Jump to content

Recommended Posts

Оффф, Уон-е, много си ми мил и драг, ама след 9-ти епизод направо се чудя да гледам ли още... :bee:

 

 

След предвидим развой на задкулисните игрички, наш мъченик ще се навре в устата на лъва, за да се жертва за пациент. Колко неочаквано! :282: И това след най-идиотското секцио в историята на хирургията (на бас, че първото е било по-добро), на фона на кръстеща се навалица роднини. Сериозно, цялата рода с все отчето седят и гледат операция като кибици - партия шах в градинката пред Народния? Айде, моля ви се... :slap:  :slap:  :slap:

След което 10-минутния лафмоабет с главната, с все тревожно-влюбените погледи на фона на беряща душа родилка с разпорен корем, направо ме довърши! Генерално!

 

 

Нещо куц избор на роля този път, душице!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкоз противни актриси на едно място...пууу...голяма гадост...Едната - Техито! Одъртяла ми се вижда и с тая крива и фъфлеща уста дет по принцип има, какъв пример за красота е не знам - толкова обикновена женица, толкова безлична актьорска игра прави, че направо ми се драйфа от нея, а досега главно спеше...мъката тепърва започва. :slap: Как ще я изтърпя кат стане по - активна...напрауууу не знам!  Втората - мениджърката естествено! По друг начин нелицеприятна, да не кажа гняс някаква, но поне по - кадърна ми се вижда. И тя ми причинява дискомфорт в храносмилателния тракт... май трябва да се замисля к'во обядвах егати.... :28558:Добре, че са сестрите в тоя сериал, та да видя по - нормални и адекватни женици. Главният за пръв път го гледам и определено ми допада момчето ( хеле откак му барнаха и стайлинга - още по ми 'ареса). Много ми се виждат 20 епизода, но все пак сколасах до пети за сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако под мениджърката имаш предвид манекенката с трапчинките, малко няма да се съглася с тебе, но Те Хи че не е за Джу Уон и по принцип не е много за актриса, е факт. Гледай го в Добрия доктор и Ким Так Ку - няма как да не ти хареса. 

За компенсация имаме готината снаха на Те Хи - много яка мадама. Добре, че са тя и главната сестра (аджуммаааааааа!). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всичко, което се излъчва сега, това е най-добро за мен.

Не очаквам чудеса, но не ми доскучава, има си интрига и много добра игра, от "гадния" персонаж най-вече.

Главната си е красива, е не му пасва точно, но той си ги харесва такива героини явно, не някакви глуповати, с добри сърца  или грозници

А тази глваната сестра, само в такива побъркани роли и приляга да играе, като в " Лечителя", иначе ми е много антипатична. Да, и жената на братчето на ГГ, страхотна мацка, тук съм съгласна с всички, не само визия, игра всичко. :up:

Просто вкус. Очаквам, очакваната развръзка.

И.. в последно време ми липсва изнанадата и разнообразието...  :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тази глваната сестра, само в такива побъркани роли и приляга да играе, като в " Лечителя", иначе ми е много антипатична.

 

Скверности :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те Хи си играе ролята, която не е стандартна, не знам какво не и харесвате. И в "Ирис" си направи химията с Батко и  наложницата си изигра страхотно с Ю А Ин.За мен жената си има чар и излъчване, което и дава много бонуси, ако ще и само да спеше.

Тук тия недомислици на сценаристите не ги проумявам.Пълна трагедия откъм сценарий, то бива тъпотия, но чак пък толкоз.

 

Колко трябва да си малоумен, за да покажеш флашката на оная гнида, че той и с едно извиване на ръката можеше да и я вземе, а не да и коленичи и да и се кланя.И върху тая тъпотия, надграждат.

 

 

Главната сестра и се кефя във всяка роля.

Тук актьорският състав, компенсира простия сценарий и за това става за убиване на времето, но да си призная, чат -пат попревъртам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много харесвам Уон-чо , ама колкото и добре да почна сериала нещо ми изгуби интереса .... забила съм на 6-7ми епизод и сега се самонавивам пак да го почна, да видими кога ще е и дали пак ще ми стане интересно. Те Хи не е лоша актриса, красавица е , ама ... не ме грабват техните отношения с Уон-чо ... виж снахата много повече ме радва  :D . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериала ми харесва, поддържа добро темпо, а що се отнася до недомислиците, то има ли сериал без такива?

Важното е да поддържа интереса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо мазало, след средата на последния епизод, че и клонинг в добавка. :282: Съвсем "уйдя коня у ряката", като за край. Така и не вдянах, защо го проточиха още две серии, фрашкани с пълнеж, а претупаха края сякаш бягат от зараза.И тоя сериал е в номинираните - цък... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...