Jump to content

Recommended Posts

voKD2f.jpg

My Unfortunate Boyfriend

Гаджето ми е карък

나의 유감스러운 남자친구

 

Страна: Южна Корея
Жанр: романтичен, комедия
Тв канал: MBC Drama, петък и събота от 21:00 ч. корейско време
Период на излъчване: 10 април - 30 май 2015 г.
Епизоди: 16
Режисьор: Nam Ki Hoon
Сценарист: Lee Jae Yoon

 

В главните роли:

No Min Woo като Yoon Tae Woon

Yang Jin Sung като Yoo Ji Na

Yoon Hak като Hee Chul

Kwak Ji Min като Hye Mi

Kim Eun Jung като Julia

Kim Byeong Se като

Yun Ju Sang като

Kim Jin Geun като

Kil Yong Woo като

Park Jin Joo като

Lee Yong Joo като

 

Сюжет: Любовната история на винаги казващия истината Юн Те Ун и на Ю Джи На, която няма проблем да излъже, когато ѝ е необходимо...

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click:   :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:  :click: 

 

Свали с български, английски или руски субтитри: :click:

 

Свали с руски субтитри: :click:

 

[2015.05.26] My Unfortunate Boyfriend OST

 

 

 

1. Yugamnam Title - Various Artists
2. This Must Be Love - F.CUZ
3. My Love - Yoon Hak
4. I Love You - Yun Kyu Sung
5. You're My Angel - Shin Jae
6. Fall in Love - Baek Chung Kang and JL
7. Feel Me Up - Jungheum Band
8. It's a Good Day - Lumin of M.Pire and Yoo Haeng Hoon
9. Ambiguous - Da Hong and Jin Min Ho
10. You're My Angel (Piano Ver.) - Shin Ji Ho
11. Lyrical Man - Various Artists
12. Sexy Man - Various Artists
13. Comic Hey You - Various Artists
14. Acoustic Man - Various Artists
15. Magic - Various Artists
16. Comic Party - Various Artists
17. Ten Comic - Various Artists
18. Love You - Various Artists
19. Warm Bossa - Various Artists
20. No Bright Acco - Various Artists
21. Ten Secret - Various Artists
22. Slow Ballade - Various Artists
23. House Wish Love - Various Artists
24. Comic Spy - Various Artists
25. Comic Loose Time - Various Artists
26. Love Piano - Various Artists

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо ,я какъв 'убавец е на тази снимка Мин У. :slap:

Дано с тази му роля да се вдигне в очите ни,иначе в Сватбата доста го поплюхме,не само героя му,а и него самия. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе по принцип ми е слабост набора след "Рок, рок, рок", ама в момента ми е черен, много черен.  :28558:  И не знам сега т'ва на актьорски талант ли се дължи или не само?  :rofl:  Ще видим в новия сериал. :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой прави ли му впечатление, че на постера актъора има повече грим от актрисата?

Много се взирах, но не виждам от това разстояние, ти как успя? Пък и кой актьор или модел ще го снимат без едно много сериозно гримиране? Така се прави навсякъде, за да има качествена фотосесия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. От нашто гардже Мин У по-хубав няма, а актрисата ми е любима от сериала "Столетната булка". Дано Мин У се справи с този си образ така блестящо, както с бившия си от "Голямата сватба". Да си ъпдейтна малко представите за него, че след като го окепазиха в "Пълна къща" с "Голямата сватба" го довършиха. С нетърпение очаквам да видя тази екранна двойка - и двамата много си ги харесвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, ся тук ли ще ги къдим. :28558:  Аз го искам с дълга коса, и перчем да му закрива очото и да върти меч. И вампир, тез роли на примерно момче не ми харесват.

Въх, таз актриса мий антипатична. Един сериал зарязах зардади нея, въпреки главния сладур.

Не знам дори дъл ще го почна, но ще надникна, заради Глиганчо... :dunno::mellow:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момата е красива на вид,но в "Столетната булка",нещо не ми се понрави.Малко изкуствена ми беше.Да се надявам,че тук ще се представи по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си ги - нашият спретнат кат комсомолец и хрисим като бяло агънце, пък тя му разказва играта от всякъде. Актрисата не е първа убавица, но беше забавна в "Столетната булка", надявам се и тук да е така. Относно туй за скакауеца - тука с таз актриса, ако не слушка може и бой да яде. В "Столетната булка" на главния му отупваше праха в началото - много й се отдаваше на образа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАЧИ НЯКОЕ КИЛО БЕ. МОМЧЕ!

Да му измислят друга визия, че все повече заприличва на момиче, ще комплексират главната..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мусака. Нещо не успях да го издиря. Ше опитам пак.

 

Иначе ако го барнат в нормални мъжки дрехи, може и да го докарат като човек, ама пусти стилисти, яко се гаврят с тия клинчета, дето го навличат с тях. А не беше така едно време.... :(

 

И пак да кажа, не му трябва грим, за да засрами всяка срещната жена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъже в чорпогащи. Фатална комбинация е младежът - красив, висок, слаб (чак плашещо), талантлив и вероятно умен. Даже и да не е умен няма да го караме дисертации да защитава я. Достатъчно е да попейва от време на време, в останалото време ще си мълчим и ще го съзерцаваме блажено. Ай може и някое литературно четене да му дадем да направи - има страхотен мъжки тембър на гласа. Ма що го правят на девойка-французойка не мога да разбера. От това рейтингът и феновете му едва ли се увеличават. То и Song Seung Heon e безбожно кукленски красив, но тестостеронът му вика от всяка клетчица на тялото. Нашият такъв загладен хубавец беше с това високо изпълнено мъжко тяло в Гумихото и даже в Мидас - иде ти да го награбиш. Мъж - планина дето се вика. Пък сега да те е страх да го гушнеш даже, че можеш да го повредиш без да искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е тръгнало сериалите на нашия човек ще се радват на завидна популярност.

Два месеца преди началото, въпроси от сорта - на какво ли ще прилича този път? След началото - защо се гаврят с него? А и ние, за да не сме по-назад, ще му спретнем едно стабилно оплюване.

Представете си, че вземе и докара пак визията от Гумихото всеки от нас ще напише по два реда, колко е хубав и след това скука.... Така е по-забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак добре, че е сменил прическата, аз и на толкова се радвам. И че е красив е красив, с грим,  (в моите очи- къде повече без грим), има и хубав глас, и в актьорството го бива - само да му намерят подходящ стилист.  Пък ако сам си избира визията - здраве да е, и такъв го гледам. Липсва ми Ловецът обаче - онова да наречеш мъж!
Девойката ми е много груба на вид, до Хонгстар също ми изглеждаше неподходящо, но има нещо много симпатично в нея, когато гледа лошо. И искрено се надявам да не се лигави, един залюхан герой в лицето на Мин У ми е повече от достатъчен. 
Ще се гледа, с последните две роли за мен момчето върви много стабилно. Пък и бил той Глиганчо- готованчо. 

иначе си признавам без бой че проверявах темата на Великия браК (във всеки смисъл) почти ежедневно, макар че не посмях да пиша. След всички писания там дали тук ще достигнем дори половината обем?

При все, че се започна от на Минчо грима о.0 , вероятно ще има материал за четене.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...