Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


СЛЪНЦЕТО НА ГОСПОДАРЯ

 

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Жанр: Романтичен, Ужаси, Комедия

Канал: SBS

Епизоди: 17

Режисьор: Jin Hyeok

Сценарист: Hong Sisters (Hong Jeong Eun, Hong Mi Ran)

 

В главните роли:

So Ji Sub - Joo Joong Won

Kong Hyo Jin - Tae Kong Sil

Seo In Guk - Kang Woo

Kim Yoo Ri - Tae Yi Ryung

Jung Ga Eun - An Jin Joo

Lee Jong Won - Do Seok Chul

Lee Chun Hee - Yoo Jin Woo

 

Сюжет: В драмата се разказва за пресметливия и егоистичен Чу Джунг Уон (So Ji Sub), президент на компания, който поставя цена на всяка своя връзка, и неговата мрачна секретарка Те Гонг Шил (Kong Hyo Jin), чиято способност да вижда духове често я докарва до сълзи...

 

 

С български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение да започне,Малко ме притеснява,че ще бъде хорър,но пък от друга страна пише романтична комедия,та се надявам да не наблягат толкова много на ужасите.

Любопитна съм да видя стайлинга на Конг Хьо Джин,защото  това което съм гледала с нея,винаги е била облечена с неугледно облекло.. :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорър+комедия=трагедия. Такива манджи с грозде обикновенно имат пародиен привкус. Може да му хвърля един поглед заради призраците, но ако не са направени като хората както в Аранг дето още на пъви епизод го дропих заради изключително нелепото представяне на свръхестествените същества направо го хващам за ушите и му бия шута. От трейлъра ми изглежда, че не са пестили средства за ефекти обаче не винаги това, че са ти широки пръстите е гаранция за успешна реализация. W/e като почне тогава ще се види няма смисъл да го мисля от сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлърът изглежда великолепно. Напоследък не съм гледала корейски сериали, защото все не ми попадаше нещо грабващо, все нещо липсваше. Както беше представен сериалът в началото, когато излязоха новините беше доста банален. Чалнат богаташ, по-бедно момиче,  странности и свръхестествени нотки, с които се злоупотребява масово...и страшно талантливи актьори, които "от една птичка пролет правят". Рано е да се говори още, но ако и самата история на сериала се придържа към показаната в привюто мрачна  концепция - защо пък да не му отделя време? Сестрите ме поразочароваха с последните си проекти, но дано това да ми върне добрите впечатления. 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не изглежда толкова зле.Гледала съм филм Chilling Romance (май беше така) ако е подобен на тоя ще има ''леко'' манджа с грозде, но доста се забавлявах . Абе като започне ще видим :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_zZVbzcOVj8

След като видях и другия трейлър към сериала, си мисля, че мнението на Razzormaw ще се окаже доста близо до истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и тук корейците ще разчитат само имената в каста да им "изнесат" заглавието. Опаковка без съдържание. Твърде много станаха тези продукции.
Изтрийте Пак Хьонг Шик от каста, защото той няма да участва в сериала. Отказа се, заради други ангажименти. Ким Мьонг Су (Л) от Infinite ще влезе в ролята на младият герой на Джи Соп, но ще бъде включен само с камео участие в епизодите. Потвърдиха го преди броени дни.

Сериалът ще стартира на 7 август, защото удължават с два епизода I Hear Your Voice.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау, всички сме станали малко или много критици, виждам, преди да започне една драма...хахах. Дали пък няма да ни изненада сериала?  :896767:

Аз ще гледам и коментирам после. Отдавна си казах, че искам химия, смях, хорър, като толкова искат сестрите, и читав сценарий. И очаквам от всичко

по малко... и по корейски забъркано. 

Джи Соп и Хьо Джин ми допадат "на кадър" заедно все повече..и повече. Тук в бонус и другите двамата главни, също. 

Като са казали 7-ми август - 7-ми да е..

bLRJau6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за двойния пост, но днес в Сеул се състоя пресконференцията на "The Master's sun" и излезе 12 мин. превю.

Споделям малко снимки и дългото превю, за желаещи.

PS13073000228.jpg

"Цветната" и "черната" двойка изглеждаха прекрасно. Леки забележки към панталона от костюма на г-н Джи Соп, но ще го преживея -

той винаги компенсира с поведение, харизма и с точни отговори на зададени всякакви въпроси. Все пак е актьор с главно А за мен!

 

201307301537231113_1.jpg

1375166399_548076.jpg

1014053_696688083679714_1130533721_n.jpg

944745_696701763678346_1858324401_n.jpg

30000303286.jpg

201307301601772889_51f764dda27a4.jpg

20130730153757879369.jpg

20130730003960_0.jpg

 

 

П.п. Джи-Соп на гримаси много ме забавлява..откога чакам нещо "по-отпуснато" за него като роля..дано и той се забавлява докато снима :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Джи Соп, до сега, не си спомням да се е захващал с нещо тъпо, така че и аз като blacky80 няма да гадая, седми наближава..Страхотно изглеждат и двете двойки.И за да не остана съвсем без плюене ,хайде да са чипиците на цветната мацка :)

 

tumblr_mq470t2rSZ1qbgtddo4_250.gif

 

 

1375170493432.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди да видя, няма да кажа нищо. Този сезон повечето сериали на пръв поглед изглеждат скучновати, но на втори те завладяват, макар и да не е на 100%. Надявам се на изненадваща изява от страна на Джи Соб, мацката явно си е в свои води.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлъра ми беше Леко Смешен Когато тя гонеше някакъв дух :28558:  Това със сигурност ще е първият Сериал който

ще чакам с нетърпение И се надявам да не излезе някоя постна бозица  :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше хич зле за първи епизод. Хем страшно, хем романтично, хем весело. Духовете са доста стряскащи за подобен сериал. Обаче хич не ми се вярва за химията между двамата. Твърде различни са ги направили. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два епизода и вече съм запленена .... Нямам търпения да видя ще си остане ли так интересен и по-нататък, ох тук главната като по чудо не ме дразни, а Джи Соп е страхотен, харесва ми как представят призраците първо някак деформирани и накрая с истинските им лица...

 

пак се очертава нещо като любовен триъгълник ..усещам :)

Иначе призрака мъж, като принцеса във втори епизод беше уникален....

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая успях да изгледам и двамата епизода единия със Бг субс а Другия с Английски ..мразя да си

превеждам това ме кара да се чувствам странно и почти не следя какво се случва но сега беше

различно Дори се наслаждавах  :28558:  Епизодите бяха повече от невероятни Актрисата Толкова много ми харесва

Невероятна усмивка има..Мога да кажа че това е първият Сериал в който и на двете серии леко поплаках

Особено В 1 еп където Футболистчето направо ме разби ..То не бяха сълзи и аз покрай тях със салфетките :rofl: 

2 еп ми беше леко по ведър Умрялото момиче и то беше едно слънчево такова че чак ми стана жал

Но Само аз ли накрая не разбрах какво става?''Лошо момиче'' Ъгх..И с това измий си Косата направо ме разби  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ! Да не кажа много повече от добре ми дойде първи епизод !

Духовете са си страхотна тръпка, тъй като са необичайни за такъв тип драмички.

Когато гледах първи епизод нямах специални очаквания от Хьо Джин, защото нея сме я виждали всякак, смахната, смешна, стресната, страдаща и как ли не.....?

Интересен ми е Джи Соп, какво ще ни поднесе, а не мога да го видя или по - точно не мога да си представя от сегашния му надменен и напудрен образ, как ще се влюби в героинята на Хьо Джин.

И да, голям рев ме налегна с мини драматизма който развиха в края на първи епизод, доста добро попадение, очакваш да те зарибят със смях, а те размекват, като, че това ще е формулата на целялата драма, да получаваш обратното на желаното......от сега ме е страх за финала  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен ми хареса първи епизод. Духовете ми допаднаха, в първия момент са толкова страшни и плашат гл. героиня, че не знаеш какво да очакваш, а в следващият момент научаваш тяхната история и донякъде ти става жал.

Джи Соп го гледам за пръв път, разгеле, все чета за него хубави неща, айде вече сефтето. Героят му е интересен, да видим как ще се спогодят с главната.  Тя както е малко чалната и нямат нищо общо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро начало на сериала ,харесаха ми първите две серии и  моите очаквания се

оправдаха . С нетърпение очаквам  новите серии.Призраците стряскаха не само

главната героиня, но и мен. :lol2: Хьо Джин се справя страхотно, подхожда и тази роля, а Со Джи Соп-

невероятен, талантлив, харизматичен, както винаги. И на мен ще ми бъде интересно да видя

как тези двамата, съвсем различни по характер, ще се влюбят.

Благодаря за превода! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...