell/

Относно свалянето на сериала бих искала да помоля, ако при някой има проблем при свалянето да ми пише на ЛС за да може да се отстрани проблема.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е доста обещаващ.Утре едва ще дочакам новата серия :rolleyes:

Страшно се забавлявах особено на сцената с бидето

И още малко инфо:

Епизодите ще бъдат 16,Периода на излъчване на сериала е:

от 07/10/2009 до 26/11 2009- всяка сряда и четвъртък от 21:55 корейско време!

a.n.jell201.jpg

 

a.n.jell199.jpg

 

a.n.jell205.jpg

 

0016.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо привърших с първи епизод, да се надяваме на хубави комедийни моменти с драмичката. Актрисата има много напевен глас, а твоят мъж Туци много дълбок глас :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не... имам едно таково усещане за този сериал... как да се изразя... докато гледах боф... бях луднала... чакам да излезе онлайн, гледам без субтитри... гледам със английски субтитри... гледам с български субтитри... пълна лудница...

Та не знам защо, но след като видях първия епизод онази странна маниакалност започва да ме обзема отново... и аз като туци си искам втори епизод... Прогнозирам сериала да пожъне успех и да го направят поне 20 епизода...

 

 

Боже, горкото цвете... как му саксийката... голям смях :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааааааа..този сериал явно заразява наред, оправи ми настроението :D (след пореден

футболен резил)......много добре като начало... лудо...чак откачено...

 

"сестрата", която още не е официално ..на розовия мотор и с каска си я биваше

а вече като захрачи да угаси свещта беше върха...попиках се....

Момичето на мъж не може да го докара..то е ясно..ама на "шестица" го докарва отвсякъде...

а наш принц с тоз яростен поглед и друг път сме го виждали....ама не в такива доспехи....и не в

подобна "готическа" приказка Very Happy ...ама е весело...образът му е доста интересен....

другите 2-ма сладури са много забавни също...чакам само да видя как ще си поделят мадамата...

или по ред.... lol!

 

Очертава се смях....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах и втори епизод сутринта... ритах от смях през голямата част...

 

тъкмо си мислех, че ще има една сладка романтична целувка... и принца ще се шашне, че се влюбва в момче и ще има яко смях... а тя го ... много гадно... и после свеща... ще си призная, че неможах да гледам и си затворих очите уф как плюеше...

а тоз русичкия сладур... уф нещо ми е странно, сякаш правя нещо грешно като го пипам...

а другия... замисления типаж... той вече си е влюбен... само не съм сигурна в момчето или в момичето

О, Боже, а принца как разбра, че тя е момиче.... светещите топчета в тъмното

и после защо я прегърна... нали щеше да я разкрива... и той май ще налапва въдицата...

и като за финал бебетата в съблекалнята и моняхинята дето изпълзя от шкафчето...

 

Голям смях... аз казах ли ви, че почвам да се разболявам от маниакално-сериално умствено заболяване... този сериал ще ме обладае повече и от боф... а сега как ще живея до другата седмица... а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туко що изгледах и трети епизод.

Връзката беше ужасяяваща и компа ми отнесе мноооого 'благословии'.

Действието се развива главно между моя оппа и Го Ми Нам,

(извинявам се ако не се превежда така името).Няма да разкривам повече само ще кажа, че краят на серията

ме постави на тръни и нямам търпение да дойде утре за да видя прдължението.

За да подсиля интереса

hug.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето определено е зарибяващо. lol! А принца ми е малко странен с тези момичешки пуловерчета, еле пък това червенкото, дето го изкъпа в басейна.

Инак като метне някое сакенце, вече сменя имиджа тотално.

А персонажите донякъде ми напомнят за БОФ - естествено ролята на любимия (наш принц), следва едно момченце (това русото) дето все недоразбрало, все се бърка неподходящо... и естествено онзи оппа (височкия, черничкия), дето го раздава съпричастно, разбиращо и на чието рамо можеш да поплачеш...

 

що ви на умряло нашето момиче накрая... сякаш някой бе умрял... брат й ли...

 

И да не забравя - цунки на Туци за превода, аз лично го чакам с интерес... и огромно нетърпение Twisted Evil

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах 4ти епизод Smile

Това е един от най-сладурските сериали, които съм гледала...

Jang Geun Suk е страхотен ^^- не знам защо навсякъде се коментира косата му

~на мен ми изглежда добре, подходяща е за ролята Laughing

а и Park Shin Hye е такова сладурче - изобщо сериалчето си струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тоз Джерами ще ме разбие... голям сладур... и какви муцки прави... а се вкарва в такива филми сам

не вярвах, че ще ми се случи точно в този сериал, но замисления Шин У, или там както се пройзнася, много повече ме кефи от принца... Нашето Величество са го направили нещо много истерично, като някоя леля... пък да не говорим, че го обличат в същия стил... ама като се размекне и се направи на джентълмен много ме разтапя... и тая моняхиня дето изниква от къде ли не... но в общия дух и аз ще кажа, че е голям смях... само се чудя нещо...

Шин У дали подозира, че тя е момиче и за това се държи така или е гей, който ще бъде много изненадан в последствие... и моя любимец Джерами кога ще изперка напълно и ще реши, че е гей...

А тая новата кобра каква ли роля ще играе в цялата драма... все въпроси дето ще чакат следващата седмица...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, мен не ме впечатли чак толкова... Весело е, но дори моят любимец Хонг Ки преиграва доста. През по-голяма част от времето всички ми изглеждат като кандидати за "кретеноид на годината" Wink , леко неадекватни и разпиляни като характери. А това, че

 

разбраха, че е момиче е всъщност плюс, защото тя въобще не изглежда като момче, дори и като момичешко момче... Да не споменавам гласа й...

 

Гън Сок много ми хареса с тази тъмна аура около него, страшно играе такива намусени роли, дано нататък не се промени.

Дано на някой в Корея му хрумне да направи някое момче - момиче, мисля, че ще справи доста по-успешно Laughing.

 

Иначе голям плюс за сценичните декори и стилистите - апартаментът им е невероятно цветен и раздвижен, искам и аз такава къща! А дрехите им наистина са достойни за идоли!

Сега се сещам, че май Гън Сок щеше да играе в BOF, но се бил отказал. Този сериал май е нещо като реванш за него да се пробва в подобна тинейджърска комедия.

 

Eто клип към песента на Хонг Ки As Ever - има интересни сцени зад кадър по време на снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е много свежо.Актьорите са супер сладки.Мацката прави страшни физиономии Very Happy Принца е страхотен както винаги,а Hong Ki просто ме изпълва на макс.Нама такъв шемет,напомня ми на Ikuta Toma в Hana Kimi.А колкото повече го гледам,толкова повече Jung Yong Hwa почва да ми напомня на Ji Hoo.Голям смах пада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те всички го раздават като всестранно надарени личности - пеят, танцуват, артистични са, притежават чар и обаяние bounce

а за тези дето не ги оценяват своевременно (примера с Рейн/Би) доста се задържат като стажати...

но рано или късно талантът им пробива lol!

 

И да се върна на филма. Доста се забавлявам с него, може би защото не очаквам да ми поднесе някаква сериозна тематика за размисъл.

Интересно ми е занапред дали ще представят нещо повечко за "драмата" между майка и син... би ми било интересно... майката има страхотна визия и ми допада да я гледам на екрана, а синчето й в близост до нея... или гримасничи, или се задавя, или се зъби... при всеки случай в отношенията струи отегченост, яд, озлобеност...

 

Ето и едно постерче на сладурковците

200910070003.jpg

 

 

Туци, мерси за превода, слънце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изгледах и 4 епизод, та реших, че и на мен ми е времето да се включа в общата възхвала.....филмчето е бижу!! От първите минути ме лепна за екрана, а удоволствието е на макс....главната е идеална за ролята, макар че според мен това е най-неприличащото и най-не се и опитващо да прилича на момче момиче, което съм гледала! Даже не е и типичната корейска мъжкарана...може би щото се предполага да става...сещата се Онуй, русичкото, мога да си го взема за в нас барабар с неговата Джоли и даже няма да ревнувам от нея! Китаристът е I love you I love you I love you, като образ и на мен малко ми напомня за принца от BOF...ала си признавам...тук най-многобройните суперлативи отиват за на Туци изгората...прекрасен е! (Туци, не ма бий, слънце flower ) Лошото е, че и аз кат вас ще има да си чакам всяка седмица епизоди и субтитри, ама да не мрънкам повече!....отивам да хвърля едно око на 5-ти епизод!

 

Aaaaa, страхотен хил......само как си би тока

Обаче на 6-ти епизод ми стана мъчно за китаристчето...не му е писано на човека и т'ва си (трябва да се изпълни основният принцип в корейските драма "дръж се мило с главната, та да ти разбие сърцето, а колкото по-голяма гад си с нея, толкоз повече се влюбва тя в теб")...Тая, националната фея или каквата там я наричат, е отврат, не се гледа чак....само се чудя какво ли шеще да е, ако Гън Сок играеше Джун Пьо scratch май щеше да ми хареса повече от Мин О (чак не мога да повярвам, че го казвам Exclamation )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и една лоша новина за феновете на сериала:
От viikii.net съобщиха, че ще забавят с 24 часа излъчването на 7-ми и 8-ми епизод.
Това се дължи на факта, че некоректни потребители са си присвоили превода на епизодите досега и
са ги разпространили в ютуб. Да се надяваме, че разногласията ще се изгладят скоро, за да не се налага
да чакаме по-дълго за превод на сериите и да не пострадат феновете, като мен, които
с нетърпение очакват да разберат развръзката в сериала.
Подкрепям екипа на viikii, защото кражбата на труда на преводача е изключително
некоректно и недупостимо поведение в рамките
на "цивилизовано" общество, каквото се предполага, че трябва да бъдем.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна серия беше...и аз благодаря за песничката ...много ми харесва...

мацката я изпя наистина с чувство....абе това дете...все по-приятно впечатление ми прави...

(четох интервю с нея...гледах фотосесия flower )

А двамата с принца са супер сладки ...толкова естествено влизат в образ..чак се чудя,

влизат ли наистина.....?

5bqiwo.gif

Имаше адски сладки моменти...сцената когато гледат звездите и луната...беше супер I love you I love you I love you, а

като гледам превюто на 8 еп., действието се засилва супер драматично....

Не мога да подмина сцената с полята и уникалната музика от една любима рекламка..

заигравката с Джи-соп ми хареса...и по-принцип всички пародийки в сериала са сполучливи и веселяшки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще мъчат феновете до другата седмица, защото не дадоха накрая какво ще се

случи в следващия епизод.

Иначе тази серия се оказа много весела като цяло, изключвам края-като гледате ще разберете защо.

И в тази серия ще разберете как един мъж плаче толкова красиво, че

феновете ще се молят да плаче по-често :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора май ние нещо не сме в час със корейската мода напоследък.

Защото тенденцията клони към точно този тип прически. А специално за клиновете

вече ги преглътнах и даже ме кефят

Да гледаме на странните прически като на Луната- безполезна е, но само нея можеш да различиш от останалите звезди

А за пореден път прическата на Гън Сок ще се промени, въперки, че и с последната много хубаво ми

краси десктопа на компютъра.Снимка на двамата мачовци от сериала:

30bnuz9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...