Jump to content

Recommended Posts

Сриалчето много ми харесва, следя го с интерес и нямам търпение за 5-ти еп.

а и играта на Hyun Joong тук е доста по-добра от bbf ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12e670cf.jpg

Току що нямерих класация за Sungkyunkwan Scandal vs Mischievous Kiss и двете драми много радват но като гледам Sungkyunkwan Scandal не мога да разбера кой знае колко и си губя интереса докато при Mischievous Kiss някак си по лесен корейски говорят а и + 1 серия бг суб :) ...

От тук може да гласувате click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от няколко дни гласувам в тази класация, до оня ден водеше Целувката, а от вчера води Скандалът.Руските фенове са се разтревожили от това и непрекъснато гласуват.Дано и тук се намерят върли фенове,които да го подкрепят .Може да се гласува през 10 секунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да си едитна миниатюрното мнение за първа серийка на този сериал, но видях че някой с метлата го е метлал в кошчето. Ок, сега ще го допълня с още слова. Значи и на мен ми се стори доста посредствено началото на това сериалче.Не за друго ами доста прилича на други сериали, като Goong. Дори бащата от Goong играе ако не се лъжа. Сценария за момента ми се вижда постен, преди нещо да се случи на екрана то се разбира...няма изненада за мен и това е. Иначе са сладури главните герои, но все още помня мацката от Bad Guy и тук не виждам, кой знай каква съществена разлика от там, е малко е по -лудичка. А пък главния все още ми напомня с играта си в BOF и това е. Нещо не ме грабват последно време тези сериали .... като сценарии. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по кое точно Бек Сънг Джо ви напомня на Джи Хо?

по злобните равнодушни и надменни погледи? Или по лаконичните,арогантни затапвания? ...с които Хьон Джунг се справи безпроблемно ;)

 

Мисля,че вече започва да става верижна реакция след еднаквите хейт коментари.Разбира се всеки си разбира нещата по различен начин,но това за мен са пълни глупости.

Двата персонажа нямат нищо общо нито като държание,нито като разбирания,нито като характер,Общото е,че се играят от Хьон Джунг,чийто актьорски умения са се развили до невероятна степен! И никой не може да твърди обратното ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми смешно и знаеш ли защо, щото и с Personal Taste аз пак говорех недотам добри отзиви за ролята на Мин Хо. :lol: Ми незнам, просто ми е още миловиден този Бек Сънг Джо, дано момчето направи добра роля тук. Признавам има разлика от БОФ, но за мен тя е минимална.Спирам с коментарите , ако се реша да продължа със другите серии ще се изкажа цялостно. :lol: Може би, просто трябва да отлежи този сериал и после да го гледам пак. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък главния все още ми напомня с играта си в BOF и това е. Нещо не ме грабват последно време тези сериали .... като сценарии. :huh:

 

Не съм съгласна и ще ти кажа защо. Значи първо, за да твърдиш, че между Ji Hoo и Seung Jo има прилика, това означава, че въобще не си вникнала в характера на героите на Kim Hyun Joong. Малко извън темата за Mischievous kiss ще кажа, че сега си повтарям BOF и следя и тази драма отделно и си правя точна съпоставка с двата характера, и разликата е от небето до земята. Колко пъти си видяла Ji Hoo да е груб и арогантен с някой в BOF и ако си видяла ми кажи в кой епизод..., и колко пъти си видяла Seung Jo да е мил и внимателен. Не целя да се заяждам с теб имаш право на лично мнение, но това са излишни коментари, които нямат никакво влияние над тези които я харесват.

Имам предложение за теб, за да си промениш мнението и да разбереш, че грешиш...., гледай "Itazura Na Kiss" аниме варианта и следи характера на Irie Naoki и после пак ще си говорим, кой с кой си прилича... :)

 

А драмата щом не ти харесва, не я гледай, никой не те кара насила ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа лавината започна Дами. дами оставете ме да видя и другите серии и ще си дам по подробно мнението. :lol: Не че е от значение пък точно моето мнение, предположение че човек като си харесва даден актьор няма как да си промени мнението :) Още нещо казах, че първа серия като сценарий не дава нищо ново за мен, това не означава, че нататъка няма да видя промяна.А бе защо днеска всеки ми се нахвърля. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

п.с. сега се сетих Кiara_Yuichi беше защитника на Мин Хо :lol: бтв тогава и параб каза че е млад и зелен актьора но никой не и се надигна..както и да е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимият ми сериал е BBF.Толкова мн съм го гледала, че мога да играя всички главни роли в него.Извинявам се,че се намесвам,но относно Джи Хо и новата му роля мисля,че има не6то общо, но се забелязва съвсем бегло.Мисля,4е си приличат по сериозността.И в двата сериала актьора е мн сериозен и по-осебен начин се отличава от всички останали.Общо взето е голям сладур!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тази версия ми по-харесва (сигурно, защото харесвам повече корейци) отколкото тайванската... И аз усещам разликата в актьорската игра на Kim Hyun Joong и ме радва, че се справя така добре! Хубаво е да го видиш и в такова амплоа.:) Колкото и да прилича сериалът на други, за мен пак си има тръпка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто скромно мнение е,че играта на HJ тук изобщо не напомня на това,което видяхме в БОФ.Съвсем различен е ,аз харесвам как се справя,отлично го дава със сарказма и с агресията и хладното си поведение,и едновременно проличава,че вече се влюбва.Много добре си играе ролята.

 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто скромно мнение е,че играта на HJ тук изобщо не напомня на това,което видяхме в БОФ.Съвсем различен е ,аз харесвам как се справя,отлично го дава със сарказма и с агресията и хладното си поведение,и едновременно проличава,че вече се влюбва.

 

Абсолютно съм съгласна с теб.

А относно мненията, че филмът не е кой знае какво, не знам какво повече може да се очакма от една романтична училищна комедия. Супер си е.

Благодаря за новото превю, чаках го и го издирвах още от четвъртъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който има регистрация в Yahoo може да пише в чата на сайта за гласуване.Не се прави регистрация в самия сайт.Достатъчно е да сте влезли в wahoo и да не сте излезли.После си кликвате на линка за сайта за гласуване.Отваря се направо полето за писане.Преди малко аз написах,че даваме вот от България за HJ и MK. Започнали са да пишат от Америка,Европа,Филипините,Русия ,Манилите ,Испания и от много други страни ,т.е.включват се от всички континенти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах първи епизод :) Сериалчето е доста забавно и сладуресто.Определено ще го догледам.Но малко ми напомни на Goong (главната актриса,която прилича на Юн Ън Хе,анцунга под униформата,косата,баща й и мечетата накрая :lol: ).Но въпреки това беше забавно и ми хареса.Не останах разочарована.Но знаете ли какво харесах най-много?Субтитрите :lol:

Едитвам за 2 епизод.Драмичката е страхотна.Двамата са невероятни сладури и много им се наслаждавам...точно такива комедийки харесвам.Останалите актьори и те ми пълнят душата..особено онова русото с къдравата коса :lol:И момента ,в който пеят песента..нее,адски ми хареса.. Останах очарована от всичко..ии адски се нарадвах на снимката със Супер Джуниър :lol: Нямам търпение за следващи епизоди ,върховно е :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След противоречивите мнения тук изгледах още серии.В първата серия ми беше като някакъв манекен, който просто преминава пред камерата Бек Сънг Джо с леки наченки на същината явно.Сега понататък сякаш повече се старае....Забравих да спомена че малките роли, актьорите, които играят са симпатяги. :lol: Дано се заформи хубава комедия, поне има наченки на такава след като видях и другите серии.... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тез мечета накрая ми идват много Goong стил ...смисъл знам,че двата сериала имат еднакви продуценти,но с тез мечета....

 

Иначе дани мерси ... аз и сабрина наистина се стараем да се получи супер ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам някой може ли да ми каже защо във viikii ,когато си пусна филма в началото ми дава картина, а след няколко секунди остава само звука от картина и помен няма... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

викито е проблемен сайт...доста хора недоволстват също от разни подобни проблеми ....

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се нагледах на доста спам в темата, реших да си кажа мнението за 3 и 4 епизод.

Все повече обиквам играта на Hyun Joong, много се кефя как се справя с ролята си.

На 3 епизод съм се смяла със сълзи... Много луда серия, а и колко смях имаше с тези състезания, голями образи бяха всичките надъхани за "безплатната пица"... Изкефих се също и на момента, когато разбраха, че Ха Ни живее в дома на Сънг Джо. 4 епизод също беше уникален и забавен, но най ме изкефи момента, когато Ха Ни и приятелките й учиха и само притичваше за въпроси при Сънг Джо, и това как после дойде целият клас, за да ги учи по математика.... :D

Драмата е просто невероятна и нямам търпение за всеки епизод, благодарна съм много на екипа за превода.

Благодаря на insomnia за бързият превод и на sabrina за редакцията, златни сте и двете :kissx:

 

хайде чакаме 5 и 6 епизод :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се нагледах на доста спам в темата, реших да си кажа мнението за 3 и 4 епизод.

Все повече обиквам играта на Hyun Joong, много се кефя как се справя с ролята си. на 3 епизод съм се смяла със сълзи... Много луда серия, а и колко смях имаше с тези състезания, голями образи бяха всичките надъхани за "безплатната пица"... Изкефих се също и на момента, когато разбраха, че Ха Ни живее в дома на Сънг Джо.

4 епизод също беше уникален и забавен, но най ме изкефи момента, когато Ха Ни и приятелките и учиха и само притичваше за въпроси при Сънг Джо, и това как после дойде целият клас, за да ги учи по математика.... :D

Драмата е просто невероятна и нямам търпение за всеки епизод, благодарна съм много на екипа за превода.

Благодаря на insomnia за бързият превод и на sabrina за редакцията, златни сте и двете :kissx:

 

хайде чакаме 5 и 6 епизод :28558:

Ухааа, сякаш ми четеш мислите.Аз така се кефя на този филм,че нямам думи.А сега като гледам и с разкошния превод, направо се чувствам страхотно.От сърце благодаря на екипа,който превежда и качва това сериалче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...