Jump to content

Recommended Posts

В началото бях скептично настроена, най-вече заради сценария, а и избора на главната...

След изгледаните 2 епизода мога да кажа - БРАВО! Нито призраците са ми смешни, нито оппа в тази роля...Замисъла е добър, изпълнението също!!!

Всичко е много премерено и интересно. Харесва ми, че вкарват различни истории в отделните епизоди. Да се надяваме, че няма да разводнят нещата.

 

Най-неприятното е, че трябва да се чака до следващите епизоди...Буа!

Благодарско на екипа за буквите!  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани 2 серии, мога да кажа, че съм зарибена!  
Много се смях на първа серия, когато главната се запозна с Канг У.. това "Мяуу" дето го изръси, беше маааалко неловко  :rofl:

Стайлинга на главната...кога ли ще я видим прилично облечена, явно никога  :28558: Иначе си се справя добре с ролята, на нея такива й подхождат.
Джи Соб го гледам за пръв път и оставам с добро впечатление. Единственото, което ме дразни сега в него, по-точно в изградения му образ е прическата... просто е нелепа, според мен. Сякаш си е нахлупил нещо на главата и ми изглежда доста неестествно на моменти  :28558:  
Ще ми бъде много интересно как тези двамата ще се "залюбят".. толкова са различни, засега.
Очаквам с нетърпение следващите серии.

Благодаря на екипа заел се със субтитрите, за бързата и качествена работа.   :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо се чудя на Джи Соп, как се съгласява, по-точно, му харесва да играе такива простотии,

Имам чувството, че изобщо не подбира.

Не мисля, че го е закъсал откъм роли, просто май хич не му пука...  все му е едно... Това му е работата. :slap:

Към играта нямам забележки.

Но... корейците май се изчерпаха откъм сценарии, вече всичко ни е до болка познато и предсказуемо. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса, видяното до тук.Вярно,че призраците са малко стряскащи, но то това му е пък различното,че ги има и начина по който ги дават- с двете им лица.За мен, актьорите са си идеални за ролите.Рано е за изводи, доколко е клиширано и глупаво, поне от първите две серии не ми изглежда такова и не обичам прибързано да "лепя етикети".Ще се съглася, че Джи Соп не е подбрал, само ако се окаже и той, някой обезумял от любов, 40 годишен девственик, дето разхожда костюми, като Сон Сънг-Хон в последната му натрапчиво сълзлива драма, но досега от всичко изгледано с него, мисля, че подбира и то успешно.Е...,  винаги има първи път, не изключвам и такава възможност, но все пак иде реч за сериали, а не за филми, борещи се за "Оскар". :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, но не е и кой знае какво. Мъчили са се да направят някаква разновидност на Ghost Whisperer. Определено не са пестили средства за ефекти, почти всеки кадър лъха на пачки като бих ги похвалил и за озвучаването. Ще видим как ще завъртят нещата, засега ще го скивам, но съм с едно на ум.

 

PP Не виждам какво има да се чудите за разликите в характерите при положение, че в тези драми почти няма сходства в главните двойки и принципа "противоположностите се привличат" е мажоритарен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано е за сериозни впечатления, но поне съм сигурна, че не е необмислен избора на роля от Джи Соп. Той доста дълго време търсеше нещо по-лежерно и малко по-отпуснато откъм не силен драматизъм в образ. Казах и още мисля, че актьорите са интересно подбрани, дори малко нетипично различни индивидуалности са ги събрали. Което ме радва, защото внасят от своя собствен чар в образите си. За две серии отчитам добри неща - едното е, че героите на Джи Соп и Хьо Джин са искрени, дори един към друг. Той е с хаплив език, с голямо его и си го показва, а тя осъзнава как я възприемат хората, заради странности й в живота. Но нищо не знаем какво им се е случило и какво ще случи за да си "паснат". И да...в корейските сериали, и не само там, противоположностите се привличат. И отблъскват. Друго – двамата ме разсмиват с поведението си :896767:

 Когато той е саркастичен, просто се кефя. Защото го прави забавно, и защото той в реалния живот е коренна противоположност. Освен това героят му е пълен с недостатъци и комплекси. И някак лесно става на аудиторията любим. Теянг, слънцето, е също шемет  :28558: . Нейната дарба да вижда призраци всъщност се оказва добра, а желанието й да спи спокойно и то с него е толкова просто, та чак скъпо. Но той още не го осъзнава...Харесва ми идеята без тя да флиртува, лигави или измисля неща, да му предизвиква интереса.

 

Затова мисля, че играят добре, и на първи пас сякаш нямат химия по между си, но с напредването на сериите, диалозите и ситуациите в които взаимно ще се вкарват, мисля че ще си кажат думата....

За второстепенните актьори малко знаем, също. Героят на Ин Гук  е сладко-мил, но малко загадъчен. А рекламното лице на МОЛ-а - мацката си личи че е целенасочена и бъдеща коварка.

 

 

Но ми допадна идеята със справедливото стечение на „разрушаването“ на сватбата.

 

И така, до тук, много приятно и тактически подхождат сестрите – „съдбата“ е справедлива към всеки замесен. Има точно от всичко което очаквах..дори и сълзи (насълзиха ми се очите с романтичната история с бутонките). И, изглежда като приказка. Дано се забавлявам повече и повече. Все пак това искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напук на страха от обещаните призрачни видения и неособените ми симпатии към главните актьори / тоя Джи Соп,нищо не му липсва,мъж ,та дрънка,еми ,не можах да го " заобичам " незнайно защо / реших да гледам двете серийки и видяното ми хареса.

Е,не е върха на гениалността,но малко страх,малко смях и ..епизодът свършил.

По- горе прочетох за прическата на Джи Соп,и аз не го харесах с тая каска,изтърпях половин час от "Ghost"-там е много по- добре барнат.

Колкото до дрехите на призраковиждащата - без коментар.Рядкост са сериалите с добре облечени актриси за разлика от привилигированата мъжка част.В историческите поне частта с дразнещите парцали на актрисите отпада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз на клона на чакащите...

Първи впечатления - не е като да съм зарибена, ама има нещо, което ме човърка. Джи Соп си е пич, ама тоя образ на "богат, арогантен, добре изглеждащ и с тайна в миналото си собственик на МОЛ" в сърцето ми е отреден за Бини и сега се чудя и мая дали батко ми Джи ще успее да се пребори да се намери място и за него.. :28558: . Оставям съвсем настрана факта, че с тая прическа, пък и физиономиите които прави, в комплект с Ко Хьо Джин ми напомнят странно на Greatest Love... Не мога да се сетя за името на актьора там, ама усещането ми е за идентична атмосфера в отношенията на главните / да се чуди човек защо! /.

Мадамата си я харесвам още от споменатото заглавие, за Джи Соп - или хубаво, или нищо, та... ще следя с интерес..

Абе, призраците и май цялата тема не ме очарова особено, ама не мога да не призная, че успяха да ме разчувстват с историите - поне до тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, не се впечатлих особено от двата изгледани епизода. Актьорите играят, но сюжета залага на плоски емоционални манипулации, които макар и успешни, не ме карат да чакам с нетърпение следващата серия. Засега минава в графа "изчакващи". Като свърша със сериалите, които по ме грабват, може и да го изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изгледах 2-те първи серии , и сам доволна.Макар и леко да ми е странен Джи Соб в това амплоа,ще чакам и другите серии да видя как ще се развият взаймоотношенията между двамата главни. Актрисата я признавам за първи път не е от типажа на лигавите момичета. Играе си ролята идеално, наистина прилича на пълно психо на прав поглед, но калкото повече я гледам толкова по симпатична ми става. Като двойка мисля че са малко странни както са ги избрали, но може пак да ме изненадат .......аз и на това се надявам :up:  за сега държи в напрежение заради интригата около главния .... да видим какво ще ни предложат до края сценаристите  :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение засега е, че се повтаря схемата в Greatest Love - същият дръпнат главен герой, който постепенно ще омеква, същата смахната героиня със склонност към странности (тук дори в по-голяма степен), второстепенни герои, които не изглеждат лоши. Да видим какво ще ни предложи началото на четвърти, откога чакам тази актриса да влезе в някое по-женствено амплоа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите четири епизода само ни вкарват в играта с призраците, поне според мен.

 

Те ще трябва да покажат пътя за откриване на бижутата, дадени за откупа. И защо ли са в бащата на охранителя?

 

Все още не са се променили нито героят на Джи Соб, нито героинята  на Хьо Джин. Много нещо ще изгледаме докато това стане.

Той си търси парите, а тя иска да се наспи.

 

Според мен преводът на български на заглавието на драмата е точно обратното. В гимназията тя е била "голямото слънце", името й означава "слънце". Когато вали и през нощта призраците й причиняват най-големи проблеми. Но когато грейне слънце...

Е, това слънце май ще огрее и него.


За мен заглавието е: "Слънцето на господаря".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение засега е, че се повтаря схемата в Greatest Love - същият дръпнат главен герой, който постепенно ще омеква, същата смахната героиня със склонност към странности (тук дори в по-голяма степен), второстепенни герои, които не изглеждат лоши. Да видим какво ще ни предложи началото на четвърти, откога чакам тази актриса да влезе в някое по-женствено амплоа...

Тя тази схема че не е нова, не е. Нито пък сме я виждали само в Greatest Love. При такова количество сериали, които се бълват от най-различни места, чудо ще е цял сериал да е съвсем оригинален. Аз съм спряла да се чудя, харесва ли ми - гледам. Специално този вече ми напомня Ghost Whisperers + Greatest Love + кой знае какво още. Ама какво от това? Забавен е. Особено в началото на 4-та серия много се смях.

 

Според мен преводът на български на заглавието на драмата е точно обратното. В гимназията тя е била "голямото слънце", името й означава "слънце". Когато вали и през нощта призраците й причиняват най-големи проблеми. Но когато грейне слънце...

Е, това слънце май ще огрее и него.

 

За мен заглавието е: "Слънцето на господаря".

Съгласна съм с теб! Макар че аз превеждам сериала, така си дойде заглавието още преди да започне филма. И това не е съвсем лишено от логика, тъй като той засега се държи точно като господар :28558:

 

Само не знам на нея каква й е ползата да бъде 10 милиардов радар, тъй като той не й позволява особено често да го докосва. Та сделката ми се струва не особено равностойна де. Ако му намерела парите, щял да й позволи да спи до него ВЕДНЪЖ!  :rofl:  :rofl:  :rofl:  Веднъж за 10 милиарда! Скъп сън. Краят беше сладък и с нетърпение очаквам следващите серии.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна с tuparowa .Опасенията за манджа с грозде, поне за сега не се оправдават.Всичко си има и си е с мярка.В сравнение с другия сериал, населен с призраци, тоя ми е фаворит, защото тук героите са пълни с живот,изпадат в комични ситуации,призраците също са интересни а там и едните и другите  са като зомбита(амнезията отчетена, но все пак...),монотонно вършещи едни и същи неща, неизлизащи от очертанията на пътеката, ненастъпващи линиите дори( изгледан до 3 епизод и в листата на чакащите, не ми е интересен, може да е задобрял).

Е,може и да не е връх ,като сценарий и режисура, но е приятно за гледане.

Благодаря за превода. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега ме радва доста сериалчето... :) Е ,без да има претенции за някакъв шедьовър,но пък е забавно...Тези призраци според мен внасят по скоро комичен,отколкото хорър елемент,а и реакциите на главната допринасят за това. Джи Соп ми е малко странен в тази роля,но пък мисля ,че добре му лежи,а и визията на хубаво облечен шеф на МОЛ му ходи страхотно  :up: (...е то на Джи Соп, май всичко му отива)  С две думи, очаквам с нетърпение следващите епизоди! Жалко,че и в Корея ги излъчват само по два на седмица... :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента сериалчето си е много сладко даже. Има потенциал в историята с откупа  :)

В  началото на четвърти епизод пада голям смях. Дано да става все по-хубаво.

Благодаря за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволна от историята досега. Харесва ми как представят отделни ''случаи'' във всеки епизод, но и основната линия си върви. 

Обзалагам се че на другия мол не му е ''чиста работата'', още нищо не се знае, но мисля че ще вплетат някак собственика с отвличането. А защо не и с шпионина?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах четирите епизода и ми харесаха. Беше ми омръзнало от поредицата бози напоследък. Сюжета е доста странен и нестандартен. Играта на актьорите е на високо ниво. Благодаря за превода. Чакам с нетърпение другите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...