Jump to content

Recommended Posts

IRIS 2

spacer.png

 IRIS 2 / Airiseu 2 / 아이리스 2
Държава: Южна Корея
Режисьор: Pyo Min Soo
Сценарист: Jo Kyu Won
Канал: KBS2
Епизоди: 20
Период на излъчване: 13 февруари 2013 - 18 април 2013
Време на излъчване: сряда и четвъртък от 21:55

В ролите:
 Jang Hyuk като Чонг Ю Гон
Lee Da Hae като Джи Су Йон
Lee Beom Soo - Ю Джунг Уон
Lim Soo Hyang - Ким Йон Хуа
Oh Yeon Su - Че Мин
Yoon Doo Joon (Highlight) - Со Хьон У
Lee Joon 
(MBLAQ) - Юн Ши Хьок
Kim Young Chul - Бек Сан
Kim Min Jong като Ким Ги Су
Kim So Yeon - Ким Сън Хуа
Kim Seung Woo - Пак Чол Йонг
Kang Ji Young - Сонг Че Ран
Baek Sung Hyun -Канг Бьонг Джин
David McInnis - IRIS Operations Team Leader

Sung Dong Il

Kim Kap Soo

Go Yoon

 

Инфо: След като изминават 3 години от смъртта на агент Ким Хьон Джун (Lee Byung Hun) от НРС (Националната разузнавателна служба), екип от членовете на Националната служба за сигурност (НСС), наред с Чонг Ю Гон (Jang Hyuk), Джи Су Йон (Lee Da Hae) и други агенти, се опитват да разобличат мистериозната групировка IRIS. Агент Ю Гон е начело на НСС TF-екипа. Когато се изправя срещу Бек Сан (Kim Young Chul), Ю Гон бива въвлече в случай, който променя съдбата му завинаги.

:essub:

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

 

ЛИНК КЪМ IRIS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах единицата много се бях нахъсал да гледам продължение понеже се надявах на определен развой на събитията, но тъй като гледам само от каста няма да я бъде мойта. :D Е ще се гледа със сигурност то е срамота да не уважа точно този екшън, но силно се надявам да си напрегнат сивото вещество на финалните епизоди и да няма изцепки. Go Seon-hwa!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, разгеле! Можело! Изчака ми се чакалото! :lol: Дано само си заслужава и вържат както трябва сюжета с първия сезон и със случилото се в Атина. Страшно много бих се издразнил, ако има разминавания и не направят прехода без грешка...уф още цял месец... <_< Айде по-бързо да започва, че като изключим Кеншин, друго нищо интересно и заслужаващо да се гледа няма последните няколко месеца. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакане, чакане, чакане.......най - накрая. Дано екшъна през целия сериал е такъв какъвто и на трейлъра, без да е за сметка на сюжета разбира се ;) С две думи- дано чакането си е заслужавало smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На постера всички изглеждат по-скоро на манекени, отколкото на супер агенти ;) Но със сигурност ще се гледа, след толкова чакане и дори да е Чан Хьок с нацупените устнички :lol:. Даже ще се и превежда. Ако някой има желание да се включи в превода, за да става и по-бързо, нека ми пише на лични. Колкото повече, толкова повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си чакам чинно за този сериал. Ето и по-дълъг трейлър:

http://www.youtube.com/watch?v=3F3ZFbIGJMM

 

Май първото препятствие ще е да обяснят, как този от 2:01 в клипа е жив още. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май първото препятствие ще е да обяснят, как този от 2:01 в клипа е жив още. :blink:

 

Брей, наистина е той :blink: Сигурно е брат-близнак ;), като в латино сериал, в противен случай вървим към фантастиката.... dry.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, наистина е той :blink: Сигурно е брат-близнак ;), като в латино сериал, в противен случай вървим към фантастиката.... dry.gif

Хахаха вкара ни в схема...може да е кадър от предишния сезон...нали и килипа почва с кадри от него... :ph34r:

...понякога нали връщат лентата назад...може да показват как са вербували някой от настоящите герои :lol2: ..малеееее почнах и аз като вас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, Пиранче, голата корейска истина е. Нали не могат да възкресят И Бьон Хон, та поне него.
Ето:

В "Айрис 2" появится один из героев, погибший в предыдущем сериале "Айрис"
4c75a0ce7a70-200.jpg Продюсеры "IRIS 2" заявили о том, что один из героев, погибших в предыдущей версии сериала, появится в новом сериале."Так как сериал является продолжением "Айрис", то там очень много моментов, которые удивят зрителей. Вы почувствуете, что настоящее и прошлое в этом сериале пересекаются".


:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма сте конспирация, как точно го целнахте пича...преди това два пъти гледах видиото и въобще не съм го забелязала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да показват как са вербували някой от настоящите герои

 

Това е определено възможно решение, но както и да го извъртят, ми е по-интересно дали и как ще се прави връзка и с "Атина", все пак трите сериала са свързани най-малкото с едни и същи герои, времеви линии, "проблематика"/сюжет и макар да има предвид, че "Атина" е отделен сериал, то ще ми е малко тъпо да не видя връзки с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега нямам големи очаквания за това продължение. :( Лично у мен буди недоумение защо на героинята на Ким Со Йон, която беше ключова за първия сериал, а в "Атина" се закле да си отмъсти за убитото семейство, е отделена някаква третостепенна роля (ако не е и само камео)? Лично аз досега не я видях на нито един от трейлърите или плакатите и на официалното представяне я нямаше! Наглед малка подробност, но не говори добре за сценария. А и ако я сравняваме с И Да Хе, то последната губи по всички показатели.

По-голяма глупост от "съживяването" на второстепенен герой, вместо на главния едва ли биха могли да измислят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те сигурно са мислили, че Батко ще кандиса да го реанимират, но като не стана, подкарват простотиите.След супер силния първи сезон, мноого ще се зорят.И аз не вярвам да им се получи, но надеждата умира последна.Можеше спокойно да си сложат друго заглавие и да "съживяват" мъртви без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...