Jump to content

Recommended Posts

Тъкмо изгледах 20-ти епизод. Разбира се втори не е на нивото на първи сезон, но пак ми хареса. Хубаво, че дадоха кой се появява при капитана, а именно

Kim So-yeon

. Края наистина ми хареса, беше динамичен.

И така появата на Kim So-yeon ми дава надежда, че можа да е спасила капитана - Kim Seung-Woo, понеже той беше от героите които ми харесваше най-много.

И ми е много тъпо как през целия втори сезон дадоха само 2-3 познати лица от първи сезон. Какво е станало с другите??? Може пък да се съберат за трети сезон... :dunno:

Иначе, както някой каза в горните постове, няма да е зле главините герои да са сестрите.

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тъпо копие на Айрис 1 го издържах до 8еп.! Повече не мога да си причиня тъпи престрелки, 45 килограмова  Дахе да ми раздава тупаници и мъжете да падат кат кегли, Чанг не ми ''стои'' изобщо добре...Единствените, които признах и стоят адекватно са Пек Сан и Ким Йон Хуа, както и някои от второстепенните актьори -  много по - реални от главните. 

И тука главния се озова в Акита, и тук главната го мисли за мъртъв...

Това припокриване на сюжета с Айрис 1 много ме дразни...ОК бе глупаци, кат ще правите продължение защо пак виждам еднакъв сценарии!!! Идеята е да се надгради, а не да виждам бледо копие... Изобщо няма динамиката, харизмата и пристрастеността към която води  ''единицата''!  Актьорският състав  там се раздадоха на 1000%....Тоя рецитал се спира - не мога да издържа тази нелепост....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като извъртяха пет пъти "Ирис" 1, официално вече има трейлър за излъчването на "Ирис"2 от 1-ви септември по БТВ Екшън. :slap::up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се чудих дали да го гледам и май нямаше, ако не участваше Чанг Хьок... Хареса ми, интересно и динамично ми беше, поне докато 

 

ИРИС не размени възвърналия паметта си Ю Гон за Пек Сан.

 

 След това ми стана малко безинтересно, а и започнах да се нервирам на тия агенти от НСС, дето все 

 

изпускат лошите и не могат да се справят с неща, с които по принцип трябва да се справят.

 

Чак се учудих, но много напрегнато ми тупаше сърцето на историята със 

 

отвличането и загубата на памет на Ю Гон. Улових се, че се притеснявам за него - толкова добре го изигра г-н Хьок

 

Това накрая с двете сестри не го разбрах, ама то сигурно защото не съм гледала първия сезон ..

Чанг Хьок се справи отлично, беше голямо удоволствие да го гледам и усещам всичките му емоции. Остават ми още две драми с него, докато изгледам всичките му, а и новата ще почне..  :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идиотите от бТВ са на път да откажат и малкото желаещи да го гледат. Не стига, че са го забутали в мизерната кабеларка , ами и на 50 минути серия се падат 40 минути реклама, която се върти през 7-8 минути! :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да вземе да им пише на тия тъпери от БТВ  да махнат този дублаж и да си оставят субтитрите :mad:  Много ми е зор да им слушам изкуствените гласища,  дет на нищо не пасват :mad:  :mad:  :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо, БТВ имат сайт, имат и форум. Пишете там, може някой да ви чуе. Все пак сте зрители. Проблема не е само с този филм , а със всички излъчвани до сега, независимо по кой канал. С тези тъпи дублажи им разказват играта. Все едно гледаш друг филм. Внушението е съвсем различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го доста, след като бях гледала първата част и съм позабравила подробности от там, щото тука гледам за някакви съживявания говорите.

 

Иначе, не е лошо, но определено първият сезон е доста по-силен. Имаше доста неща, които бяха лишени от логика. Например:

 

 

Този Ю Джунг Уон в началото го даваха някакъв абсолютен развей-прах. Как така изведнъж му щукна да прави обединение и да взривява бомби? Поправете ме, ако нещо не съм забелязала, но според мен беше напълно нелогично, колкото да има по-нататъшно развитие на действието, а обръзът е ключов.

 

 

Главната малко хич не беше главна, защото с почти нищо не допринасяше за сериала. Образът на Ким Йон Хуа беше доста по-инетресен, че даже между нея нея и Ю Гон имаше повече химия.

 

Иначе пък много силен финал, който донякъде компенсира всички недомислици и оставя добро цялостно впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...