Jump to content

The Virtual Bride (2015)


Recommended Posts

spacer.png

 

 

The Eccentric Daughter-in-Law (별난 며느리)

                                       Страна: Южна Корея                                      

Също така известен като: The Virtual Bride

Период на излъчване: 17 август 2015 - 22 септември 2015

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:00

Жанр: Комедия, Семеен

Канал: KBS2

Епизоди: 12

Режисьори: Lee Duk Gun и Park Man Young

              Субтитри: Английски           

 

Участват:

Dasom (Sistar) като Oh In Young

Go Doo Shim като Yang Choon Ja

Ryu Soo Young като Cha Myung Suk

Ki Tae Young като Kang Joon Soo (Yang Choon Ja’s son-in-law)

Son Eun Seo като Cha Young Ah

Kwak Hee Sung като Cha Dong Seok

Kim Yoon Seo като Kim Se Mi (Yang Choon Ja’s second daughter-in-law)

Kim Bo Yun като Jang Mi Hee

Lee Yong Joo като In Young’s manager

 

Резюме: О Ин Йонг (Dasom) е бивш идол от популярна момичешка група в миналото, която, за да си върне славата, решава да участва в телевизионното шоу “Experience of Daughter-in-Law From The Eldest Son’s Family”.

 

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това повече прилича на ситиком от колкото на традиционна драма и интересно защо откривам някои прилики с нашето битие  :896767: . 

 

 

Свекървата се опитва да накара снаха си да напусне работа и да се съсредоточи само върху семейството и мъжът си (разбирай да бъде роб icon_lol.gif). В същото време, когато дъщеря й казва, че мисли да напусне работа и да се отдаде на семейството си отговорът е: "Защо толкова години се трепеше да учиш, за да ставаш сега слугиня на мъжа си и майка му"  :rofl: .

 

 

Пародия на всичките им особености събрани на куп. Неизменният тоалетен хумор, традиционно семейство начело със стареца-глава на родата, типичната корейска свекърва и съпругът й неудачник, задръстеният първороден син-умник, снахата-слугиня, мамини синчета и обсебени майки, кифлата-идолка... всичко това на фона на заснемането на едно риалити шоу.

Виртуалната снаха голяма скица. Мацката хем има кифленско поведение, хем ти е симпатична, защото разбираш, че съвсем не е толкова повърхностна на колкото се прави. И, че по-скоро се държи така, както другите очакват от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, че всеки герой сякаш си има "тъмна половина" - вярно, типичните образи са, обаче

патриархът си има тайно гадже; на едната свекърва откровено й хлопа дъската, на другата й предстои неочаквана промяна в статута; снахата-слугиня хич не си мълчи.

 

Виртуалната снаха действа като катализатор и реакциите са забавни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това повече прилича на ситиком от колкото на традиционна драма и интересно защо откривам някои прилики с нашето битие  :896767: . 

 

 

Свекървата се опитва да накара снаха си да напусне работа и да се съсредоточи само върху семейството и мъжът си (разбирай да бъде роб icon_lol.gif). В същото време, когато дъщеря й казва, че мисли да напусне работа и да се отдаде на семейството си отговорът е: "Защо толкова години се трепеше да учиш, за да ставаш сега слугиня на мъжа си и майка му"  :rofl: .

 

 

Пародия на всичките им особености събрани на куп. Неизменният тоалетен хумор, традиционно семейство начело със стареца-глава на родата, типичната корейска свекърва и съпругът й неудачник, задръстеният първороден син-умник, снахата-слугиня, мамини синчета и обсебени майки, кифлата-идолка... всичко това на фона на заснемането на едно риалити шоу.

Виртуалната снаха голяма скица. Мацката хем има кифленско поведение, хем ти е симпатична, защото разбираш, че съвсем не е толкова повърхностна на колкото се прави. И, че по-скоро се държи така, както другите очакват от нея.

Не знам дали е ситком или пародия, но поне не мен не ми е смешно. Като изключим някои моменти с Та Сом, всичко останало са безумно-досадни клишета. То е ясно, че това не е шедовър на телевизионното изкуство, но се взимат прекалено на сериозно. Няма го идиотското, но (и затова) забавно действие на "Фермера".Добре e, че поне този път Та Сом не се е набутала в някоя 2000 серийна боза, като "Melody of love".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,Бога ми,поправете ме ако греша,но досега не съм гледала нещо с толкова много дразнещи образи събрани накуп ! :nunchako:Най-вече майката и синчето ауууууу ни моа,честно,много ми пилят нервичките тези човечета ! Трябва да имам желязни нерви за да го догледам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...