Jump to content

Recommended Posts

jyP1vs.jpg

Bicheonmu
(The Dance in the Sky)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


# Продуцент: Yoon Sang Ho
# Сценарист: Kang Eun Gyung
# Държава: Корея
# Година на излъчване: 2008

#  Епизоди: 14
# Официален сайт: тук
# Жанр: екшън | драма | фентъзи
# Субтитри: английски, български


# В ролите:

Joo Jin Mo

Wang Ya Nan

Park Ji Yoon
Niu Li

Kim Kang Woo

Wang Zhi Hua

Park Shin Hye

Huang Da Liang
Yan Kuan

Jiang Hong

Ji Ning

Lee Jong Hyuk

268845.jpg

Сваляне с български субтитри:
ОТТУК  ОТТУК  ОТТУК

:essub:

OST: :click:

 

ОНЛАЙН С БГ СУБТИТРИ

268832.jpg

Великолепен филм за любителите
на източното творчество.
Потресаващата бойна хореография и невероятната
любовна история няма да оставят равнодушен никой,
който го гледа. Филмът прелива от багри, красота и емоция –
всичко това поднесено на фона на прекрасна музика.


269220.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го подхванах и този сериал. Трябва да се провери все пак, щом е на сайта! От много гледане ли, от що ли, първият епизод малко объркан ми дойде, но едно разбрах със сигурност - за Пичът няма такова нещо като природни закони! :lol: Как кацна на върха на едно дръвче, три етажа високо и дебело колкото клонче... :lol: И най-наперено си се оглеждаше отгоре.

 

И ако си мислите, че останалите сериали имат проблеми със субтитрите - тук след десети епизод ентусиастите, за сега поне, май само с аудио ще трябва да минат!

 

 

Малко зарибявка:

 

155451.jpg

 

155450.jpg

^ нашият върху дървото :lol:

 

Втори еп е малко бозав в сравнетие с първи, но от трети почва яко екшън. На шести съм и ми става все по-интересно. Новият ми любимец е братчето Яхулай. Хем е хубав, хем е страхотен образ. Но се потвърди мнението ми, че

 

мятането от скали е корейски национален спорт. не можеш да си герой, ако поне веднъж не си го правил и то набучен като таралеж! :lol:

 

 

Освен това разконспирирах и от кое класическо произведение са се вдъхновили

 

ама няма да ви кажа! Ще ви оставя да се сетите сами

 

и, въпреки че ми стана ясен сюжета, пак ми е интересно! Сериалчето го препоръчвам с чиста съвест. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах 7-мата серия, благодаря и аз. Малко дръпнаха времето напред и наистина става доста интересно. Много добре е направен този филм. Всичко кефи в него, от декори, облекла, бойни сцени та чак до саундтрака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът и аз го изгледах, основно с идеята да ми се изясни по-добре сюжета. Оспойлянето е ТОТАЛНО. Поне до 9 еп. всички основни моменти ги има. Само където по себе си филмът не е нещо особено, а сериалът е като произвидение на изкуството. Пейзажите, костюмите, цялата постановка са невероятни. За повечето подробности е логично, че в 2 часа не може да се побере същото количество като в 14, ама по едно време един се весна и докато се сета кой е, взе че си направи харакири и замина. Аз като цяло определено май предпочитам сериалите пред филмите :)

 

Колкото до 8-ми еп. - когато

 

наръга Яхулай

 

направо изтръпнах! И то не от нежни женски чувства. Тия сражения яко ми вдигнаха адреналина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В девети епизод, мисля че ще се разбере какво ще прави нашето момче :) .

То е ясно де, щом остави Яхулай жив, не е изгубил надежда за Сол Ли :green:

Сериала стана наистина за гледане на един дъх. Хубаво правите, тия дето изчаквате, но и радоста от нова серия си има тръпка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко я чакаш... :(

 

 

Е той си му дължеше едно заради миналото. В края на краищата момчето се скъса да му/им помага. А за Сол Ли много ясно, щом се разболява като я види! :green: Нали знаеш - любов, омраза, една крачка работа...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа не може 10-ти да свърши тук sinardin, знаеш че те обичаме, пускай по бързо следващия епизод че ... Ама какво стана, а? Вече не знаеш кой е добър и кой е лош, всички си имат своите причини и страдат по-равно Да видим после като стигнем до 11, кой ще е достатъчно луд да го догледа без субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как КОЙ ,сигурно не съм само аз (дето го е догледала де).

Ама чакам с icon_eek.gif за да го изгледам разбираемо (не че не научих Корейски покмай тая лудост)

 

Жалко само че краят наближава отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаах, nely ми хареса! Аз ще се опитам да търпя, че и без друго достатъчно се оспойлих с игралния филм. Да не си развалям тотално кефа, въпреки че едва ли някога ще ми омръзне да гледам как красиви корейци размахват мечове. :D Вече всичките облякоха броните, препасаха мечове и се започна една... Не му траябва много превод. Буквално летят глави!

 

ПС. 11 еп. знаете къде. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛОЛ как ме зарибихте, май няма да гледам сега 10 и 11 еп., ще чакам всиките до края.Гледах игралния филм, там драмата не е така тотална, но по всичко личи че има голяма интрига и очаквам в сериала рабиването да е тотално.На тия корейци май живота е доста сладък след като в филмите обръщат всичко в ДРАМА.Нас са ни учили че винаги доброто побеждава, при корейците е точно обратно, винаги лошите побеждават, добрите умират (с изкл. на 4-те бога).

Дано английските субс излязат по-бурзо.Даноо-данооо--данооо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ура! Готова съм и с 12 еп. Знаете къде да го търсите, а ако някой не се е усетил - раздел субтитри, темата за Бичонму. И да се надяваме, че за оставащите два няма да се чака толкова, че взех да забравям кое каво е и как съм го писала :lol:

 

И който когато го изгледа, мноооого ще се радвам да сподели мнението си за метода Те Ъм Де Боп! 896767.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го, хубава серия беше. За метода, какво да кажа... не съм против, ама ще се въздържа да коментирам :lol: Трябваше да покажат повече подробности.

 

Малко гадно се получи с това момиче. Сериала върви към голяма трагедия. Дано поне Арису и малкия ги оставят живи :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааахахаха, CToTaKa ми оправи настроението за днес! lol.gif

 

Значи, това, че кръвта на една девица лекува всички мъжки болежки, си е известен исторически факт! :green: Но мацето, ако е успяла да свърши цялата работа, ша я призная. Той горкия благородно изпадна в кома, няма да изневерява на любимата я! Ма може да се е събудил по някое време и да я е взел за Сол Ли. Иначе цялата сцена много излишна ми се вижда. С извинение, сюжетно погледнато, единственият смисъл на това "лечение" си беше Йо Джин да умре щастлива. :lol:

 

За Арису не знам, ма "малкият" няма как да не оцелее (ако можем да наречем малък тоя брадясал момчурляк!). Нали все някой трябва да продължи семейната традиция на благородните воини и като дядо (не кат татко) да стане истински Небесен меч, борещ се за благуването на народа. И момиченцето би трябвало да остане, да не е само момчето, щото иначе за останалите предричам всеобщо заколение. Само ми е интересно кой на кого ще види сметката. :lol:

 

И не знам за вас, но аз лично няма да ги чакам два месеца да ми преведат последните епизоди. Хващам си го и си го довършвам на корейски. То не остана кой-знае каква интрига за разбиране, а бавенето ще утепа целия кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе-хе,групата на неможещите да чакат се увеличава 896767.gif

Да не ви развалям кефа, ама Йо Джин ще преживее 'лечението' ,още има какво да се види в сериала.Като цяло краят е много силен-наслаждавайте се :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предавам се! От вчера започнах да го гледам на маратон и днес ще довърша сериите с корейското аудио. Улетяха ми почивните дни, ама нейсе! Сериалът бие рибата направо с динамит!

И - о, да! Братчето Яхулай получава голяма тлъста отметка пред името си - ще трябва да се гледа и другаде. Егати нечовешката физиономия има това момче. А от очите направо мравки да ти полазят по гърба. Така си представях - не ми се смейте - Саурон на млади години :blush: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти се смеем хич, тоз като поведе монголската армия и приликата е тотална. Аз от втори епизод съм му хвърлила око, ама така и не му разбрах името :oops: .

Ма и Джин Ха не му отстъпя по атрактивност. Особено след средата, когато пусна брадичка и се премени в черно. Направо се влюбих в това момче (и в тия негови две уши 896767.gif ) и да не ми липсва след финала на Бичонму, са на харда ми висят и чакат ред Musa и сериалчето Queen of the game.

Друго, ммм...

 

Добре бе, само аз ли правя асоциация между този сериал и "Граф Монте Кристо"? :mellow:

 

И да, казах го и пак ще го повторя - това е и ще си остане един от най-красивите филми, които някога съм гледала. Като актьори, декори, костюми, пейзажи, а историята те кара да зяпаш екрана със затаен дъх!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал, нямах нищо против да бъде малко по-дълъг. Така, като си гледаш серийка по серийка, с голяма растояние, не е проблем дори да е 100 епизода. Ама какво да се прави и този е към края си. Най ми харесаха, тия супер специалните движения, дето ги правеха в сериала. В последната серия изобилстваше от тях. В началото младото момче, демонстрираше яки техники пред Арису, после заместника на Джа Ха Ранг правеше луда сеч. Най-якото обаче беше, когато жените изкочиха през покрива към края :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...